Wzmocnienie przed Eneą AZS

autor: czukers, 29-11-2017, 16:45, źródło: inf. własna, Leave a comment

Jeszcze przed meczem z Eneą AZS Poznań zgłoszona została do gry nowa zawodniczka Elżbieta Paździerska.

To niespodzianka dla kibiców przed kolejnymi spotkaniami. Ela w tym tygodniu podpisała kontrakt z Widzewem i wystąpi już dzisiaj przeciwko poznańskiemu zespołowi. Paździerska urodziła się w 1988 roku, więc od razu stała się najbardziej doświadczoną koszykarką w zespole. Jest odpowiedzią na braki widzewianek na obwodzie – zawodniczka może grać jako rozgrywająca, ale lepiej czuje się na pozycji rzucającej, a tu mieliśmy największe problemy w tym sezonie.

Paździerska grała przez kilka sezonów w rozgrywkach Basket Ligi Kobiet w barwach m.in. CCC Polkowice, MKS MOS Konin czy ROW Rybnik. W tym sezonie występowała w pierwszoligowych Karkonoszach Jelenia Góra (notowała średnio 18 punktów na mecz). Słynie z waleczności i nieustępliwości, a taką grę doceniają kibice Widzewa. Liczymy na to, że pokaże to już w dzisiejszym spotkaniu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>