Sprawić niespodziankę w Bydgoszczy

autor: Adam Sadowiak, 05-01-2018, 06:43, źródło: inf. własna, Leave a comment

Koszykarki Widzewa na początek 2018 roku zmierzą się z czwartą drużyną poprzedniego sezonu Artego Bydgoszcz.

Bydgoszczanki w dotychczasowych trzynastu meczach ligowych odniosły dziesięć zwycięstw i poniosły dwie porażki. Co ciekawe podopieczne trenera Tomasza Herkta obydwu porażek doznały przed własną widownią. Jak widać, drużyna z Bydgoszczy jest jak najbardziej do pokonania. Najlepszym dowodem na to jest, ich wysoka porażka w europejskich rozgrywkach z drużyną z Francji. Nasz najbliższy przeciwnik uległ silnej ekipie Carolo Basket 62:83.

Nasza drużyna zaliczyła udany debiut pod wodzą nowego szkoleniowca Dejana Kovacevicia. Widzewianki pokonały w Sosnowcu tamtejsze JAS-FBG Zagłębie 81:74. Widzewianki na pewno zrobią wszystko, aby zrewanżować się ekipie z Bydgoszczy za porażkę z pierwszej kolejki obecnego sezonu. Czy ta sztuka im, się uda? Początek starcia w Artego Arenie w najbliższą sobotę o godzinie 17:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>