Widzew Łódź

Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS
1. Wisła Can-Pack Kraków1223111898 - 68860470 - 33751428 - 351
2. Artego Bydgoszcz1222102968 - 78152550 - 47850418 - 303
3. Ślęza Wrocław122193854 - 77542442 - 41051412 - 365
4. Pszczółka AZS UMCS Lublin122084835 - 78833389 - 39051446 - 398
5. CCC Polkowice122084964 - 81842466 - 39742498 - 421
6. Energa Toruń121975848 - 83242431 - 38933417 - 443
7. Basket 90 Gdynia121975935 - 85252565 - 46923370 - 383
8. InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.121866880 - 82052538 - 45914342 - 361
9. JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec121539831 - 91314384 - 37925447 - 534
10. Ostrovia Ostrów Wlkp.121539793 - 90715406 - 48124387 - 426
11. Enea AZS Poznań121539752 - 97914308 - 41025444 - 569
12. PGE MKK Siedlce1214210796 - 94324405 - 42906391 - 514
13. Widzew Łódź1213111714 - 97205286 - 40016428 - 572

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

12345678910111213
1. Wisła Can-Pack KrakówX74 - 6575 - 6673 - 6379 - 4477 - 5692 - 43
2. Artego Bydgoszcz67 - 78X52 - 5892 - 8094 - 6480 - 6279 - 7286 - 64
3. Ślęza WrocławX68 - 7367 - 7677 - 7071 - 6968 - 5791 - 65
4. Pszczółka AZS UMCS Lublin58 - 73X62 - 7968 - 5858 - 6466 - 5577 - 61
5. CCC Polkowice67 - 8070 - 76X70 - 5082 - 6490 - 6187 - 66
6. Energa Toruń54 - 5863 - 74X89 - 7977 - 5862 - 5686 - 64
7. Basket 90 Gdynia73 - 7558 - 62X93 - 7593 - 7569 - 6282 - 5897 - 62
8. InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.56 - 6480 - 7268 - 82X76 - 74106 - 5579 - 6873 - 44
9. JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec60 - 8076 - 81X81 - 8693 - 5174 - 81
10. Ostrovia Ostrów Wlkp.61 - 10365 - 7963 - 6849 - 78X75 - 7993 - 74
11. Enea AZS Poznań45 - 9054 - 7753 - 10371 - 76X85 - 64
12. PGE MKK Siedlce62 - 5868 - 8077 - 8561 - 7171 - 72X66 - 63
13. Widzew Łódź51 - 8740 - 6766 - 9963 - 7566 - 72X
Kolejka Data Godzina Drużyny / wynik Miejsce
Sparing 02.09.2017 15:00 Widzew Łódź — MUKS Poznań
74 : 68 ( 23:14, 19:18, 19:11, 11:21 )
Małachowskiego 5/7
Sparing 08.09.2017 18:30 Slovan Bratysława (SŁOWA) — Widzew Łódź
57 : 80 ( 13:26, 10:20, 15:16, 19:18 )
Ostrawa (CZE)
Sparing 09.09.2017 10:00 Ostrovia Ostrów Wlkp. — Widzew Łódź
79 : 73 ( 14:16, 15:24, 26:14, 24:19 )
Ostrawa (CZE)
Sparing 09.09.2017 20:00 SBS Ostrawa (CZE) — Widzew Łódź
56 : 68 ( 11:21, 8:20, 23:11, 14:16 )
Ostrawa (CZE)
Sparing 10.09.2017 11:30 MK Technic Brno (CZE) — Widzew Łódź
61 : 78 ( 16:18, 6:23, 22:18, 17:19 )
Ostrawa (CZE)
Sparing 15.09.2017 19:00 Widzew Łódź — Enea AZS Poznań
60 : 56 ( 21:14, 8:16, 19:18, 12:8 )
Małachowskiego 5/7
Sparing 17.09.2017 12:00 Widzew Łódź — Pszczółka AZS UMCS Lublin
66 : 74 ( 18:20, 9:24, 24:16, 15:14 )
Małachowskiego 5/7
1 22.09.2017 17:00 Widzew Łódź — Artego Bydgoszcz
