Widzew Łódź

Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS
1. Artego Bydgoszcz00000 - 0000 - 0000 - 0
2. Basket 90 Gdynia00000 - 0000 - 0000 - 0
3. Energa Toruń00000 - 0000 - 0000 - 0
4. PGE MKK Siedlce00000 - 0000 - 0000 - 0
5. JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec00000 - 0000 - 0000 - 0
6. Pszczółka AZS UMCS Lublin00000 - 0000 - 0000 - 0
7. Wisła Can-Pack Kraków00000 - 0000 - 0000 - 0
8. Ostrovia Ostrów Wlkp.00000 - 0000 - 0000 - 0
9. InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.00000 - 0000 - 0000 - 0
10. Ślęza Wrocław00000 - 0000 - 0000 - 0
11. CCC Polkowice00000 - 0000 - 0000 - 0
12. Enea AZS Poznań00000 - 0000 - 0000 - 0
13. Widzew Łódź00000 - 0000 - 0000 - 0

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

12345678910111213
1. Artego BydgoszczX
2. Basket 90 GdyniaX
3. Energa ToruńX
4. PGE MKK SiedlceX
5. JAS-FBG Zagłębie SosnowiecX
6. Pszczółka AZS UMCS LublinX
7. Wisła Can-Pack KrakówX
8. Ostrovia Ostrów Wlkp.X
9. InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.X
10. Ślęza WrocławX
11. CCC PolkowiceX
12. Enea AZS PoznańX
13. Widzew ŁódźX
Kolejka Data Godzina Drużyny / wynik Miejsce
Sparing 04.09.2017 18:00 Widzew Łódź — MUKS Poznań Małachowskiego 5/7
1 22.09.2017 18:00 Widzew Łódź — Artego Bydgoszcz Małachowskiego 5/7
2 30.09.2017 Wisła Can-Pack Kraków — Widzew Łódź
3 04.10.2017 Widzew Łódź — Ślęza Wrocław Małachowskiego 5/7
4 07.10.2017 PGE MKK Siedlce — Widzew Łódź
6 21.10.2017 Widzew Łódź — Energa Toruń Małachowskiego 5/7
7 28.10.2017 Ostrovia Ostrów Wlkp. — Widzew Łódź
8 04.11.2017 Widzew Łódź — CCC Polkowice Małachowskiego 5/7
9 18.11.2017 Basket 90 Gdynia — Widzew Łódź
10 25.11.2017 Widzew Łódź — Enea AZS Poznań Małachowskiego 5/7
11 02.12.2017 Pszczółka AZS UMCS Lublin — Widzew Łódź
12 09.12.2017 Widzew Łódź — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. Małachowskiego 5/7
13 16.12.2017 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Widzew Łódź
14 06.01.2018 Artego Bydgoszcz — Widzew Łódź
15 13.01.2018 Widzew Łódź — Wisła Can-Pack Kraków Małachowskiego 5/7
16 27.01.2018 Ślęza Wrocław — Widzew Łódź
17 03.02.2018 Widzew Łódź — PGE MKK Siedlce Małachowskiego 5/7
19 21.02.2018 Energa Toruń — Widzew Łódź
20 24.02.2018 Widzew Łódź — Ostrovia Ostrów Wlkp. Małachowskiego 5/7
21 03.03.2018 CCC Polkowice — Widzew Łódź
22 10.03.2018 Widzew Łódź — Basket 90 Gdynia Małachowskiego 5/7
23 17.03.2018 Enea AZS Poznań — Widzew Łódź
24 21.03.2018 Widzew Łódź — Pszczółka AZS UMCS Lublin Małachowskiego 5/7
25 24.03.2018 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Widzew Łódź
26 28.03.2018 Widzew Łódź — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec Małachowskiego 5/7

1. kolejka (23. września)

Ślęza Wrocław — pauzuje
CCC Polkowice — Pszczółka AZS UMCS Lublin :
Ostrovia Ostrów Wlkp. — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. :
Energa Toruń — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec :
Widzew Łódź — Artego Bydgoszcz :
PGE MKK Siedlce — Wisła Can-Pack Kraków :
Basket 90 Gdynia — Enea AZS Poznań :

2. kolejka (30. września)

Enea AZS Poznań — pauzuje
Ślęza Wrocław — PGE MKK Siedlce :
Wisła Can-Pack Kraków — Widzew Łódź :
Artego Bydgoszcz — Energa Toruń :
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Ostrovia Ostrów Wlkp. :
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — CCC Polkowice :
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Basket 90 Gdynia :

3. kolejka (4. października)

PGE MKK Siedlce — pauzuje
Energa Toruń — Wisła Can-Pack Kraków :
Widzew Łódź — Ślęza Wrocław :
Enea AZS Poznań — Pszczółka AZS UMCS Lublin :
Basket 90 Gdynia — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. :
CCC Polkowice — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec :
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Artego Bydgoszcz :

4. kolejka (7. października)

