Widzew Łódź

Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS
1. CCC Polkowice16301421313 - 96781748 - 54561565 - 422
2. Basket 90 Gdynia16291331278 - 109862668 - 58571610 - 513
3. Energa Toruń16281241284 - 107852580 - 47372704 - 605
4. Artego Bydgoszcz14251131042 - 93352527 - 46461515 - 469
5. InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.15251051260 - 107252577 - 50653683 - 566
6. Ślęza Wrocław15251051148 - 103353580 - 56352568 - 470
7. Wisła Can-Pack Kraków1524961151 - 101541422 - 29855729 - 717
8. Pszczółka AZS UMCS Lublin1623791138 - 113654630 - 59625508 - 540
9. PGE MKK Siedlce16215111193 - 131927675 - 74234518 - 577
10. Widzew Łódź16215111113 - 127726555 - 64335558 - 634
11. Suneef Yachts Politechnika Gdańska16182141040 - 126427575 - 65707465 - 607
12. Ostrovia Ostrów Wlkp.1618214917 - 133817473 - 70317444 - 635
13. Enea AZS Poznań1516114978 - 132516469 - 60108509 - 724

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

12345678910111213
1. CCC PolkowiceX73 - 7178 - 7351 - 5482 - 7074 - 6089 - 5690 - 5094 - 65117 - 46
2. Basket 90 Gdynia68 - 75X80 - 7391 - 9876 - 7192 - 67100 - 7870 - 5491 - 69
3. Energa Toruń63 - 7662 - 71X77 - 7094 - 86105 - 7189 - 4890 - 51
4. Artego Bydgoszcz72 - 6859 - 6577 - 83X70 - 6078 - 7079 - 4392 - 75
5. InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.88 - 7984 - 7673 - 74X64 - 7587 - 6992 - 5889 - 75
6. Ślęza Wrocław65 - 7863 - 6762 - 78X80 - 6980 - 7881 - 7066 - 6483 - 59
7. Wisła Can-Pack Kraków56 - 67X81 - 60104 - 5992 - 4689 - 66
8. Pszczółka AZS UMCS Lublin56 - 6661 - 6667 - 7688 - 8188 - 8256 - 66X64 - 3874 - 5476 - 67
9. PGE MKK Siedlce66 - 8869 - 7768 - 8869 - 9759 - 7382 - 72X86 - 92102 - 7874 - 77
10. Widzew Łódź56 - 9048 - 8367 - 8063 - 7492 - 8078 - 8570 - 82X81 - 69
11. Suneef Yachts Politechnika Gdańska68 - 8965 - 7967 - 7954 - 6051 - 8358 - 7450 - 82X74 - 4088 - 71
12. Ostrovia Ostrów Wlkp.43 - 8161 - 9555 - 11347 - 8067 - 8868 - 9758 - 77X74 - 72
13. Enea AZS Poznań52 - 8661 - 9171 - 9450 - 9169 - 8185 - 8881 - 70X
Kolejka Data Godzina Drużyny / wynik Miejsce
Sparing 15.09.2018 16:00 Enea AZS Poznań — Widzew Łódź
73 : 57 ( 23:12, 12:19, 15:10, 23:16 )
Sparing 26.09.2018 17:00 Widzew Łódź — Ślęza Wrocław
68 : 68 ( 20:20, 10:16, 18:16, 20:16 )
Małachowskiego 5/7
Sparing 30.09.2018 17:00 Widzew Łódź — Energa Toruń
65 : 81 ( 23:13, 12:26, 15:23, 15:19 )
Małachowskiego 5/7
1 07.10.2018 19:00 CCC Polkowice — Widzew Łódź
90 : 50 ( 16:12, 21:19, 31:6, 22:13 )
2 13.10.2018 16:30 Widzew Łódź — PGE MKK Siedlce
70 : 82 ( 12:17, 23:18, 20:23, 15:24 )
3 17.10.2018 18:00 Widzew Łódź — Energa Toruń
48 : 83 ( 10:34, 16:17, 11:7, 11:25 )
4 21.10.2018 18:00 Widzew Łódź — Ostrovia Ostrów Wlkp.
81 : 69 ( 12:13, 23:17, 23:20, 23:19 )
5 27.10.2018 18:00 Enea AZS Poznań — Widzew Łódź
81 : 70 ( 20:27, 23:12, 20:21, 18:10 )
6 04.11.2018 18:00 Widzew Łódź — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.
63 : 74 ( 9:17, 16:25, 25:12, 13:20 )
7 10.11.2018 15:10 Suneef Yachts Politechnika Gdańska — Widzew Łódź
50 : 82 ( 10:23, 16:16, 16:25, 8:18 )
8 25.11.2018 18:00 Widzew Łódź — Wisła Can-Pack Kraków
78 : 85 ( 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 )
10 09.12.2018 18:00 Widzew Łódź — Ślęza Wrocław
92 : 80 ( 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 )
11 15.12.2018 19:00 Pszczółka AZS UMCS Lublin — Widzew Łódź
64 : 38 ( 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 )
12 22.12.2018 18:00 Widzew Łódź — Artego Bydgoszcz
67 : 80 ( 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 )
13 06.01.2019 18:00 Basket 90 Gdynia — Widzew Łódź
100 : 78 ( 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 )
14 12.01.2019 18:00 Widzew Łódź — CCC Polkowice
56 : 90 ( 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 )
15 26.01.2019 17:00 PGE MKK Siedlce — Widzew Łódź
86 : 92 ( 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 )
16 03.02.2019 17:00 Energa Toruń — Widzew Łódź
105 : 71 ( 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 )
17 09.02.2019 16:00 Ostrovia Ostrów Wlkp. — Widzew Łódź
58 : 77 ( 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 )
18 20.02.2019 20:00 Widzew Łódź — Enea AZS Poznań
19 23.02.2019 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Widzew Łódź
20 27.02.2019 18:00 Widzew Łódź — Suneef Yachts Politechnika Gdańska
21 02.03.2019 18:00 Wisła Can-Pack Kraków — Widzew Łódź
23 16.03.2019 Ślęza Wrocław — Widzew Łódź
24 23.03.2019 18:00 Widzew Łódź — Pszczółka AZS UMCS Lublin
25 27.03.2019 Artego Bydgoszcz — Widzew Łódź
26 30.03.2019 18:00 Widzew Łódź — Basket 90 Gdynia

