Toyota Łódź Partnerem Widzewa!

autor: czukers, 06-02-2018, 16:22, źródło: inf. własna, Leave a comment

Miło nam poinformować, że grono Partnerów Widzewa powiększyło się!

Nowym Partnerem naszego klubu została Toyota Łódź. O rozpoczęciu współpracy kibice mogli się przekonać na tegorocznych meczach w hali przy ul. Małachowskiego, w której można zobaczyć banner salonu. Teraz współpraca została sformalizowana i Toyota Łódź dołączyła do firmy wspierających koszykówkę na Widzewie. Dzięki podpisaniu umowy widzewianki zyskają podwójnie, bo niebawem będą mogły skorzystać z samochodu od naszego nowego Partnera.

O wygodzie pojazdów oferowanych przez Toyotę Łódź nasze zawodniczki mogły się już przekonać podczas wyjazdu na półfinały Mistrzostw Polski do Gdyni. Wybrały się tam Toyotą Proace Verso i jazda była na tyle przyjemna i skuteczna, że młode widzewianki ponowią podróż – tym razem do Poznania na krajowe finały.

Salon Toyota Łódź mieści się przy ulicy Brzezińskiej 24a. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego Partnera na stronie internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>