Widzew Łódź

Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS
1. Ślęza Wrocław22401841688 - 130592879 - 67692809 - 629
2. Wisła Can-Pack Kraków22401841713 - 142192894 - 69492819 - 727
3. Energa Toruń22381661602 - 147192814 - 68174788 - 790
4. InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.22371571631 - 1453110823 - 67247808 - 781
5. CCC Polkowice22361481603 - 145583811 - 70165792 - 754
6. Artego Bydgoszcz22351391559 - 141474818 - 72765741 - 687
7. Pszczółka AZS UMCS Lublin22351391428 - 133556687 - 65883741 - 677
8. Basket 90 Gdynia22319131537 - 157938760 - 81265777 - 767
9. JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec22286161403 - 170838673 - 82238730 - 886
10. PGE MKK Siedlce22264181407 - 171229700 - 84229707 - 870
11. Ostrovia Ostrów Wlkp.22253191362 - 168438750 - 838011612 - 846
12. Cosinus Widzew Łódź22253191294 - 169029645 - 850110649 - 840

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

123456789101112
1. Ślęza WrocławX65 - 7191 - 6781 - 9083 - 5871 - 6180 - 7184 - 4891 - 5189 - 5768 - 4476 - 58
2. Wisła Can-Pack Kraków55 - 71X96 - 5083 - 6691 - 6771 - 6467 - 6872 - 6097 - 6691 - 7291 - 6580 - 45
3. Energa Toruń62 - 4657 - 80X84 - 6569 - 7172 - 6465 - 5496 - 8678 - 5876 - 5066 - 4889 - 59
4. InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.68 - 6383 - 7876 - 50X61 - 4969 - 6768 - 5471 - 6186 - 6379 - 5681 - 5881 - 73
5. CCC Polkowice56 - 5981 - 5790 - 8657 - 46X73 - 6651 - 6076 - 9374 - 6688 - 5990 - 5475 - 55
6. Artego Bydgoszcz58 - 7470 - 7671 - 7685 - 8372 - 64X58 - 6381 - 6490 - 7274 - 5982 - 5077 - 46
7. Pszczółka AZS UMCS Lublin47 - 7046 - 5168 - 7571 - 6254 - 6656 - 64X56 - 6268 - 5485 - 5467 - 5169 - 49
8. Basket 90 Gdynia68 - 7767 - 8856 - 7868 - 8570 - 7159 - 7165 - 71X68 - 7271 - 5982 - 6886 - 72
9. JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec40 - 8659 - 8363 - 7369 - 6442 - 8662 - 7157 - 7861 - 80X77 - 8764 - 5379 - 61
10. PGE MKK Siedlce67 - 9166 - 7269 - 8053 - 8666 - 10357 - 7849 - 6651 - 6779 - 64X86 - 6957 - 66
11. Ostrovia Ostrów Wlkp.58 - 8869 - 7958 - 7277 - 7172 - 8650 - 6365 - 7274 - 8275 - 8181 - 79X71 - 65
12. Cosinus Widzew Łódź50 - 8464 - 8452 - 8153 - 9074 - 7147 - 7252 - 8445 - 7480 - 8359 - 7569 - 52X
Kolejka Data Godzina Drużyny / wynik Miejsce
Sparing 02.09.2016 18:00 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Widzew Łódź
63 : 54 ( 12:25, 13:2, 18:9, 20:18 )
Sparing 03.09.2016 12:00 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Widzew Łódź
68 : 79 ( 27:23, 9:20, 11:19, 21:17 )
Sparing 06.09.2016 18:00 Widzew Łódź — Energa Toruń
71 : 63 ( 14:17, 17:13, 20:16, 20:17 )
ul. Małachowskiego
Sparing 09.09.2016 17:00 SBS Ostrawa (CZE) — Widzew Łódź
69 : 66 ( 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 )
Ostrawa
Sparing 10.09.2016 11:15 Cassovia Koszyce (SŁOWA) — Widzew Łódź
40 : 71 ( 17:19, 9:19, 10:19, 19:9 )
Ostrawa (CZE)
Sparing 10.09.2016 20:30 MK Technic Brno (CZE) — Widzew Łódź
60 : 77 ( 7:21, 17:23, 20:23, 16:10 )
Ostrawa (CZE)
Sparing 16.09.2016 16:00 PGE MKK Siedlce — Widzew Łódź
58 : 55 ( 13:14, 16:9, 9:17, 20:15 )
Lublin
Sparing 17.09.2016 18:30 Pszczółka AZS UMCS Lublin — Widzew Łódź
83 : 66 ( 18:12, 20:20, 20:22, 25:12 )
Lublin
Sparing 18.09.2016 11:00 Horizont Mińsk (BIA) — Widzew Łódź
83 : 72 ( 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 )
Lublin
Sparing 23.09.2016 16:30 Widzew Łódź — MUKS Poznań
76 : 61 ( 25:20, 24:14, 14:17, 13:10 )
Małachowskiego 5/7
Sparing 25.09.2016 16:00 Energa Toruń — Widzew Łódź
88 : 62 ( 32:14, 17:10, 16:23, 23:15 )
1 01.10.2016 19:00 CCC Polkowice — Widzew Łódź
75 : 55 ( 26:9, 17:16, 17:17, 15:13 )
2 08.10.2016 16:30 PGE MKK Siedlce — Widzew Łódź
57 : 66 ( 16:17, 12:18, 16:14, 13:17 )
3 16.10.2016 18:00 Widzew Łódź — Energa Toruń
52 : 81 ( 10:20, 21:20, 16:16, 5:25 )
4 19.10.2016 18:30 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Widzew Łódź
79 : 61 ( 22:15, 27:8, 22:17, 8:21 )
5 22.10.2016 18:00 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Widzew Łódź
81 : 73 ( 22:18, 16:18, 29:16, 14:21 )
6 29.10.2016 17:00 Artego Bydgoszcz — Widzew Łódź
77 : 46 ( 20:9, 29:12, 17:16, 11:9 )
7 05.11.2016 18:00 Widzew Łódź — Wisła Can-Pack Kraków
64 : 84 ( 18:28, 17:16, 13:15, 16:25 )
8 09.11.2016 18:00 Pszczółka AZS UMCS Lublin — Widzew Łódź
69 : 49 ( 23:18, 14:11, 19:7, 13:13 )
9 27.11.2016 18:00 Ślęza Wrocław — Widzew Łódź
76 : 58 ( 25:6, 19:13, 17:22, 15:17 )
11 11.12.2016 18:00 Widzew Łódź — Ostrovia Ostrów Wlkp.
69 : 52 ( 25:13, 11:16, 12:11, 21:12 )
10 14.12.2016 18:00 Widzew Łódź — Basket 90 Gdynia
45 : 74 ( 9:22, 16:26, 6:20, 14:6 )
12 17.12.2016 18:00 Widzew Łódź — CCC Polkowice
74 : 71 ( 16:18, 18:18, 27:19, 13:16 )
13 21.12.2016 18:00 Widzew Łódź — PGE MKK Siedlce
59 : 75 ( 14:20, 7:19, 28:17, 10:19 )
14 08.01.2017 17:00 Energa Toruń — Widzew Łódź
89 : 59 ( 18:12, 28:19, 23:15, 20:13 )
15 14.01.2017 18:00 Widzew Łódź — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
80 : 83 ( 25:20, 14:23, 15:10, 16:17 )
16 18.01.2017 18:00 Widzew Łódź — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.
53 : 90 ( 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 )
22 30.01.2017 19:00 Ostrovia Ostrów Wlkp. — Widzew Łódź
71 : 65 ( 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 )
17 05.02.2017 19:00 Widzew Łódź — Artego Bydgoszcz
47 : 72 ( 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 )
18 11.02.2017 Wisła Can-Pack Kraków — Widzew Łódź
80 : 45 ( 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 )
19 22.02.2017 18:00 Widzew Łódź — Pszczółka AZS UMCS Lublin
52 : 84 ( 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 )
20 26.02.2017 19:00 Widzew Łódź — Ślęza Wrocław
50 : 84 ( 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 )
21 04.03.2017 17:00 Basket 90 Gdynia — Widzew Łódź
86 : 72 ( 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 )