51 : 87 ( 12:24, 13:19, 15:16, 11:28 )
Małachowskiego 5/7
2 30.09.2017 18:15 Wisła Can-Pack Kraków — Widzew Łódź
92 : 43 ( 25:12, 24:8, 25:13, 18:10 )
3 04.10.2017 18:00 Widzew Łódź — Ślęza Wrocław
40 : 67 ( 9:21, 13:11, 8:21, 10:14 )
Małachowskiego 5/7
4 07.10.2017 17:00 PGE MKK Siedlce — Widzew Łódź
66 : 63 ( 23:19, 16:18, 18:15, 9:11 )
6 22.10.2017 18:00 Widzew Łódź — Energa Toruń
63 : 75 ( 17:14, 25:18, 9:26, 12:17 )
Małachowskiego 5/7
7 28.10.2017 17:00 Ostrovia Ostrów Wlkp. — Widzew Łódź
93 : 74 ( 18:17, 28:27, 23:19, 24:11 )
8 04.11.2017 18:00 Widzew Łódź — CCC Polkowice
66 : 99 ( 15:30, 15:22, 20:22, 16:25 )
Małachowskiego 5/7
9 19.11.2017 18:00 Basket 90 Gdynia — Widzew Łódź
97 : 62 ( 28:21, 23:13, 30:13, 16:15 )
10 29.11.2017 18:00 Widzew Łódź — Enea AZS Poznań
66 : 72 ( 21:14, 22:22, 4:22, 19:14 )
Małachowskiego 5/7
11 02.12.2017 17:00 Pszczółka AZS UMCS Lublin — Widzew Łódź
77 : 61 ( 15:12, 18:12, 21:14, 23:23 )
12 09.12.2017 18:00 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Widzew Łódź
73 : 44 ( 24:18, 9:7, 24:9, 16:10 )
13 16.12.2017 17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Widzew Łódź
74 : 81 ( 16:17, 15:22, 22:18, 21:24 )
14 06.01.2018 17:00 Artego Bydgoszcz — Widzew Łódź
nie odbył się
15 13.01.2018 19:10 Widzew Łódź — Wisła Can-Pack Kraków
nie odbył się
Małachowskiego 5/7
16 27.01.2018 Ślęza Wrocław — Widzew Łódź
17 03.02.2018 Widzew Łódź — PGE MKK Siedlce Małachowskiego 5/7
19 22.02.2018 18:00 Energa Toruń — Widzew Łódź
20 24.02.2018 Widzew Łódź — Ostrovia Ostrów Wlkp. Małachowskiego 5/7
21 03.03.2018 CCC Polkowice — Widzew Łódź
22 10.03.2018 Widzew Łódź — Basket 90 Gdynia Małachowskiego 5/7
23 17.03.2018 Enea AZS Poznań — Widzew Łódź
24 21.03.2018 Widzew Łódź — Pszczółka AZS UMCS Lublin Małachowskiego 5/7
25 24.03.2018 Widzew Łódź — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.
26 28.03.2018 Widzew Łódź — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec Małachowskiego 5/7

1. kolejka (23. września)

Ślęza Wrocław — pauzuje
Basket 90 Gdynia — Enea AZS Poznań 82 : 58
CCC Polkowice — Pszczółka AZS UMCS Lublin 70 : 76
Ostrovia Ostrów Wlkp. — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 49 : 78
Energa Toruń — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 77 : 58
Widzew Łódź — Artego Bydgoszcz 51 : 87
PGE MKK Siedlce — Wisła Can-Pack Kraków 62 : 58

2. kolejka (30. września)

Enea AZS Poznań — pauzuje
Artego Bydgoszcz — Energa Toruń 94 : 64
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Ostrovia Ostrów Wlkp. 81 : 86
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — CCC Polkowice 80 : 72
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Basket 90 Gdynia 62 : 79
Ślęza Wrocław — PGE MKK Siedlce 91 : 65
Wisła Can-Pack Kraków — Widzew Łódź 92 : 43

