Widzew Łódź

Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS
1. Artego Bydgoszcz24442041919 - 1585102979 - 820102940 - 765
2. Wisła Can-Pack Kraków24431951783 - 1524102926 - 74293857 - 782
3. CCC Polkowice24421862019 - 1628931006 - 800931013 - 828
4. Energa Toruń24421861794 - 165693927 - 79393867 - 863
5. Ślęza Wrocław24411771736 - 158184890 - 82193846 - 760
6. Pszczółka AZS UMCS Lublin243814101687 - 163766815 - 79184872 - 846
7. InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.243713111805 - 174075898 - 85066907 - 890
8. Basket 90 Gdynia243612121925 - 179675969 - 88757956 - 909
9. Ostrovia Ostrów Wlkp.24317171615 - 186948835 - 94239780 - 927
10. JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec24317171712 - 186539884 - 93148828 - 934
11. Enea AZS Poznań24295191572 - 195739779 - 946210793 - 1011
12. PGE MKK Siedlce24273211624 - 195039801 - 944012823 - 1006
13. Widzew Łódź24273211547 - 1950210792 - 970111755 - 980

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

12345678910111213
1. Artego BydgoszczX67 - 7892 - 8094 - 6452 - 5886 - 5580 - 6292 - 8585 - 6691 - 7779 - 7286 - 6475 - 59
2. Wisła Can-Pack Kraków86 - 61X64 - 6972 - 7774 - 6575 - 6675 - 6373 - 6377 - 5679 - 4485 - 6974 - 6692 - 43
3. CCC Polkowice81 - 7167 - 80X70 - 5071 - 6270 - 7683 - 9182 - 64116 - 3990 - 6196 - 6687 - 6693 - 74
4. Energa Toruń76 - 8554 - 5883 - 73X72 - 4963 - 7477 - 6789 - 7962 - 5677 - 5896 - 6486 - 6492 - 66
5. Ślęza Wrocław53 - 6670 - 7167 - 7677 - 70X68 - 7371 - 6987 - 8382 - 6388 - 7168 - 5791 - 6568 - 57
6. Pszczółka AZS UMCS Lublin58 - 7381 - 5663 - 8163 - 6652 - 65X68 - 5862 - 7966 - 5558 - 6480 - 6787 - 6677 - 61
7. InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.60 - 7256 - 6480 - 7268 - 8272 - 8666 - 77X77 - 7585 - 8176 - 74106 - 5579 - 6873 - 44
8. Basket 90 Gdynia73 - 7576 - 8167 - 9683 - 8958 - 6274 - 6493 - 75X69 - 6293 - 7582 - 58104 - 8897 - 62
9. Ostrovia Ostrów Wlkp.61 - 10365 - 7763 - 6872 - 7565 - 7988 - 7849 - 7855 - 88X72 - 6975 - 7977 - 7493 - 74
10. JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec60 - 8078 - 5965 - 9471 - 8276 - 8173 - 7569 - 7970 - 9881 - 86X93 - 5174 - 6574 - 81
11. Enea AZS Poznań48 - 6845 - 9053 - 10371 - 7668 - 8154 - 7780 - 9770 - 6859 - 7166 - 80X85 - 6480 - 71
12. PGE MKK Siedlce58 - 9962 - 5865 - 10259 - 6160 - 9168 - 8069 - 7977 - 8571 - 7261 - 7185 - 83X66 - 63
13. Widzew Łódź51 - 8761 - 8566 - 9963 - 7540 - 6761 - 7776 - 8975 - 8974 - 7383 - 8466 - 7276 - 73X
Kolejka Data Godzina Drużyny / wynik Miejsce
Sparing 02.09.2017 15:00 Widzew Łódź — MUKS Poznań
74 : 68 ( 23:14, 19:18, 19:11, 11:21 )
Małachowskiego 5/7
Sparing 08.09.2017 18:30 Slovan Bratysława (SŁOWA) — Widzew Łódź
57 : 80 ( 13:26, 10:20, 15:16, 19:18 )
Ostrawa (CZE)
Sparing 09.09.2017 10:00 Ostrovia Ostrów Wlkp. — Widzew Łódź
79 : 73 ( 14:16, 15:24, 26:14, 24:19 )
Ostrawa (CZE)
Sparing 09.09.2017 20:00 SBS Ostrawa (CZE) — Widzew Łódź