1. kolejka (1. października)

Ślęza Wrocław — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 81 : 90
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Artego Bydgoszcz 56 : 64
Wisła Can-Pack Kraków — PGE MKK Siedlce 91 : 72
CCC Polkowice — Cosinus Widzew Łódź 75 : 55
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Energa Toruń 58 : 72
Basket 90 Gdynia — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 68 : 72

2. kolejka (8. października)

Wisła Can-Pack Kraków — Pszczółka AZS UMCS Lublin 67 : 68
Artego Bydgoszcz — Ślęza Wrocław 58 : 74
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Basket 90 Gdynia 71 : 61
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Ostrovia Ostrów Wlkp. 64 : 53
Energa Toruń — CCC Polkowice 69 : 71
PGE MKK Siedlce — Cosinus Widzew Łódź 57 : 66

3. kolejka (15. października)

Pszczółka AZS UMCS Lublin — PGE MKK Siedlce 85 : 54
Cosinus Widzew Łódź — Energa Toruń 52 : 81
CCC Polkowice — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 74 : 66
Ostrovia Ostrów Wlkp. — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 77 : 71
Basket 90 Gdynia — Artego Bydgoszcz 59 : 71
Ślęza Wrocław — Wisła Can-Pack Kraków 65 : 71

4. kolejka (19. października)

