Widzew Łódź

Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS
1. Artego Bydgoszcz00000 - 0000 - 0000 - 0
2. Basket 90 Gdynia00000 - 0000 - 0000 - 0
3. Energa Toruń00000 - 0000 - 0000 - 0
4. PGE MKK Siedlce00000 - 0000 - 0000 - 0
5. Suneef Yachts Politechnika Gdańska00000 - 0000 - 0000 - 0
6. Pszczółka AZS UMCS Lublin00000 - 0000 - 0000 - 0
7. Wisła Can-Pack Kraków00000 - 0000 - 0000 - 0
8. Ostrovia Ostrów Wlkp.00000 - 0000 - 0000 - 0
9. InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.00000 - 0000 - 0000 - 0
10. Ślęza Wrocław00000 - 0000 - 0000 - 0
11. CCC Polkowice00000 - 0000 - 0000 - 0
12. Enea AZS Poznań00000 - 0000 - 0000 - 0
13. Widzew Łódź00000 - 0000 - 0000 - 0

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

12345678910111213
1. Artego BydgoszczX
2. Basket 90 GdyniaX
3. Energa ToruńX
4. PGE MKK SiedlceX
5. Suneef Yachts Politechnika GdańskaX
6. Pszczółka AZS UMCS LublinX
7. Wisła Can-Pack KrakówX
8. Ostrovia Ostrów Wlkp.X
9. InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.X
10. Ślęza WrocławX
11. CCC PolkowiceX
12. Enea AZS PoznańX
13. Widzew ŁódźX
Kolejka Data Godzina Drużyny / wynik Miejsce
Sparing 15.09.2018 16:00 Enea AZS Poznań — Widzew Łódź
nie odbył się
1 06.10.2018 CCC Polkowice — Widzew Łódź
2 13.10.2018 16:00 Widzew Łódź — PGE MKK Siedlce
3 17.10.2018 Energa Toruń — Widzew Łódź
4 21.10.2018 18:00 Widzew Łódź — Ostrovia Ostrów Wlkp.
5 27.10.2018 18:00 Enea AZS Poznań — Widzew Łódź
6 03.11.2018 18:00 Widzew Łódź — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.
7 10.11.2018 Suneef Yachts Politechnika Gdańska — Widzew Łódź
8 25.11.2018 18:00 Widzew Łódź — Wisła Can-Pack Kraków
10 09.12.2018 18:00 Widzew Łódź — Ślęza Wrocław
11 15.12.2018 Pszczółka AZS UMCS Lublin — Widzew Łódź
12 22.12.2018 18:00 Widzew Łódź — Artego Bydgoszcz
13 05.01.2019 Basket 90 Gdynia — Widzew Łódź
14 12.01.2019 18:00 Widzew Łódź — CCC Polkowice
15 26.01.2019 PGE MKK Siedlce — Widzew Łódź
16 02.02.2019 18:00 Widzew Łódź — Energa Toruń
17 09.02.2019 Ostrovia Ostrów Wlkp. — Widzew Łódź
18 16.02.2019 18:00 Widzew Łódź — Enea AZS Poznań
19 23.02.2019 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Widzew Łódź
20 27.02.2019 18:00 Widzew Łódź — Suneef Yachts Politechnika Gdańska
21 02.03.2019 18:00 Wisła Can-Pack Kraków — Widzew Łódź
23 16.03.2019 Ślęza Wrocław — Widzew Łódź
24 23.03.2019 18:00 Widzew Łódź — Pszczółka AZS UMCS Lublin
25 27.03.2019 Artego Bydgoszcz — Widzew Łódź
26 30.03.2019 18:00 Widzew Łódź — Basket 90 Gdynia

1. kolejka (6. października)

InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — pauzuje
Energa Toruń — Artego Bydgoszcz :
Basket 90 Gdynia — PGE MKK Siedlce :
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Ostrovia Ostrów Wlkp. :
Suneef Yachts Politechnika Gdańska — Wisła Can-Pack Kraków :
Enea AZS Poznań — Ślęza Wrocław :
CCC Polkowice — Widzew Łódź :

2. kolejka (13. października)