1. kolejka (6. października)

InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — pauzuje
Energa Toruń — Artego Bydgoszcz 77 : 70
Basket 90 Gdynia — PGE MKK Siedlce 92 : 67
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Ostrovia Ostrów Wlkp. 76 : 67
Wisła Can-Pack Kraków — Suneef Yachts Politechnika Gdańska 104 : 59
Enea AZS Poznań — Ślęza Wrocław 50 : 91
CCC Polkowice — Widzew Łódź 90 : 50

2. kolejka (13. października)

Wisła Can-Pack Kraków — pauzuje
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Basket 90 Gdynia 61 : 95
Suneef Yachts Politechnika Gdańska — Ślęza Wrocław 51 : 83
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Pszczółka AZS UMCS Lublin 87 : 69
CCC Polkowice — Energa Toruń 73 : 71
Artego Bydgoszcz — Enea AZS Poznań 92 : 75
Widzew Łódź — PGE MKK Siedlce 70 : 82

3. kolejka (17. października)

Ślęza Wrocław — pauzuje
Enea AZS Poznań — CCC Polkowice 52 : 86
Suneef Yachts Politechnika Gdańska — Artego Bydgoszcz 54 : 60
Widzew Łódź — Energa Toruń 48 : 83
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Wisła Can-Pack Kraków 56 : 66
Basket 90 Gdynia — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 80 : 73
Ostrovia Ostrów Wlkp. — PGE MKK Siedlce 68 : 97

4. kolejka (20. października)

Artego Bydgoszcz — pauzuje
CCC Polkowice — Suneef Yachts Politechnika Gdańska 94 : 65
Wisła Can-Pack Kraków — Basket 90 Gdynia 56 : 67
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — PGE MKK Siedlce 92 : 58
Widzew Łódź — Ostrovia Ostrów Wlkp. 81 : 69
Ślęza Wrocław — Pszczółka AZS UMCS Lublin 80 : 78
Enea AZS Poznań — Energa Toruń 61 : 91