Pszczółka AZS UMCS Lublin — Ślęza Wrocław 47 : 70
Wisła Can-Pack Kraków — Basket 90 Gdynia 72 : 60
Artego Bydgoszcz — Ostrovia Ostrów Wlkp. 82 : 50
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — CCC Polkowice 61 : 49
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Cosinus Widzew Łódź 79 : 61
PGE MKK Siedlce — Energa Toruń 69 : 80

5. kolejka (22. października)

Energa Toruń — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 78 : 58
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Cosinus Widzew Łódź 81 : 73
CCC Polkowice — Artego Bydgoszcz 73 : 66
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Wisła Can-Pack Kraków 69 : 79
Basket 90 Gdynia — Pszczółka AZS UMCS Lublin 65 : 71
Ślęza Wrocław — PGE MKK Siedlce 89 : 57

6. kolejka (29. października)

Pszczółka AZS UMCS Lublin — Ostrovia Ostrów Wlkp. 67 : 51
Wisła Can-Pack Kraków — CCC Polkowice 91 : 67
Artego Bydgoszcz — Cosinus Widzew Łódź 77 : 46
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Energa Toruń 76 : 50
PGE MKK Siedlce — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 79 : 64
Ślęza Wrocław — Basket 90 Gdynia 84 : 48

7. kolejka (5. listopada)

JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 69 : 64
Energa Toruń — Artego Bydgoszcz 72 : 64
Cosinus Widzew Łódź — Wisła Can-Pack Kraków 64 : 84
CCC Polkowice — Pszczółka AZS UMCS Lublin 51 : 60
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Ślęza Wrocław 58 : 88
Basket 90 Gdynia — PGE MKK Siedlce 71 : 59

8. kolejka (12. listopada)

Wisła Can-Pack Kraków — Energa Toruń 96 : 50
Artego Bydgoszcz — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 90 : 72
PGE MKK Siedlce — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 53 : 86
Basket 90 Gdynia — Ostrovia Ostrów Wlkp. 82 : 68
Ślęza Wrocław — CCC Polkowice 83 : 58
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Cosinus Widzew Łódź 69 : 49

9. kolejka (27. listopada)

InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Artego Bydgoszcz 69 : 67
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Wisła Can-Pack Kraków 59 : 83
Energa Toruń — Pszczółka AZS UMCS Lublin 65 : 54
Ślęza Wrocław — Cosinus Widzew Łódź 76 : 58
CCC Polkowice — Basket 90 Gdynia 76 : 93
Ostrovia Ostrów Wlkp. — PGE MKK Siedlce 81 : 79

10. kolejka (3. grudnia)

Wisła Can-Pack Kraków — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 83 : 66
PGE MKK Siedlce — Artego Bydgoszcz 57 : 78
Ostrovia Ostrów Wlkp. — CCC Polkowice 72 : 86
Cosinus Widzew Łódź — Basket 90 Gdynia 45 : 74
Ślęza Wrocław — Energa Toruń 91 : 67
Pszczółka AZS UMCS Lublin — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 68 : 54

11. kolejka (10. grudnia)

Artego Bydgoszcz — Wisła Can-Pack Kraków 70 : 76
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Pszczółka AZS UMCS Lublin 68 : 54
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Ślęza Wrocław 40 : 86
Energa Toruń — Basket 90 Gdynia 96 : 86
Cosinus Widzew Łódź — Ostrovia Ostrów Wlkp. 69 : 52
CCC Polkowice — PGE MKK Siedlce 88 : 59

12. kolejka (17. grudnia)

PGE MKK Siedlce — Wisła Can-Pack Kraków 66 : 72
Cosinus Widzew Łódź — CCC Polkowice 74 : 71
Energa Toruń — Ostrovia Ostrów Wlkp. 66 : 48
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Basket 90 Gdynia 61 : 80
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Ślęza Wrocław 68 : 63
Artego Bydgoszcz — Pszczółka AZS UMCS Lublin 58 : 63

13. kolejka (21. grudnia)

Ślęza Wrocław — Artego Bydgoszcz 71 : 61
Basket 90 Gdynia — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 68 : 85
Ostrovia Ostrów Wlkp. — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 75 : 81
CCC Polkowice — Energa Toruń 90 : 86
Cosinus Widzew Łódź — PGE MKK Siedlce 59 : 75
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Wisła Can-Pack Kraków 46 : 51

14. kolejka (7. stycznia)

Energa Toruń — Cosinus Widzew Łódź 89 : 59
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — CCC Polkowice 42 : 86
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Ostrovia Ostrów Wlkp. 81 : 58
Artego Bydgoszcz — Basket 90 Gdynia 81 : 64
Wisła Can-Pack Kraków — Ślęza Wrocław 55 : 71
PGE MKK Siedlce — Pszczółka AZS UMCS Lublin 49 : 66

15. kolejka (14. stycznia)