56 : 68 ( 11:21, 8:20, 23:11, 14:16 )
Ostrawa (CZE)
Sparing 10.09.2017 11:30 MK Technic Brno (CZE) — Widzew Łódź
61 : 78 ( 16:18, 6:23, 22:18, 17:19 )
Ostrawa (CZE)
Sparing 15.09.2017 19:00 Widzew Łódź — Enea AZS Poznań
60 : 56 ( 21:14, 8:16, 19:18, 12:8 )
Małachowskiego 5/7
Sparing 17.09.2017 12:00 Widzew Łódź — Pszczółka AZS UMCS Lublin
66 : 74 ( 18:20, 9:24, 24:16, 15:14 )
Małachowskiego 5/7
1 22.09.2017 17:00 Widzew Łódź — Artego Bydgoszcz
51 : 87 ( 12:24, 13:19, 15:16, 11:28 )
Małachowskiego 5/7
2 30.09.2017 18:15 Wisła Can-Pack Kraków — Widzew Łódź
92 : 43 ( 25:12, 24:8, 25:13, 18:10 )
3 04.10.2017 18:00 Widzew Łódź — Ślęza Wrocław
40 : 67 ( 9:21, 13:11, 8:21, 10:14 )
Małachowskiego 5/7
4 07.10.2017 17:00 PGE MKK Siedlce — Widzew Łódź
66 : 63 ( 23:19, 16:18, 18:15, 9:11 )
6 22.10.2017 18:00 Widzew Łódź — Energa Toruń
63 : 75 ( 17:14, 25:18, 9:26, 12:17 )
Małachowskiego 5/7
7 28.10.2017 17:00 Ostrovia Ostrów Wlkp. — Widzew Łódź
93 : 74 ( 18:17, 28:27, 23:19, 24:11 )
8 04.11.2017 18:00 Widzew Łódź — CCC Polkowice
66 : 99 ( 15:30, 15:22, 20:22, 16:25 )
Małachowskiego 5/7
9 19.11.2017 18:00 Basket 90 Gdynia — Widzew Łódź
97 : 62 ( 28:21, 23:13, 30:13, 16:15 )
10 29.11.2017 18:00 Widzew Łódź — Enea AZS Poznań
66 : 72 ( 21:14, 22:22, 4:22, 19:14 )
Małachowskiego 5/7
11 02.12.2017 17:00 Pszczółka AZS UMCS Lublin — Widzew Łódź
77 : 61 ( 15:12, 18:12, 21:14, 23:23 )
12 09.12.2017 18:00 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Widzew Łódź
73 : 44 ( 24:18, 9:7, 24:9, 16:10 )
13 16.12.2017 17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Widzew Łódź
74 : 81 ( 16:17, 15:22, 22:18, 21:24 )
14 06.01.2018 17:00 Artego Bydgoszcz — Widzew Łódź
75 : 59 ( 16:17, 17:14, 29:15, 13:13 )
15 13.01.2018 19:10 Widzew Łódź — Wisła Can-Pack Kraków
61 : 85 ( 24:22, 8:20, 8:23, 21:20 )
Małachowskiego 5/7
16 28.01.2018 16:00 Ślęza Wrocław — Widzew Łódź
68 : 57 ( 17:16, 13:13, 20:10, 18:18 )
17 03.02.2018 18:00 Widzew Łódź — PGE MKK Siedlce
76 : 73 ( 18:18, 25:27, 13:14, 12:9 )
Małachowskiego 5/7
20 24.02.2018 18:00 Widzew Łódź — Ostrovia Ostrów Wlkp.
74 : 73 ( 13:22, 28:8, 21:27, 12:16 )
Małachowskiego 5/7
19 27.02.2018 19:00 Energa Toruń — Widzew Łódź
92 : 66 ( 15:19, 35:15, 19:20, 23:12 )
21 03.03.2018 19:00 CCC Polkowice — Widzew Łódź
93 : 74 ( 25:23, 36:19, 17:9, 15:23 )
22 11.03.2018 18:00 Widzew Łódź — Basket 90 Gdynia
75 : 89 ( 13:22, 23:26, 22:22, 17:19 )
Małachowskiego 5/7
23 17.03.2018 19:00 Enea AZS Poznań — Widzew Łódź
80 : 71 ( 21:29, 16:19, 21:14, 22:9 )
24 21.03.2018 18:00 Widzew Łódź — Pszczółka AZS UMCS Lublin
61 : 77 ( 17:24, 17:17, 15:16, 12:20 )
Małachowskiego 5/7
25 24.03.2018 18:00 Widzew Łódź — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.
76 : 89 ( 25:21, 15:21, 20:23, 16:24 )
26 28.03.2018 18:00 Widzew Łódź — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
83 : 84 ( 24:19, 21:26, 20:23, 18:16 )
Małachowskiego 5/7