3. kolejka (4. października)

PGE MKK Siedlce — pauzuje
Enea AZS Poznań — Pszczółka AZS UMCS Lublin 54 : 77
Basket 90 Gdynia — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 93 : 75
CCC Polkowice — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 90 : 61
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Artego Bydgoszcz 61 : 103
Energa Toruń — Wisła Can-Pack Kraków 54 : 58
Widzew Łódź — Ślęza Wrocław 40 : 67

4. kolejka (7. października)

Pszczółka AZS UMCS Lublin — pauzuje
PGE MKK Siedlce — Widzew Łódź 66 : 63
Ślęza Wrocław — Energa Toruń 77 : 70
Wisła Can-Pack Kraków — Ostrovia Ostrów Wlkp. 77 : 56
Artego Bydgoszcz — CCC Polkowice 92 : 80
Basket 90 Gdynia — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 93 : 75
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Enea AZS Poznań 106 : 55

5. kolejka (14. października)

Widzew Łódź — pauzuje
Basket 90 Gdynia — Artego Bydgoszcz 73 : 75
CCC Polkowice — Wisła Can-Pack Kraków 67 : 80
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Ślęza Wrocław 65 : 79
Energa Toruń — PGE MKK Siedlce 86 : 64
Pszczółka AZS UMCS Lublin — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 68 : 58
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Enea AZS Poznań 93 : 51

6. kolejka (21. października)

InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — pauzuje
Widzew Łódź — Energa Toruń 63 : 75
PGE MKK Siedlce — Ostrovia Ostrów Wlkp. 71 : 72
Ślęza Wrocław — CCC Polkowice 67 : 76
Wisła Can-Pack Kraków — Basket 90 Gdynia 73 : 63
Artego Bydgoszcz — Enea AZS Poznań 79 : 72
Pszczółka AZS UMCS Lublin — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 58 : 64

7. kolejka (28. października)

Energa Toruń — pauzuje
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Widzew Łódź 93 : 74
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 76 : 74
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Artego Bydgoszcz 58 : 73
Enea AZS Poznań — Wisła Can-Pack Kraków 45 : 90
Basket 90 Gdynia — Ślęza Wrocław 58 : 62
CCC Polkowice — PGE MKK Siedlce 87 : 66

8. kolejka (4. listopada)

JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — pauzuje
PGE MKK Siedlce — Basket 90 Gdynia 77 : 85
Ślęza Wrocław — Enea AZS Poznań 68 : 57
Wisła Can-Pack Kraków — Pszczółka AZS UMCS Lublin 75 : 66
Artego Bydgoszcz — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 80 : 62
Energa Toruń — Ostrovia Ostrów Wlkp. 62 : 56
Widzew Łódź — CCC Polkowice 66 : 99

9. kolejka (18. listopada)

Ostrovia Ostrów Wlkp. — pauzuje
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Artego Bydgoszcz 60 : 80
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Wisła Can-Pack Kraków 56 : 64
Ślęza Wrocław — Pszczółka AZS UMCS Lublin 68 : 73
Enea AZS Poznań — PGE MKK Siedlce 85 : 64
Basket 90 Gdynia — Widzew Łódź 97 : 62
CCC Polkowice — Energa Toruń 70 : 50

10. kolejka (25. listopada)

Artego Bydgoszcz — pauzuje
Wisła Can-Pack Kraków — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 79 : 44
Ostrovia Ostrów Wlkp. — CCC Polkowice 63 : 68
Energa Toruń — Basket 90 Gdynia 89 : 79
Widzew Łódź — Enea AZS Poznań 66 : 72
PGE MKK Siedlce — Pszczółka AZS UMCS Lublin 68 : 80
Ślęza Wrocław — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 71 : 69

11. kolejka (2. grudnia)

