Widzew wygrał ostatnią próbę

autor: czukers, 29-09-2019, 08:31, źródło: inf. własna, Leave a comment

Koszykarki Widzewa wygrały w ostatnim sparingu przed nowym sezonem.

Łodzianki pokonały pierwszoligowe CTL Zagłębie Sosnowiec 77:64. Pierwsza połowa to dominacja widzewianek, które w pewnym momencie prowadziły już różnicą 20 punktów. Nasz zespół był niezwykle skuteczny za 3 punkty – celnie do kosza w pierwszych dwóch kwartach trafiły Bilotserkivska, dwukrotnie Jasnowska, Drop i dwukrotnie Vucković. Mecz nieco się wyrównał w trzeciej kwarcie, zremisowanej 13:13. Czwarta należała już do sosnowiczanek

Mecz nieco się wyrównał w trzeciej kwarcie, zremisowanej 13:13. Czwarta należała już do sosnowiczanek, które wygrały tę część gry 21:16. Widzew zagrał bez Klaudii Gertchen. Sparing był okazją na ostatnie testy przed startem rozgrywek Energa Basket Ligi Kobiet. Pierwszy mecz Widzew zagra w Polkowicach z CCC w niedzielę 6 października o 19:00.

Widzew Łódź – CTL Zagłębie Sosnowiec 77:64
(23:13, 25:17, 13:13, 16:21)

Punkty dla Widzewa: Katarina Vucković 21, Arina Bilotserkivska 15, Julia Drop 13, Monika Jasnowska 11, Ewelina Gala 10, Jagoda Bandoch 4, Wiktoria Stępień 3, Anna Kudelska 0.