1. kolejka (23. września)

Ślęza Wrocław — pauzuje
Basket 90 Gdynia — Enea AZS Poznań 82 : 58
CCC Polkowice — Pszczółka AZS UMCS Lublin 70 : 76
Ostrovia Ostrów Wlkp. — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 49 : 78
Energa Toruń — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 77 : 58
Widzew Łódź — Artego Bydgoszcz 51 : 87
PGE MKK Siedlce — Wisła Can-Pack Kraków 62 : 58

2. kolejka (30. września)

Enea AZS Poznań — pauzuje
Artego Bydgoszcz — Energa Toruń 94 : 64
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Ostrovia Ostrów Wlkp. 81 : 86
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — CCC Polkowice 80 : 72
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Basket 90 Gdynia 62 : 79
Ślęza Wrocław — PGE MKK Siedlce 91 : 65
Wisła Can-Pack Kraków — Widzew Łódź 92 : 43

3. kolejka (4. października)

PGE MKK Siedlce — pauzuje
Enea AZS Poznań — Pszczółka AZS UMCS Lublin 54 : 77
Basket 90 Gdynia — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 93 : 75
CCC Polkowice — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 90 : 61
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Artego Bydgoszcz 61 : 103
Energa Toruń — Wisła Can-Pack Kraków 54 : 58
Widzew Łódź — Ślęza Wrocław 40 : 67

4. kolejka (7. października)

Pszczółka AZS UMCS Lublin — pauzuje
PGE MKK Siedlce — Widzew Łódź 66 : 63
Ślęza Wrocław — Energa Toruń 77 : 70
Wisła Can-Pack Kraków — Ostrovia Ostrów Wlkp. 77 : 56
Artego Bydgoszcz — CCC Polkowice 92 : 80
Basket 90 Gdynia — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 93 : 75
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Enea AZS Poznań 106 : 55

5. kolejka (14. października)

Widzew Łódź — pauzuje
Basket 90 Gdynia — Artego Bydgoszcz 73 : 75
CCC Polkowice — Wisła Can-Pack Kraków 67 : 80
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Ślęza Wrocław 65 : 79
Energa Toruń — PGE MKK Siedlce 86 : 64
Pszczółka AZS UMCS Lublin — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 68 : 58
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Enea AZS Poznań 93 : 51

6. kolejka (21. października)

InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — pauzuje
Widzew Łódź — Energa Toruń 63 : 75
PGE MKK Siedlce — Ostrovia Ostrów Wlkp. 71 : 72
Ślęza Wrocław — CCC Polkowice 67 : 76
Wisła Can-Pack Kraków — Basket 90 Gdynia 73 : 63
Artego Bydgoszcz — Enea AZS Poznań 79 : 72
Pszczółka AZS UMCS Lublin — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 58 : 64

7. kolejka (28. października)

Energa Toruń — pauzuje
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Widzew Łódź 93 : 74
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 76 : 74
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Artego Bydgoszcz 58 : 73
Enea AZS Poznań — Wisła Can-Pack Kraków 45 : 90
Basket 90 Gdynia — Ślęza Wrocław 58 : 62
CCC Polkowice — PGE MKK Siedlce 87 : 66

8. kolejka (4. listopada)

JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — pauzuje
PGE MKK Siedlce — Basket 90 Gdynia 77 : 85
Ślęza Wrocław — Enea AZS Poznań 68 : 57
Wisła Can-Pack Kraków — Pszczółka AZS UMCS Lublin 75 : 66
Artego Bydgoszcz — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 80 : 62
Energa Toruń — Ostrovia Ostrów Wlkp. 62 : 56
Widzew Łódź — CCC Polkowice 66 : 99

9. kolejka (18. listopada)

Ostrovia Ostrów Wlkp. — pauzuje
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Artego Bydgoszcz 60 : 80
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Wisła Can-Pack Kraków 56 : 64
Ślęza Wrocław — Pszczółka AZS UMCS Lublin 68 : 73
Enea AZS Poznań — PGE MKK Siedlce 85 : 64
Basket 90 Gdynia — Widzew Łódź 97 : 62
CCC Polkowice — Energa Toruń 70 : 50

10. kolejka (25. listopada)

Artego Bydgoszcz — pauzuje
Wisła Can-Pack Kraków — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 79 : 44
Ostrovia Ostrów Wlkp. — CCC Polkowice 63 : 68
Energa Toruń — Basket 90 Gdynia 89 : 79
Widzew Łódź — Enea AZS Poznań 66 : 72
PGE MKK Siedlce — Pszczółka AZS UMCS Lublin 68 : 80
Ślęza Wrocław — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 71 : 69