Wisła Can-Pack Kraków — pauzuje
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Basket 90 Gdynia :
Suneef Yachts Politechnika Gdańska — Ślęza Wrocław :
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Pszczółka AZS UMCS Lublin :
CCC Polkowice — Energa Toruń :
Artego Bydgoszcz — Enea AZS Poznań :
Widzew Łódź — PGE MKK Siedlce :

3. kolejka (17. października)

Ślęza Wrocław — pauzuje
Enea AZS Poznań — CCC Polkowice :
Suneef Yachts Politechnika Gdańska — Artego Bydgoszcz :
Energa Toruń — Widzew Łódź :
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Wisła Can-Pack Kraków :
Basket 90 Gdynia — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. :
Ostrovia Ostrów Wlkp. — PGE MKK Siedlce :

4. kolejka (20. października)

Artego Bydgoszcz — pauzuje
CCC Polkowice — Suneef Yachts Politechnika Gdańska :
Wisła Can-Pack Kraków — Basket 90 Gdynia :
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — PGE MKK Siedlce :
Widzew Łódź — Ostrovia Ostrów Wlkp. :
Ślęza Wrocław — Pszczółka AZS UMCS Lublin :
Energa Toruń — Enea AZS Poznań :

5. kolejka (27. października)

CCC Polkowice — pauzuje
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Artego Bydgoszcz :
Suneef Yachts Politechnika Gdańska — Energa Toruń :
Ostrovia Ostrów Wlkp. — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. :
PGE MKK Siedlce — Wisła Can-Pack Kraków :
Basket 90 Gdynia — Ślęza Wrocław :
Enea AZS Poznań — Widzew Łódź :

6. kolejka (3. listopada)

Energa Toruń — pauzuje
Wisła Can-Pack Kraków — Ostrovia Ostrów Wlkp. :
Widzew Łódź — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. :
Artego Bydgoszcz — Basket 90 Gdynia :
Ślęza Wrocław — PGE MKK Siedlce :
CCC Polkowice — Pszczółka AZS UMCS Lublin :
Suneef Yachts Politechnika Gdańska — Enea AZS Poznań :

7. kolejka (10. listopada)

Enea AZS Poznań — pauzuje
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Wisła Can-Pack Kraków :
Suneef Yachts Politechnika Gdańska — Widzew Łódź :
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Energa Toruń :
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Ślęza Wrocław :
PGE MKK Siedlce — Artego Bydgoszcz :
Basket 90 Gdynia — CCC Polkowice :

8. kolejka (24. listopada)

Suneef Yachts Politechnika Gdańska — pauzuje
Ślęza Wrocław — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. :
CCC Polkowice — PGE MKK Siedlce :
Artego Bydgoszcz — Ostrovia Ostrów Wlkp. :
Energa Toruń — Basket 90 Gdynia :
Enea AZS Poznań — Pszczółka AZS UMCS Lublin :
Widzew Łódź — Wisła Can-Pack Kraków :


Zawodniczki

Julia Drop

Julia Drop

13.01.1995 174 cm rozgrywająca/rzucająca
Klaudia Gertchen

Klaudia Gertchen

11.07.1996 182 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Natalia Gzinka

Natalia Gzinka

18.06.1998 180 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Anna Kudelska

Anna Kudelska

27.03.1998 169 cm rozgrywająca/rzucająca
Amina Marković

Amina Marković

09.05.1996 185 cm silna skrzydłowa/center
Raigyne Moncrief

Raigyne Moncrief

03.09.1994 178 cm rzucająca
Aleksandra Pawlak

Aleksandra Pawlak

27.08.1984 187 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Elżbieta Paździerska

Elżbieta Paździerska

05.11.1988 170 cm rozgrywająca/rzucająca
Klaudia Perisa

Klaudia Perisa

10.12.1996 180 cm niska skrzydłowa
Wiktoria Stępień

Wiktoria Stępień

19.04.2000 176 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Jada Terry

Jada Terry

08.12.1994 193 cm center
Katarina Vucković

Katarina Vucković

30.06.1994 191 cm center
Maria Wybraniec

Maria Wybraniec

03.05.2000 183 cm silna skrzydłowa

Sztab szkoleniowy

Elmedin Omanić

Elmedin Omanić

04.06.1967
Monika Gołdyn

Monika Gołdyn

27.01.1993