Skład | Widzew Kosz


Widzew Łódź

Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS
1. Korona Kraków1325121979 - 73970550 - 40651429 - 333
2. MUKS Poznań1224120932 - 66170551 - 39850381 - 263
3. PTK Pabianice1424104958 - 87660472 - 39044486 - 486
4. Tęcza Leszno132076860 - 87452455 - 42424405 - 450
5. AZS Umed Widzew Łódź131967821 - 83753490 - 45214331 - 385
6. Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie131858782 - 83933372 - 38325410 - 456
7. AZS II Gorzów Wlkp.121757831 - 81733454 - 44224377 - 375
8. Lider Swarzędz131749913 - 92433428 - 42216485 - 502
9. Contimax MOSiR Bochnia1316310811 - 93923316 - 31917495 - 620
10. Wisła Kraków1415113651 - 103207331 - 48316320 - 549

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

12345678910
1. Korona KrakówX55 - 4285 - 6677 - 5958 - 5387 - 8684 - 57104 - 43
2. MUKS Poznań76 - 74X68 - 5592 - 5961 - 5869 - 6691 - 4794 - 39
3. PTK PabianiceX70 - 6477 - 6485 - 7379 - 6681 - 6180 - 62
4. Tęcza Leszno53 - 7077 - 72X75 - 6458 - 4168 - 6165 - 5659 - 60
5. AZS Umed Widzew Łódź47 - 6753 - 6273 - 59X56 - 6360 - 5661 - 5670 - 6670 - 23
6. Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie58 - 6548 - 6273 - 5363 - 5873 - 66X57 - 79
7. AZS II Gorzów Wlkp.59 - 7276 - 8374 - 7970 - 61X81 - 7194 - 76
8. Lider Swarzędz51 - 6562 - 8778 - 8687 - 67X77 - 6873 - 49
9. Contimax MOSiR Bochnia62 - 7350 - 5874 - 6961 - 75X69 - 44
10. Wisła Kraków36 - 8344 - 9234 - 6165 - 6844 - 5350 - 6258 - 64X
Kolejka Data Godzina Drużyny / wynik Miejsce
Sparing 23.09.2020 18:30 SMS Łomianki — Widzew Łódź
52 : 57 ( 16:14, 14:17, 13:13, 9:13 )
1 03.10.2020 18:00 Widzew Łódź — Tęcza Leszno
73 : 59 ( 11:10, 27:15, 18:17, 17:17 )
Małachowskiego 5/7
2 11.10.2020 14:00 Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie — Widzew Łódź
73 : 66 ( 21:17, 17:7, 16:16, 19:26 )
3 21.10.2020 18:00 Widzew Łódź — Lider Swarzędz
61 : 56 ( 22:12, 13:14, 14:11, 12:19 )
Małachowskiego 5/7
5 04.11.2020 18:00 Widzew Łódź — AZS II Gorzów Wlkp.
60 : 56 ( 16:18, 14:16, 12:13, 18:9 )
Małachowskiego 5/7
6 12.11.2020 19:00 Widzew Łódź — Contimax MOSiR Bochnia
70 : 66 ( 22:12, 13:16, 18:19, 17:19 )
Małachowskiego 5/7
4 14.11.2020 14:00 Wisła Kraków — Widzew Łódź
65 : 68 ( 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 )
7 21.11.2020 18:00 Widzew Łódź — MUKS Poznań
47 : 67 ( 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 )
Małachowskiego 5/7
8 28.11.2020 16:00 Korona Kraków — Widzew Łódź
85 : 66 ( 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 )
9 06.12.2020 17:40 Widzew Łódź — PTK Pabianice
nie odbył się
Małachowskiego 5/7
10 12.12.2020 18:00 Tęcza Leszno — Widzew Łódź
nie odbył się
14 16.01.2021 13:00 AZS II Gorzów Wlkp. — Widzew Łódź
nie odbył się

1. kolejka (3. października)

AZS Umed Widzew Łódź — Tęcza Leszno 73 : 59
AZS II Gorzów Wlkp. — PTK Pabianice 76 : 83
Contimax MOSiR Bochnia — Wisła Kraków 69 : 44
MUKS Poznań — Lider Swarzędz 69 : 66
Korona Kraków — Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 77 : 59

2. kolejka (10. października)

Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie — AZS Umed Widzew Łódź 73 : 66
PTK Pabianice — Tęcza Leszno 70 : 64
Lider Swarzędz — Korona Kraków 51 : 65
Wisła Kraków — MUKS Poznań 44 : 92
AZS II Gorzów Wlkp. — Contimax MOSiR Bochnia 94 : 76

3. kolejka (17. października)

Korona Kraków — Wisła Kraków 104 : 43
Contimax MOSiR Bochnia — PTK Pabianice 50 : 58
MUKS Poznań — AZS II Gorzów Wlkp. 61 : 58
Tęcza Leszno — Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 58 : 41
AZS Umed Widzew Łódź — Lider Swarzędz 61 : 56

4. kolejka (24. października)

PTK Pabianice — Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 77 : 64
Lider Swarzędz — Tęcza Leszno 78 : 86
Contimax MOSiR Bochnia — MUKS Poznań 62 : 73
Wisła Kraków — AZS Umed Widzew Łódź 65 : 68
AZS II Gorzów Wlkp. — Korona Kraków 59 : 72

5. kolejka (31. października)

Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie — Lider Swarzędz 57 : 79
Tęcza Leszno — Wisła Kraków 59 : 60
MUKS Poznań — PTK Pabianice 68 : 55
Korona Kraków — Contimax MOSiR Bochnia 84 : 57
AZS Umed Widzew Łódź — AZS II Gorzów Wlkp. 60 : 56

6. kolejka (7. listopada)

AZS Umed Widzew Łódź — Contimax MOSiR Bochnia 70 : 66
AZS II Gorzów Wlkp. — Tęcza Leszno 74 : 79
PTK Pabianice — Lider Swarzędz 79 : 66
MUKS Poznań — Korona Kraków 76 : 74
Wisła Kraków — Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 44 : 53

7. kolejka (21. listopada)

AZS Umed Widzew Łódź — MUKS Poznań 47 : 67
Lider Swarzędz — Wisła Kraków 73 : 49
Korona Kraków — PTK Pabianice 55 : 42
Tęcza Leszno — Contimax MOSiR Bochnia 65 : 56
AZS II Gorzów Wlkp. — Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 70 : 61

8. kolejka (28. listopada)

AZS II Gorzów Wlkp. — Lider Swarzędz 81 : 71
PTK Pabianice — Wisła Kraków 80 : 62
Contimax MOSiR Bochnia — Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 74 : 69
MUKS Poznań — Tęcza Leszno 92 : 59
Korona Kraków — AZS Umed Widzew Łódź 85 : 66

9. kolejka (5. grudnia)

Wisła Kraków — AZS II Gorzów Wlkp. 50 : 62
Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie — MUKS Poznań 48 : 62
Tęcza Leszno — Korona Kraków 53 : 70
Lider Swarzędz — Contimax MOSiR Bochnia 77 : 68
AZS Umed Widzew Łódź — PTK Pabianice 53 : 62

10. kolejka (12. grudnia)

Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie — Korona Kraków 58 : 65
Lider Swarzędz — MUKS Poznań 62 : 87
PTK Pabianice — AZS II Gorzów Wlkp. 85 : 73
Wisła Kraków — Contimax MOSiR Bochnia 58 : 64
Tęcza Leszno — AZS Umed Widzew Łódź 75 : 64

11. kolejka (19. grudnia)

Contimax MOSiR Bochnia — AZS II Gorzów Wlkp. 61 : 75
Korona Kraków — Lider Swarzędz 87 : 86
AZS Umed Widzew Łódź — Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 56 : 63
MUKS Poznań — Wisła Kraków 94 : 39
Tęcza Leszno — PTK Pabianice 77 : 72

12. kolejka (2. stycznia)

AZS II Gorzów Wlkp. — MUKS Poznań :
Lider Swarzędz — AZS Umed Widzew Łódź 87 : 67
Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie — Tęcza Leszno 63 : 58
Wisła Kraków — Korona Kraków 36 : 83
PTK Pabianice — Contimax MOSiR Bochnia 81 : 61

13. kolejka (9. stycznia)

AZS Umed Widzew Łódź — Wisła Kraków 70 : 23
Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie — PTK Pabianice 73 : 53
Tęcza Leszno — Lider Swarzędz 68 : 61
MUKS Poznań — Contimax MOSiR Bochnia 91 : 47
Korona Kraków — AZS II Gorzów Wlkp. 58 : 53

14. kolejka (16. stycznia)

Contimax MOSiR Bochnia — Korona Kraków :
Lider Swarzędz — Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie :
PTK Pabianice — MUKS Poznań :
Wisła Kraków — Tęcza Leszno :
AZS II Gorzów Wlkp. — AZS Umed Widzew Łódź :

17. kolejka (13. lutego)

Lider Swarzędz — AZS II Gorzów Wlkp. :
AZS Umed Widzew Łódź — Korona Kraków :
Tęcza Leszno — MUKS Poznań :
Wisła Kraków — PTK Pabianice 34 : 61
Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie — Contimax MOSiR Bochnia :


Zawodniczki

Jagoda Bandoch

Jagoda Bandoch

04.05.1993 178 cm niska skrzydłowa
Małgorzata Chojnacka

Małgorzata Chojnacka

13.11.2003 170 cm rozgrywająca
Maria Grudzień

Maria Grudzień

23.01.2004 180 cm center
Natalia Gzinka

Natalia Gzinka

18.06.1998 180 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Anna Kudelska

Anna Kudelska

27.03.1998 169 cm rozgrywająca/rzucająca
Anna Matras

Anna Matras

26.05.1998 173 cm rozgrywająca/rzucająca
Eliza Miaśkiewicz

Eliza Miaśkiewicz

31.08.1999 178 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Wiktoria Ozga

Wiktoria Ozga

26.06.2002 175 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Magda Rapucha

Magda Rapucha

12.07.2001 186 cm silna skrzydłowa/center
Wiktoria Rzeźnik

Wiktoria Rzeźnik

20.03.2000 173 cm rozgrywająca/rzucająca
Wiktoria Stępień

Wiktoria Stępień

19.04.2000 176 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Julia Stuleblak

Julia Stuleblak

03.09.2003 166 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Dominika Szczygieł

Dominika Szczygieł

12.05.1997 186 cm center
Wiktoria Wolan

Wiktoria Wolan

16.12.2003 169 cm rzucająca
Wiktoria Zapart

Wiktoria Zapart

13.01.1996 187 cm silna skrzyd�owa

Sztab szkoleniowy