11. kolejka (2. grudnia)

CCC Polkowice — pauzuje
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Ślęza Wrocław 76 : 81
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — PGE MKK Siedlce 79 : 68
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Widzew Łódź 77 : 61
Enea AZS Poznań — Energa Toruń 71 : 76
Basket 90 Gdynia — Ostrovia Ostrów Wlkp. 69 : 62
Artego Bydgoszcz — Wisła Can-Pack Kraków 67 : 78

12. kolejka (9. grudnia)

Wisła Can-Pack Kraków — pauzuje
CCC Polkowice — Basket 90 Gdynia 82 : 64
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Enea AZS Poznań 75 : 79
Energa Toruń — Pszczółka AZS UMCS Lublin 63 : 74
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Widzew Łódź 73 : 44
PGE MKK Siedlce — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 61 : 71
Artego Bydgoszcz — Ślęza Wrocław 52 : 58

13. kolejka (16. grudnia)

Basket 90 Gdynia — pauzuje
Enea AZS Poznań — CCC Polkowice 53 : 103
Wisła Can-Pack Kraków — Ślęza Wrocław 74 : 65
Artego Bydgoszcz — PGE MKK Siedlce 86 : 64
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Widzew Łódź 74 : 81
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Energa Toruń 68 : 82
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Ostrovia Ostrów Wlkp. 66 : 55

14. kolejka (6. stycznia)

Ślęza Wrocław — pauzuje
Pszczółka AZS UMCS Lublin — CCC Polkowice 63 : 81
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Ostrovia Ostrów Wlkp. 85 : 81
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Energa Toruń 71 : 82
Artego Bydgoszcz — Widzew Łódź 75 : 59
Wisła Can-Pack Kraków — PGE MKK Siedlce 74 : 66
Enea AZS Poznań — Basket 90 Gdynia 70 : 68

15. kolejka (13. stycznia)

Enea AZS Poznań — pauzuje
PGE MKK Siedlce — Ślęza Wrocław 60 : 91
Widzew Łódź — Wisła Can-Pack Kraków 61 : 85
Energa Toruń — Artego Bydgoszcz 76 : 85
Ostrovia Ostrów Wlkp. — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 72 : 69
CCC Polkowice — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 83 : 91
Basket 90 Gdynia — Pszczółka AZS UMCS Lublin 74 : 64

16. kolejka (27. stycznia)

PGE MKK Siedlce — pauzuje
Wisła Can-Pack Kraków — Energa Toruń 72 : 77
Ślęza Wrocław — Widzew Łódź 68 : 57
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Enea AZS Poznań 80 : 67
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Basket 90 Gdynia 77 : 75
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — CCC Polkowice 65 : 94
Artego Bydgoszcz — Ostrovia Ostrów Wlkp. 85 : 66

17. kolejka (3. lutego)

Pszczółka AZS UMCS Lublin — pauzuje
Energa Toruń — Ślęza Wrocław 72 : 49
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Wisła Can-Pack Kraków 65 : 77
CCC Polkowice — Artego Bydgoszcz 81 : 71
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Basket 90 Gdynia 70 : 98
Enea AZS Poznań — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 80 : 97
Widzew Łódź — PGE MKK Siedlce 76 : 73

18. kolejka (17. lutego)

Widzew Łódź — pauzuje
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Pszczółka AZS UMCS Lublin 66 : 77
Enea AZS Poznań — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 66 : 80
Artego Bydgoszcz — Basket 90 Gdynia 92 : 85
Wisła Can-Pack Kraków — CCC Polkowice 64 : 69
Ślęza Wrocław — Ostrovia Ostrów Wlkp. 82 : 63
PGE MKK Siedlce — Energa Toruń 59 : 61

19. kolejka (21. lutego)

InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — pauzuje
Enea AZS Poznań — Artego Bydgoszcz 48 : 68
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Pszczółka AZS UMCS Lublin 73 : 75
Energa Toruń — Widzew Łódź 92 : 66
Ostrovia Ostrów Wlkp. — PGE MKK Siedlce 77 : 74
CCC Polkowice — Ślęza Wrocław 71 : 62
Basket 90 Gdynia — Wisła Can-Pack Kraków 76 : 81

20. kolejka (24. lutego)

Energa Toruń — pauzuje
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 69 : 79
Artego Bydgoszcz — Pszczółka AZS UMCS Lublin 86 : 55
Wisła Can-Pack Kraków — Enea AZS Poznań 85 : 69
Ślęza Wrocław — Basket 90 Gdynia 87 : 83
PGE MKK Siedlce — CCC Polkowice 65 : 102
Widzew Łódź — Ostrovia Ostrów Wlkp. 74 : 73

