Rozpoczynamy walkę o finały U16 | Widzew Kosz

Rozpoczynamy walkę o finały U16

autor: czukers, 18-06-2020, 08:51, źródło: inf. własna, Leave a comment

Koszykarki Widzewa powalczą w turnieju strefowym o awans do finałów Mistrzostw Polski do lat 16.

Organizatorem turnieju będzie nasz klub – mecze odbędą się w hali MOSiR przy ul. Małachowskiego 5/7. W zawodach wezmą udział najlepsze drużyny z województwa łódzkiego i kujawsko-pomorskiego. Dzisiaj o godzinie 18:45 pierwszy zespół łódzkiego okręgu – Widzew – podejmie UKS Basket Aleksandrów Łódzki. Natomiast MUKS Bydgoszcz zmierzy się z Basketem 25 Bydgoszcz.

W sobotę o 11:00 Widzew zagra z MUKSem Bydgoszcz, a o 16:30 tego rywala sprawdzi Basket Aleksandrów. W niedzielę zaś o 10:00 Basket Bydgoszcz zagra z Basketem Aleksandrów, natomiast o 15:30 widzewianki zmierzą się z Basketem 25 Bydgoszcz.

W związku z koronawirusem system rozgrywek został zmieniony, a droga do finałów – skrócona. Pierwsze dwa zespoły turnieju awansują do finałów, w których wystąpi 12 drużyn. Niestety mecze odbędą się bez udziału publiczności – spotkanie Widzewa z Basketem Aleksandrów można zobaczyć na żywo w kanale Bliżej Sportu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>