5. kolejka (27. października)

CCC Polkowice — pauzuje
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Artego Bydgoszcz 67 : 76
Suneef Yachts Politechnika Gdańska — Energa Toruń 67 : 79
Ostrovia Ostrów Wlkp. — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 55 : 113
PGE MKK Siedlce — Wisła Can-Pack Kraków 59 : 73
Basket 90 Gdynia — Ślęza Wrocław 91 : 98
Enea AZS Poznań — Widzew Łódź 81 : 70

6. kolejka (3. listopada)

Energa Toruń — pauzuje
Wisła Can-Pack Kraków — Ostrovia Ostrów Wlkp. 92 : 46
Widzew Łódź — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 63 : 74
Artego Bydgoszcz — Basket 90 Gdynia 59 : 65
Ślęza Wrocław — PGE MKK Siedlce 81 : 70
CCC Polkowice — Pszczółka AZS UMCS Lublin 74 : 60
Suneef Yachts Politechnika Gdańska — Enea AZS Poznań 88 : 71

7. kolejka (10. listopada)

Enea AZS Poznań — pauzuje
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Wisła Can-Pack Kraków 64 : 75
Suneef Yachts Politechnika Gdańska — Widzew Łódź 50 : 82
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Energa Toruń 61 : 66
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Ślęza Wrocław 47 : 80
PGE MKK Siedlce — Artego Bydgoszcz 68 : 88
Basket 90 Gdynia — CCC Polkowice 68 : 75

8. kolejka (24. listopada)

Suneef Yachts Politechnika Gdańska — pauzuje
Ślęza Wrocław — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 62 : 78
CCC Polkowice — PGE MKK Siedlce 89 : 56
Artego Bydgoszcz — Ostrovia Ostrów Wlkp. 79 : 43
Energa Toruń — Basket 90 Gdynia 62 : 71
Enea AZS Poznań — Pszczółka AZS UMCS Lublin 69 : 81
Widzew Łódź — Wisła Can-Pack Kraków 78 : 85

9. kolejka (1. grudnia)

Widzew Łódź — pauzuje
PGE MKK Siedlce — Energa Toruń 69 : 77
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Artego Bydgoszcz 73 : 74
Ślęza Wrocław — Wisła Can-Pack Kraków 80 : 69
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Suneef Yachts Politechnika Gdańska 74 : 54
Ostrovia Ostrów Wlkp. — CCC Polkowice 43 : 81
Basket 90 Gdynia — Enea AZS Poznań 91 : 69

10. kolejka (8. grudnia)

Pszczółka AZS UMCS Lublin — pauzuje
Enea AZS Poznań — PGE MKK Siedlce 85 : 88
Energa Toruń — Ostrovia Ostrów Wlkp. 89 : 48
Artego Bydgoszcz — Wisła Can-Pack Kraków 70 : 60
Widzew Łódź — Ślęza Wrocław 92 : 80
Suneef Yachts Politechnika Gdańska — Basket 90 Gdynia 65 : 79
CCC Polkowice — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 78 : 73

11. kolejka (15. grudnia)

Basket 90 Gdynia — pauzuje
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Energa Toruń 84 : 76
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Widzew Łódź 64 : 38
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Enea AZS Poznań 74 : 72
PGE MKK Siedlce — Suneef Yachts Politechnika Gdańska 102 : 78
CCC Polkowice — Wisła Can-Pack Kraków 82 : 70
Ślęza Wrocław — Artego Bydgoszcz 63 : 67

12. kolejka (22. grudnia)

PGE MKK Siedlce — pauzuje
CCC Polkowice — Ślęza Wrocław 51 : 54
Widzew Łódź — Artego Bydgoszcz 67 : 80
Enea AZS Poznań — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 71 : 94
Energa Toruń — Wisła Can-Pack Kraków 94 : 86
Suneef Yachts Politechnika Gdańska — Ostrovia Ostrów Wlkp. 74 : 40
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Basket 90 Gdynia 56 : 66

