Spotkanie podwójnej stawki

autor: czukers, 28-11-2017, 14:56, źródło: inf. własna, Leave a comment

Już w środę o 18:00 koszykarki Widzewa podejmą Eneę AZS Poznań!

Meczu takiego ciężaru gatunkowego nie było w hali przy ulicy Małachowskiego już dawno. Obie drużyny są w trudnej sytuacji, ale w gorzej na pewno gospodynie. Widzewianki muszą wygrać by zrównać się punktowo z poznaniankami i przerwać fatalną passę porażek. AZS posmakował natomiast zwycięstwa dopiero w poprzedniej kolejce zwyciężając z PGE MKK Siedlce. Łodzianki bardzo poważnie podchodzą do spotkania i zrobią wszystko by wygrać. Tym bardziej, że do hali wybiera się duża grupa sympatyków Widzewa. Jak wiadomo kibice naszego klubu są najlepsi w Polsce i nie raz udowadniali jak bardzo zależy im na drużynie. Tym razem też będą dodatkowym zawodnikiem zespołu!

Odpowiadając na liczne pytania kibiców – stan zdrowia Kathleen Scheer poprawia się, ale decyzja o tym czy zagra w środowym spotkaniu zapadnie w dniu meczu po konsultacji z lekarzem. Jesteśmy jednak dobrej myśli. Enea AZS Poznań z każdym spotkaniem prezentuje się coraz lepiej. Przeciwko widzewiankom zagra z nową środkową Janae Smith, która w debiucie przeciwko PGE MKK zdobyła 7 punktów.

W związku z dużym zainteresowaniem kibiców zachęcamy do wcześniejszego kupowania biletów przez internet na KupBilet.pl. Widzimy się w hali MOSiR przy ul. Małachowskiego w środę o godzinie 18:00!

Do udziału w meczu Widzew Łódź – Enea AZS Poznań zachęcają Julia Drop i Roksana Schmidt:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>