CCC Polkowice — pauzuje
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Ślęza Wrocław 76 : 81
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — PGE MKK Siedlce 79 : 68
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Widzew Łódź 77 : 61
Enea AZS Poznań — Energa Toruń 71 : 76
Basket 90 Gdynia — Ostrovia Ostrów Wlkp. 69 : 62
Artego Bydgoszcz — Wisła Can-Pack Kraków 67 : 78

12. kolejka (9. grudnia)

Wisła Can-Pack Kraków — pauzuje
CCC Polkowice — Basket 90 Gdynia 82 : 64
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Enea AZS Poznań 75 : 79
Energa Toruń — Pszczółka AZS UMCS Lublin 63 : 74
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Widzew Łódź 73 : 44
PGE MKK Siedlce — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 61 : 71
Artego Bydgoszcz — Ślęza Wrocław 52 : 58

13. kolejka (16. grudnia)

Basket 90 Gdynia — pauzuje
Enea AZS Poznań — CCC Polkowice 53 : 103
Wisła Can-Pack Kraków — Ślęza Wrocław 74 : 65
Artego Bydgoszcz — PGE MKK Siedlce 86 : 64
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Widzew Łódź 74 : 81
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Energa Toruń 68 : 82
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Ostrovia Ostrów Wlkp. 66 : 55

14. kolejka (6. stycznia)

Ślęza Wrocław — pauzuje
Pszczółka AZS UMCS Lublin — CCC Polkowice :
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Ostrovia Ostrów Wlkp. :
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Energa Toruń :
Artego Bydgoszcz — Widzew Łódź :
Wisła Can-Pack Kraków — PGE MKK Siedlce :
Enea AZS Poznań — Basket 90 Gdynia :

15. kolejka (13. stycznia)

Enea AZS Poznań — pauzuje
PGE MKK Siedlce — Ślęza Wrocław :
Widzew Łódź — Wisła Can-Pack Kraków :
Energa Toruń — Artego Bydgoszcz :
Ostrovia Ostrów Wlkp. — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec :
CCC Polkowice — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. :
Basket 90 Gdynia — Pszczółka AZS UMCS Lublin :

16. kolejka (27. stycznia)

PGE MKK Siedlce — pauzuje
Wisła Can-Pack Kraków — Energa Toruń :
Ślęza Wrocław — Widzew Łódź :
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Enea AZS Poznań :
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Basket 90 Gdynia :
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — CCC Polkowice :
Artego Bydgoszcz — Ostrovia Ostrów Wlkp. :

17. kolejka (3. lutego)

Pszczółka AZS UMCS Lublin — pauzuje
Energa Toruń — Ślęza Wrocław :
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Wisła Can-Pack Kraków :
CCC Polkowice — Artego Bydgoszcz :
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Basket 90 Gdynia :
Enea AZS Poznań — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. :
Widzew Łódź — PGE MKK Siedlce :

18. kolejka (17. lutego)

Widzew Łódź — pauzuje
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Pszczółka AZS UMCS Lublin :
Enea AZS Poznań — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec :
Artego Bydgoszcz — Basket 90 Gdynia :
Wisła Can-Pack Kraków — CCC Polkowice :
Ślęza Wrocław — Ostrovia Ostrów Wlkp. :
PGE MKK Siedlce — Energa Toruń :

19. kolejka (21. lutego)

InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — pauzuje
Enea AZS Poznań — Artego Bydgoszcz :
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Pszczółka AZS UMCS Lublin :
Energa Toruń — Widzew Łódź :
Ostrovia Ostrów Wlkp. — PGE MKK Siedlce :
CCC Polkowice — Ślęza Wrocław :
Basket 90 Gdynia — Wisła Can-Pack Kraków :

20. kolejka (24. lutego)

Energa Toruń — pauzuje
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. :
Artego Bydgoszcz — Pszczółka AZS UMCS Lublin :
Wisła Can-Pack Kraków — Enea AZS Poznań :
Ślęza Wrocław — Basket 90 Gdynia :
PGE MKK Siedlce — CCC Polkowice :
Widzew Łódź — Ostrovia Ostrów Wlkp. :

21. kolejka (3. marca)

JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — pauzuje
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Energa Toruń :
CCC Polkowice — Widzew Łódź :
Basket 90 Gdynia — PGE MKK Siedlce :
Enea AZS Poznań — Ślęza Wrocław :
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Wisła Can-Pack Kraków :
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Artego Bydgoszcz :

22. kolejka (10. marca)

Ostrovia Ostrów Wlkp. — pauzuje
Widzew Łódź — Basket 90 Gdynia :
Energa Toruń — CCC Polkowice :
Artego Bydgoszcz — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec :
Wisła Can-Pack Kraków — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. :
Ślęza Wrocław — Pszczółka AZS UMCS Lublin :
PGE MKK Siedlce — Enea AZS Poznań :

23. kolejka (17. marca)

Artego Bydgoszcz — pauzuje
CCC Polkowice — Ostrovia Ostrów Wlkp. :
Basket 90 Gdynia — Energa Toruń :
Enea AZS Poznań — Widzew Łódź :
Pszczółka AZS UMCS Lublin — PGE MKK Siedlce :
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Ślęza Wrocław :
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Wisła Can-Pack Kraków :

24. kolejka (21. marca)

CCC Polkowice — pauzuje
Wisła Can-Pack Kraków — Artego Bydgoszcz :
Ślęza Wrocław — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec :
PGE MKK Siedlce — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. :
Widzew Łódź — Pszczółka AZS UMCS Lublin :
Energa Toruń — Enea AZS Poznań :
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Basket 90 Gdynia :

25. kolejka (24. marca)

Wisła Can-Pack Kraków — pauzuje
Widzew Łódź — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. :
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — PGE MKK Siedlce :
Artego Bydgoszcz — Ślęza Wrocław :
Basket 90 Gdynia — CCC Polkowice :
Enea AZS Poznań — Ostrovia Ostrów Wlkp. :
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Energa Toruń :

26. kolejka (28. marca)

Basket 90 Gdynia — pauzuje
Ślęza Wrocław — Wisła Can-Pack Kraków :
PGE MKK Siedlce — Artego Bydgoszcz :
Widzew Łódź — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec :
Energa Toruń — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. :
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Pszczółka AZS UMCS Lublin :
CCC Polkowice — Enea AZS Poznań :


Zawodniczki

Julia Drop

Julia Drop

13.01.1995 174 cm rozgrywająca/rzucająca
Klaudia Gertchen

Klaudia Gertchen

11.07.1996 182 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Natalia Gzinka

Natalia Gzinka

18.06.1998 180 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Brandi Harvey-Carr

Brandi Harvey-Carr

16.09.1994 193 cm center
Marta Kawczyńska

Marta Kawczyńska

27.02.1999 167 cm rzucająca
Patrycja Kawczyńska

Patrycja Kawczyńska

27.02.1999 170 cm rozgrywająca/rzucająca
Adriana Kopciuch

Adriana Kopciuch

19.04.1995 167 cm rozgrywająca
Anna Kudelska

Anna Kudelska

27.03.1998 169 cm rozgrywająca/rzucająca
Elżbieta Paździerska

Elżbieta Paździerska

05.11.1988 170 cm rozgrywająca/rzucająca
Wiktoria Rzeźnik

Wiktoria Rzeźnik

20.03.2000 173 cm rozgrywająca/rzucająca
Kathleen Scheer

Kathleen Scheer

11.09.1989 187 cm silna skrzydłowa
Roksana Schmidt

Roksana Schmidt

22.11.1992 180 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Wiktoria Stępień

Wiktoria Stępień

19.04.2000 176 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Maria Wybraniec

Maria Wybraniec

03.05.2000 183 cm silna skrzydłowa
Wiktoria Zapart

Wiktoria Zapart

13.01.1996 187 cm silna skrzydłowa
Darya Zavidna

Darya Zavidna

27.08.1993 185 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa

Sztab szkoleniowy

Dejan Kovacević

Dejan Kovacević

09.04.1968
Mateusz Goczał

Mateusz Goczał

12.11.1992