Terry nowym centrem Widzewa

autor: czukers, 18-07-2018, 18:16, źródło: inf. własna, Leave a comment

Jada Terry – tak nazywa się nowa środowa Widzewa Łódź. To pierwsza Amerykanka pozyskana przez nasz klub i trzecia zagraniczna zawodniczka w zespole.

Jada Terry to bardzo potężna zawodniczka i powinna sprawdzić się w walce pod koszem w Energa Basket Lidze Kobiet. Mierzy 193 centymetry i ma 24 lata. Przez ostatnie pięć lat występowała w drużynie z ligi NCAA – Texas Tech University. Jej zespół wygrał 24 z 29 spotkań, a Jada wystąpiła w każdym z nich. Średnio na parkiecie spędzała ponad 22 minuty. Ma bardzo dobrą skuteczność rzutów za dwa punkty – na poziomie 55%, średnio notowała w meczach 10,1 punktu. Do tego miała 6,4 zbiórki na spotkanie, 0,7 asyst i 0,7 bloków.

Terry poszerzyła kadrę Widzewa. Wcześniej z Widzewem umowy podpisały Julia Drop, Klaudia Gertchen, Anna Kudelska, Amina Marković i Klaudia Perisa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>