13. kolejka (5. stycznia)

Ostrovia Ostrów Wlkp. — pauzuje
PGE MKK Siedlce — Pszczółka AZS UMCS Lublin 82 : 72
Basket 90 Gdynia — Widzew Łódź 100 : 78
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Suneef Yachts Politechnika Gdańska 89 : 75
Wisła Can-Pack Kraków — Enea AZS Poznań 89 : 66
Artego Bydgoszcz — CCC Polkowice 72 : 68
Ślęza Wrocław — Energa Toruń 65 : 78

14. kolejka (12. stycznia)

InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — pauzuje
Suneef Yachts Politechnika Gdańska — Wisła Can-Pack Kraków 58 : 74
Widzew Łódź — CCC Polkowice 56 : 90
PGE MKK Siedlce — Basket 90 Gdynia 66 : 88
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Pszczółka AZS UMCS Lublin 67 : 88
Ślęza Wrocław — Enea AZS Poznań 83 : 59
Artego Bydgoszcz — Energa Toruń 77 : 83

15. kolejka (26. stycznia)

Wisła Can-Pack Kraków — pauzuje
Energa Toruń — CCC Polkowice 63 : 76
Enea AZS Poznań — Artego Bydgoszcz :
Pszczółka AZS UMCS Lublin — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 88 : 81
Ślęza Wrocław — Suneef Yachts Politechnika Gdańska 66 : 64
Basket 90 Gdynia — Ostrovia Ostrów Wlkp. 70 : 54
PGE MKK Siedlce — Widzew Łódź 86 : 92

16. kolejka (2. lutego)

Ślęza Wrocław — pauzuje
Wisła Can-Pack Kraków — Pszczółka AZS UMCS Lublin 81 : 60
PGE MKK Siedlce — Ostrovia Ostrów Wlkp. 74 : 77
CCC Polkowice — Enea AZS Poznań 117 : 46
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Basket 90 Gdynia 88 : 79
Artego Bydgoszcz — Suneef Yachts Politechnika Gdańska 78 : 70
Energa Toruń — Widzew Łódź 105 : 71

17. kolejka (9. lutego)

Artego Bydgoszcz — pauzuje
Suneef Yachts Politechnika Gdańska — CCC Polkowice 68 : 89
Basket 90 Gdynia — Wisła Can-Pack Kraków 76 : 71
PGE MKK Siedlce — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 69 : 97
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Widzew Łódź 58 : 77
Energa Toruń — Enea AZS Poznań 90 : 51
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Ślęza Wrocław 88 : 82


Zawodniczki

Jagoda Bandoch

Jagoda Bandoch

04.05.1993 178 cm niska skrzydłowa
Amanda Dowe

Amanda Dowe

17.05.1991 193 cm center
Julia Drop

Julia Drop

13.01.1995 174 cm rozgrywająca/rzucająca
Klaudia Gertchen

Klaudia Gertchen

11.07.1996 182 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Natalia Gzinka

Natalia Gzinka

18.06.1998 180 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Anna Kudelska

Anna Kudelska

27.03.1998 169 cm rozgrywająca/rzucająca
Amina Marković

Amina Marković

09.05.1996 185 cm silna skrzydłowa/center
Raigyne Moncrief

Raigyne Moncrief

03.09.1994 178 cm rzucająca
Aleksandra Pawlak

Aleksandra Pawlak

27.08.1984 187 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Elżbieta Paździerska

Elżbieta Paździerska

05.11.1988 170 cm rozgrywająca/rzucająca
Klaudia Perisa

Klaudia Perisa

10.12.1996 180 cm niska skrzydłowa
Katarina Vucković

Katarina Vucković

30.06.1994 191 cm center
Dominique Wilson

Dominique Wilson

17.04.1994 173 cm rozgrywająca/rzucająca
Maria Wybraniec

Maria Wybraniec

03.05.2000 183 cm silna skrzydłowa

Sztab szkoleniowy

Elmedin Omanić

Elmedin Omanić

04.06.1967
Paweł Banasiak

Paweł Banasiak

23.04.1994