Wygrać trzeci raz w sezonie

autor: Adam Sadowiak, 23-02-2018, 18:14, źródło: inf. własna, Leave a comment

Podopieczne trenera Dejana Kovacevicia zmierzą, się z ekipą TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski.

Jak ważne jest to spotkanie w kontekście utrzymania w lidze wystarczy powiedzieć, że Widzew wygrał dwa mecze w rozgrywkach, natomiast rywalki mają na swoim koncie o trzy wygrane więcej. Z pewnością podopieczne serbskiego szkoleniowca zrobią wszystko, aby godnie zaprezentować się łódzkiej publiczności. Widzewianki muszą zagrać z taką samą determinacją, jak zrobiły to w meczu z ekipą z Siedlec. Nasze zawodniczki już wielokrotnie podkreślały, że kibice są ich szóstym zawodnikiem i gra się im o wiele łatwiej, kiedy hala jest pełna i głośno dopinguje. Piłkarze wciąż mają przerwę zimową, więc w sobotni wieczór nadarzy się świetna okazja, aby nasze dziewczyny otrzymały duże wsparcie z trybun. Wtedy o drugą wygraną we własnej hali w sezonie będzie o wiele łatwiej.

Czy widzewianki pokonają ekipę z Ostrowa Wielkopolskiego i odrobią straty z pierwszej rundy? Czas pokaże. Początek starcia w hali MOSiR w najbliższą sobotę o godzinie 18:00. Wciąż dostępne są bilety na to spotkanie – można je kupić w punktach STS, salonach Empik i na stronie KupBilet.pl. Nadchodzi boom na kosza!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>