Zacząć z wysokiego C(CC)

autor: czukers, 07-10-2018, 08:59, źródło: inf. własna, Leave a comment

Nowa ekipa Widzewa w pierwszym meczu sezonu staje przed nie lada wyzwaniem – zmierzy się z CCC Polkowice.

W poprzednim sezonie na mistrzynie Polski nie było mocnych i wielu ekspertów w tych rozgrywkach nie zastanawia się nad tym, kto zdobędzie złoty medal, ale kto znajdzie się za plecami Polkowic. Formę polkowiczanek pierwsze sprawdzą widzewianki, które w pierwszej kolejce czeka nie lada wyzwanie. Skład CCC uległ nieco zmianie, ale nie znaczy to, że będzie łatwiej – wprost przeciwnie. Miljanę Bojović, która ma przerwę macierzyńską, zastąpiła Amerykanka Jasmine Thomas. Polkowice utrzymały MVP finałów Temi Fagbenle, a do tego Tiffany Hayes czy Kelsey Bone. Z polskich zawodniczek pozostała Weronika Gajda, a do zespołu ze Ślęzy Wrocław dołączyła podstawowa reprezentantka Agnieszka Kaczmarczyk.

W Widzewie również doszło do wielu zmian. Drużynę poprowadzi Elmedin Omanić, który zbudował całkiem nową drużynę. Większość nowych zawodniczek zobaczymy na parkiecie – w tym gronie nie będzie Jady Terry, z którą klub rozwiązał umowę. Łodzianki z respektem do przeciwnika, ale w bojowych nastrojach przystąpią do rywalizacji z mistrzem Polski. Początek spotkania w niedzielę o 19:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>