Z energią z Energą

autor: czukers, 20-10-2017, 14:38, źródło: inf. własna, Leave a comment

Przed widzewiankami trzecie starcie przed własną publicznością.

Po meczach z jedynymi niepokonanymi zespołami w Basket Lidze Kobiet Artego Bydgoszcz i Ślęzą Wrocław czas na starcie z kolejną mocną ekipą – Energą Toruń. Mimo że na papierze torunianki mają bardzo dobry skład, to startu sezonu nie zaliczą do udanych. W pięciu dotychczasowych meczach aż trzykrotnie przegrały w tym w kujawsko-pomorskich derbach z Artego różnicą 30 punktów. Dołek formy w pierwszych spotkaniach nie powinien jednak uśpić czujności zawodniczek Widzewa, bo Energa jest nadal bardzo groźnym przeciwnikiem. W Toruniu pozostała potężna Kelley Cain, a dołączyły Litwinka Monika Grigalauskyte, reprezentantka Polski Agnieszka Skobel, po przerwie powróciła Katarzyna Maliszewska.

Ale i widzewianki podejdą do niedzielnego meczu odmienione. Do zespołu dołączyła bowiem doświadczona Kathleen Scheer, która od początku dobrze wkomponowała się w drużynę. Jej siła i wola walki może dodać nową energię łodziankom. Obszerny wywiad z Amerykanką jeszcze dzisiaj na naszej stronie i Facebooku. Widzew na pewno nie złoży broni i zrobi wszystko by wywalczyć pierwsze zwycięstwo w sezonie. Dlatego też zapraszamy do hali przy ul. Małachowskiego. Ze względu na mecz piłkarzy Widzewa, spotkanie odbędzie się w niedzielę o godzinie 18:00. Bilety dostępne w kasie przed meczem i na portalu KupBilet.pl. Wciąż można też kupić karnet na domowe mecze widzewianek. Cena proporcjonalnie spada – a więc wszystkie 10 spotkań sezonu zasadniczego oraz ewentualne w fazie play-off i pucharowe można zobaczyć za 90 zł. Zapraszamy do hali!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>