21. kolejka (3. marca)

JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — pauzuje
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Energa Toruń 72 : 75
CCC Polkowice — Widzew Łódź 93 : 74
Basket 90 Gdynia — PGE MKK Siedlce 104 : 88
Enea AZS Poznań — Ślęza Wrocław 68 : 81
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Wisła Can-Pack Kraków 81 : 56
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Artego Bydgoszcz 60 : 72

22. kolejka (10. marca)

Ostrovia Ostrów Wlkp. — pauzuje
Widzew Łódź — Basket 90 Gdynia 75 : 89
Energa Toruń — CCC Polkowice 83 : 73
Artego Bydgoszcz — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 91 : 77
Wisła Can-Pack Kraków — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 75 : 63
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Ślęza Wrocław 52 : 65
PGE MKK Siedlce — Enea AZS Poznań 85 : 83

23. kolejka (17. marca)

Artego Bydgoszcz — pauzuje
CCC Polkowice — Ostrovia Ostrów Wlkp. 116 : 39
Basket 90 Gdynia — Energa Toruń 83 : 89
Enea AZS Poznań — Widzew Łódź 80 : 71
Pszczółka AZS UMCS Lublin — PGE MKK Siedlce 87 : 66
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Ślęza Wrocław 72 : 86
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Wisła Can-Pack Kraków 78 : 59

24. kolejka (21. marca)

CCC Polkowice — pauzuje
Wisła Can-Pack Kraków — Artego Bydgoszcz 86 : 61
Ślęza Wrocław — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 88 : 71
PGE MKK Siedlce — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 69 : 79
Widzew Łódź — Pszczółka AZS UMCS Lublin 61 : 77
Energa Toruń — Enea AZS Poznań 96 : 64
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Basket 90 Gdynia 55 : 88

25. kolejka (24. marca)

Wisła Can-Pack Kraków — pauzuje
Widzew Łódź — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 76 : 89
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — PGE MKK Siedlce 74 : 65
Ślęza Wrocław — Artego Bydgoszcz 53 : 66
Basket 90 Gdynia — CCC Polkowice 67 : 96
Enea AZS Poznań — Ostrovia Ostrów Wlkp. 59 : 71
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Energa Toruń 63 : 66

26. kolejka (28. marca)

Basket 90 Gdynia — pauzuje
Ślęza Wrocław — Wisła Can-Pack Kraków 70 : 71
PGE MKK Siedlce — Artego Bydgoszcz 58 : 99
Widzew Łódź — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 83 : 84
Energa Toruń — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 77 : 67
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Pszczółka AZS UMCS Lublin 88 : 78
CCC Polkowice — Enea AZS Poznań 96 : 66


Zawodniczki

Julia Drop

Julia Drop

13.01.1995 174 cm rozgrywająca/rzucająca
Klaudia Gertchen

Klaudia Gertchen

11.07.1996 182 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Natalia Gzinka

Natalia Gzinka

18.06.1998 180 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Brandi Harvey-Carr

Brandi Harvey-Carr

16.09.1994 193 cm center
Marta Kawczyńska

Marta Kawczyńska

27.02.1999 167 cm rzucająca
Patrycja Kawczyńska

Patrycja Kawczyńska

27.02.1999 170 cm rozgrywająca/rzucająca
Adriana Kopciuch

Adriana Kopciuch

19.04.1995 167 cm rozgrywająca
Anna Kudelska

Anna Kudelska

27.03.1998 169 cm rozgrywająca/rzucająca
Elżbieta Paździerska

Elżbieta Paździerska

05.11.1988 170 cm rozgrywająca/rzucająca
Wiktoria Rzeźnik

Wiktoria Rzeźnik

20.03.2000 173 cm rozgrywająca/rzucająca
Kathleen Scheer

Kathleen Scheer

11.09.1989 187 cm silna skrzyd�owa
Roksana Schmidt

Roksana Schmidt

22.11.1992 180 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Wiktoria Stępień

Wiktoria Stępień

19.04.2000 176 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Maria Wybraniec

Maria Wybraniec

03.05.2000 183 cm silna skrzydłowa
Wiktoria Zapart

Wiktoria Zapart

13.01.1996 187 cm silna skrzyd�owa
Darya Zavidna

Darya Zavidna

27.08.1993 185 cm niska skrzyd�owa/silna skrzyd�owa

Sztab szkoleniowy