Widzew Łódź

Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS
1. Artego Bydgoszcz2420170 - 1161092 - 541078 - 62
2. Arka Gdynia2420166 - 1321077 - 501089 - 82
3. CCC Polkowice2420169 - 10720169 - 107000 - 0
4. DGT Politechnika Gdańska2311156 - 18310102 - 910154 - 92
5. Pszczółka AZS UMCS Lublin2311154 - 1400162 - 781092 - 62
6. PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.2311183 - 1540182 - 8910101 - 65
7. Ślęza Wrocław121070 - 53000 - 01070 - 53
8. CosinusMED Widzew Łódź2202110 - 1490153 - 700157 - 79
9. MMKS Katarzynki Toruń2202112 - 1690162 - 920150 - 77
10. AZS Uniwersytet Gdański2202115 - 1910165 - 1010150 - 90
11. Enea AZS Poznań110191 - 102000 - 00191 - 102
12. Wisła Kraków00000 - 0000 - 0000 - 0

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

123456789101112
1. Artego BydgoszczX92 - 54
2. Arka GdyniaX77 - 50
3. CCC PolkowiceX79 - 5790 - 50
4. DGT Politechnika GdańskaX102 - 91
5. Pszczółka AZS UMCS Lublin62 - 78X
6. PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.82 - 89X
7. Ślęza WrocławX
8. CosinusMED Widzew Łódź53 - 70X
9. MMKS Katarzynki Toruń62 - 92X
10. AZS Uniwersytet Gdański65 - 101X
11. Enea AZS PoznańX
12. Wisła KrakówX
Kolejka Data Godzina Drużyny / wynik Miejsce
Sparing 13.09.2019 16:00 Ślęza Wrocław — Widzew Łódź
69 : 61 ( 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 )
Lublin
Sparing 14.09.2019 13:30 Pszczółka AZS UMCS Lublin — Widzew Łódź
nie odbył się
Lublin
1 06.10.2019 19:00 CCC Polkowice — Widzew Łódź
79 : 57 ( 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 )
2 09.10.2019 18:00 Widzew Łódź — Ślęza Wrocław
53 : 70 ( 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 )
3 13.10.2019 17:00 AZS Uniwersytet Gdański — Widzew Łódź
nie odbył się
4 20.10.2019 18:00 Widzew Łódź — Enea AZS Poznań
5 26.10.2019 Arka Gdynia — Widzew Łódź
6 03.11.2019 18:00 Widzew Łódź — Artego Bydgoszcz
7 23.11.2019 MMKS Katarzynki Toruń — Widzew Łódź
8 30.11.2019 16:00 DGT Politechnika Gdańska — Widzew Łódź
9 07.12.2019 18:00 Widzew Łódź — PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
10 11.12.2019 Pszczółka AZS UMCS Lublin — Widzew Łódź
11 14.12.2019 18:00 Widzew Łódź — Wisła Kraków
12 21.12.2019 18:00 Widzew Łódź — CCC Polkowice

1. kolejka (5. października)

Pszczółka AZS UMCS Lublin — Artego Bydgoszcz 62 : 78
Arka Gdynia — MMKS Katarzynki Toruń 77 : 50
CCC Polkowice — CosinusMED Widzew Łódź 79 : 57
DGT Politechnika Gdańska — Enea AZS Poznań 102 : 91
AZS Uniwersytet Gdański — PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 65 : 101
Wisła Kraków — Ślęza Wrocław :

2. kolejka (9. października)

Enea AZS Poznań — Wisła Kraków :
CCC Polkowice — AZS Uniwersytet Gdański 90 : 50
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. — Arka Gdynia 82 : 89
MMKS Katarzynki Toruń — Pszczółka AZS UMCS Lublin 62 : 92
Artego Bydgoszcz — DGT Politechnika Gdańska 92 : 54
CosinusMED Widzew Łódź — Ślęza Wrocław 53 : 70

3. kolejka (12. października)

DGT Politechnika Gdańska — MMKS Katarzynki Toruń :
Pszczółka AZS UMCS Lublin — PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. :
Arka Gdynia — CCC Polkowice :
Ślęza Wrocław — Enea AZS Poznań :
AZS Uniwersytet Gdański — CosinusMED Widzew Łódź :
Wisła Kraków — Artego Bydgoszcz :


Zawodniczki

Jagoda Bandoch

Jagoda Bandoch

04.05.1993 178 cm niska skrzydłowa
Arina Bilotserkivska

Arina Bilotserkivska

03.12.1989 170 cm rozgrywająca
Emilia Bołbot

Emilia Bołbot

18.11.2003 180 cm silna skrzydłowa
Julia Drop

Julia Drop

13.01.1995 174 cm rozgrywająca/rzucająca
Ewelina Gala

Ewelina Gala

22.05.1990 185 cm silna skrzydłowa/center
Klaudia Gertchen

Klaudia Gertchen

11.07.1996 182 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Monika Jasnowska

Monika Jasnowska

29.08.1992 181 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Anna Kudelska

Anna Kudelska

27.03.1998 169 cm rozgrywająca/rzucająca
Weronika Pawlak

Weronika Pawlak

13.06.2000 180 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Wiktoria Stępień

Wiktoria Stępień

19.04.2000 176 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Katarina Vucković

Katarina Vucković

30.06.1994 191 cm center

Sztab szkoleniowy

Paweł Banasiak

Paweł Banasiak

23.04.1994