Walka na trudnym terenie

autor: czukers, 23-02-2019, 12:32, źródło: inf. własna, Leave a comment

Po dwóch zwycięstwach z rzędu koszykarki Widzewa czeka trudne zadanie – starcie z InvestInTheWest Enea AZS Gorzów Wielkopolski.

Łodzianki jadą do Gorzowa z dobrą passą trzech zwycięstw w ostatnich czterech meczach. Tyle że hala w Gorzowie to bardzo trudny teren, na którym poległo już wiele zespołów. Punkty udało się stamtąd wywieźć jedynie Wiśle i Artego. Łodzianki będą musiały zwrócić uwagę na grę Sharnee Zoll-Norman, która przewodzi na liście najlepiej asystujących w lidze (ponad 10 na mecz), a także Maryię Papovą. Gorzowianki zajmują czwarte miejsce w tabeli.

Widzew wystąpi w najsiniejszym składzie – urazy na szczęście oszczędzają nasz zespół. Może nieco przeszkadzać terminarz, bo łodzianki miały mniej czasu na odpoczynek od rywalek ze względu na przełożony, środowy mecz z Eneą AZS Poznań. W pierwszym meczu widzewianki pokazały, że można powalczyć z AZS, bo jeszcze w czwartek kwarcie utrzymywał się wynik remisowy – ostatecznie przegraliśmy 63:74.

Transmisja ze spotkania od godziny 18:00 pod TYM LINKIEM.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>