Ostrovia Ostrów Wlkp. — Artego Bydgoszcz 50 : 63
CCC Polkowice — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 57 : 46
Cosinus Widzew Łódź — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 80 : 83
Energa Toruń — PGE MKK Siedlce 76 : 50
Ślęza Wrocław — Pszczółka AZS UMCS Lublin 80 : 71
Basket 90 Gdynia — Wisła Can-Pack Kraków 67 : 88

16. kolejka (21. stycznia)

JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Energa Toruń 63 : 73
Cosinus Widzew Łódź — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 53 : 90
Artego Bydgoszcz — CCC Polkowice 72 : 64
Wisła Can-Pack Kraków — Ostrovia Ostrów Wlkp. 91 : 65
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Basket 90 Gdynia 56 : 62
PGE MKK Siedlce — Ślęza Wrocław 67 : 91

17. kolejka (4. lutego)

Cosinus Widzew Łódź — Artego Bydgoszcz 47 : 72
Energa Toruń — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 84 : 65
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — PGE MKK Siedlce 77 : 87
Basket 90 Gdynia — Ślęza Wrocław 68 : 77
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Pszczółka AZS UMCS Lublin 65 : 72
CCC Polkowice — Wisła Can-Pack Kraków 81 : 57

18. kolejka (11. lutego)

InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 86 : 63
Artego Bydgoszcz — Energa Toruń 71 : 76
Wisła Can-Pack Kraków — Cosinus Widzew Łódź 80 : 45
Pszczółka AZS UMCS Lublin — CCC Polkowice 54 : 66
Ślęza Wrocław — Ostrovia Ostrów Wlkp. 68 : 44
PGE MKK Siedlce — Basket 90 Gdynia 51 : 67

19. kolejka (18. lutego)

InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — PGE MKK Siedlce 79 : 56
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Basket 90 Gdynia 74 : 82
CCC Polkowice — Ślęza Wrocław 56 : 59
Cosinus Widzew Łódź — Pszczółka AZS UMCS Lublin 52 : 84
Energa Toruń — Wisła Can-Pack Kraków 57 : 80
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Artego Bydgoszcz 62 : 71

20. kolejka (25. lutego)

Artego Bydgoszcz — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 85 : 83
Wisła Can-Pack Kraków — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 97 : 66
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Energa Toruń 68 : 75
Cosinus Widzew Łódź — Ślęza Wrocław 50 : 84
Basket 90 Gdynia — CCC Polkowice 70 : 71
PGE MKK Siedlce — Ostrovia Ostrów Wlkp. 86 : 69

21. kolejka (4. marca)

CCC Polkowice — Ostrovia Ostrów Wlkp. 90 : 54
Basket 90 Gdynia — Cosinus Widzew Łódź 86 : 72
Energa Toruń — Ślęza Wrocław 62 : 46
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Pszczółka AZS UMCS Lublin 57 : 78
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Wisła Can-Pack Kraków 83 : 78
Artego Bydgoszcz — PGE MKK Siedlce 74 : 59

22. kolejka (12. marca)

Pszczółka AZS UMCS Lublin — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 71 : 62
Ślęza Wrocław — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 91 : 51
Basket 90 Gdynia — Energa Toruń 56 : 78
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Cosinus Widzew Łódź 71 : 65
PGE MKK Siedlce — CCC Polkowice 66 : 103
Wisła Can-Pack Kraków — Artego Bydgoszcz 71 : 64


Zawodniczki

Angela Beadle

Angela Beadle

09.08.1993 190 cm center
Sylwia Bujniak

Sylwia Bujniak

06.02.1996 174 cm rozgrywająca/rzucająca
Julia Drop

Julia Drop

13.01.1995 174 cm rozgrywająca/rzucająca
Kinga Dzierbicka

Kinga Dzierbicka

11.02.1997 168 cm rozgrywająca
Klaudia Gertchen

Klaudia Gertchen

11.07.1996 182 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Natalia Gzinka

Natalia Gzinka

18.06.1998 180 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Paulina Kossowska

Paulina Kossowska

26.01.1997 178 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Magdalena Kruszyńska

Magdalena Kruszyńska

24.09.1990 179 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Anna Kudelska

Anna Kudelska

27.03.1998 169 cm rozgrywająca/rzucająca
Aleksandra Pawlak

Aleksandra Pawlak

27.08.1984 187 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Magdalena Pisera

Magdalena Pisera

08.03.1995 178 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Magdalena Ratajczak

Magdalena Ratajczak

12.12.1995 188 cm silna skrzydłowa/center
Roddreka Rogers

Roddreka Rogers

01.12.1993 183 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Wiktoria Zapart

Wiktoria Zapart

13.01.1996 187 cm silna skrzydłowa

Sztab szkoleniowy

Rafał Abramczyk

Rafał Abramczyk

29.03.1992