Widzew Łódź

Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS
1. Artego Bydgoszcz00000 - 0000 - 0000 - 0
2. Basket 90 Gdynia00000 - 0000 - 0000 - 0
3. Energa Toruń00000 - 0000 - 0000 - 0
4. PGE MKK Siedlce00000 - 0000 - 0000 - 0
5. JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec00000 - 0000 - 0000 - 0
6. Pszczółka AZS UMCS Lublin00000 - 0000 - 0000 - 0
7. Wisła Can-Pack Kraków00000 - 0000 - 0000 - 0
8. Ostrovia Ostrów Wlkp.00000 - 0000 - 0000 - 0
9. InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.00000 - 0000 - 0000 - 0
10. Ślęza Wrocław00000 - 0000 - 0000 - 0
11. CCC Polkowice00000 - 0000 - 0000 - 0
12. INEA AZS Poznań00000 - 0000 - 0000 - 0
13. Cosinus Widzew Łódź00000 - 0000 - 0000 - 0

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

12345678910111213
1. Artego BydgoszczX
2. Basket 90 GdyniaX
3. Energa ToruńX
4. PGE MKK SiedlceX
5. JAS-FBG Zagłębie SosnowiecX
6. Pszczółka AZS UMCS LublinX
7. Wisła Can-Pack KrakówX
8. Ostrovia Ostrów Wlkp.X
9. InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.X
10. Ślęza WrocławX
11. CCC PolkowiceX
12. INEA AZS PoznańX
13. Cosinus Widzew ŁódźX
Kolejka Data Godzina Drużyny / wynik Miejsce

1. kolejka (1. października)

Ślęza Wrocław — pauzuje
Basket 90 Gdynia — INEA AZS Poznań :
CCC Polkowice — Pszczółka AZS UMCS Lublin :
Ostrovia Ostrów Wlkp. — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. :
Energa Toruń — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec :
Cosinus Widzew Łódź — Artego Bydgoszcz :
PGE MKK Siedlce — Wisła Can-Pack Kraków :


Zawodniczki

Julia Drop

Julia Drop

13.01.1995 174 cm rozgrywająca/rzucająca
Klaudia Gertchen

Klaudia Gertchen

11.07.1996 182 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Natalia Gzinka

Natalia Gzinka

18.06.1998 180 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Marta Kawczyńska

Marta Kawczyńska

27.02.1999 167 cm rzucająca
Patrycja Kawczyńska

Patrycja Kawczyńska

27.02.1999 170 cm rozgrywająca/rzucająca
Adriana Kopciuch

Adriana Kopciuch

19.04.1995 167 cm rozgrywająca
Anna Kudelska

Anna Kudelska

27.03.1998 169 cm rozgrywająca/rzucająca
Wiktoria Rzeźnik

Wiktoria Rzeźnik

20.03.2000 173 cm rozgrywająca/rzucająca
Roksana Schmidt

Roksana Schmidt

22.11.1992 180 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Wiktoria Stępień

Wiktoria Stępień

19.04.2000 176 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Wiktoria Zapart

Wiktoria Zapart

13.01.1996 187 cm silna skrzydłowa
Darya Zavidna

Darya Zavidna

27.08.1993 185 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa

Sztab szkoleniowy

Mateusz Goczał

Mateusz Goczał

12.11.1992