Pszczółka AZS UMCS Lublin — pauzuje
Ślęza Wrocław — Energa Toruń :
Wisła Can-Pack Kraków — Ostrovia Ostrów Wlkp. :
Artego Bydgoszcz — CCC Polkowice :
Basket 90 Gdynia — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec :
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Enea AZS Poznań :
PGE MKK Siedlce — Widzew Łódź :

5. kolejka (14. października)

Widzew Łódź — pauzuje
Pszczółka AZS UMCS Lublin — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. :
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Enea AZS Poznań :
Basket 90 Gdynia — Artego Bydgoszcz :
CCC Polkowice — Wisła Can-Pack Kraków :
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Ślęza Wrocław :
Energa Toruń — PGE MKK Siedlce :

6. kolejka (21. października)

InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — pauzuje
Artego Bydgoszcz — Enea AZS Poznań :
Pszczółka AZS UMCS Lublin — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec :
Widzew Łódź — Energa Toruń :
PGE MKK Siedlce — Ostrovia Ostrów Wlkp. :
Ślęza Wrocław — CCC Polkowice :
Wisła Can-Pack Kraków — Basket 90 Gdynia :

7. kolejka (28. października)

Energa Toruń — pauzuje
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec :
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Artego Bydgoszcz :
Enea AZS Poznań — Wisła Can-Pack Kraków :
Basket 90 Gdynia — Ślęza Wrocław :
CCC Polkowice — PGE MKK Siedlce :
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Widzew Łódź :

8. kolejka (4. listopada)

JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — pauzuje
Energa Toruń — Ostrovia Ostrów Wlkp. :
Widzew Łódź — CCC Polkowice :
PGE MKK Siedlce — Basket 90 Gdynia :
Ślęza Wrocław — Enea AZS Poznań :
Wisła Can-Pack Kraków — Pszczółka AZS UMCS Lublin :
Artego Bydgoszcz — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. :

9. kolejka (18. listopada)

Ostrovia Ostrów Wlkp. — pauzuje
Basket 90 Gdynia — Widzew Łódź :
CCC Polkowice — Energa Toruń :
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Artego Bydgoszcz :
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Wisła Can-Pack Kraków :
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Ślęza Wrocław :
Enea AZS Poznań — PGE MKK Siedlce :

10. kolejka (25. listopada)

Artego Bydgoszcz — pauzuje
Ostrovia Ostrów Wlkp. — CCC Polkowice :
Energa Toruń — Basket 90 Gdynia :
Widzew Łódź — Enea AZS Poznań :
PGE MKK Siedlce — Pszczółka AZS UMCS Lublin :
Ślęza Wrocław — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. :
Wisła Can-Pack Kraków — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec :

11. kolejka (2. grudnia)

CCC Polkowice — pauzuje
Artego Bydgoszcz — Wisła Can-Pack Kraków :
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Ślęza Wrocław :
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — PGE MKK Siedlce :
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Widzew Łódź :
Enea AZS Poznań — Energa Toruń :
Basket 90 Gdynia — Ostrovia Ostrów Wlkp. :

12. kolejka (9. grudnia)

Wisła Can-Pack Kraków — pauzuje
Widzew Łódź — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. :
PGE MKK Siedlce — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec :
Ślęza Wrocław — Artego Bydgoszcz :
CCC Polkowice — Basket 90 Gdynia :
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Enea AZS Poznań :
Energa Toruń — Pszczółka AZS UMCS Lublin :

13. kolejka (16. grudnia)

Basket 90 Gdynia — pauzuje
Wisła Can-Pack Kraków — Ślęza Wrocław :
Artego Bydgoszcz — PGE MKK Siedlce :
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Widzew Łódź :
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Energa Toruń :
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Ostrovia Ostrów Wlkp. :
Enea AZS Poznań — CCC Polkowice :

14. kolejka (6. stycznia)

Ślęza Wrocław — pauzuje
Enea AZS Poznań — Basket 90 Gdynia :
Pszczółka AZS UMCS Lublin — CCC Polkowice :
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Ostrovia Ostrów Wlkp. :
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Energa Toruń :
Artego Bydgoszcz — Widzew Łódź :
Wisła Can-Pack Kraków — PGE MKK Siedlce :

15. kolejka (13. stycznia)

Enea AZS Poznań — pauzuje
Ostrovia Ostrów Wlkp. — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec :
CCC Polkowice — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. :
Basket 90 Gdynia — Pszczółka AZS UMCS Lublin :
PGE MKK Siedlce — Ślęza Wrocław :
Widzew Łódź — Wisła Can-Pack Kraków :
Energa Toruń — Artego Bydgoszcz :

16. kolejka (27. stycznia)

PGE MKK Siedlce — pauzuje
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Enea AZS Poznań :
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Basket 90 Gdynia :
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — CCC Polkowice :
Artego Bydgoszcz — Ostrovia Ostrów Wlkp. :
Wisła Can-Pack Kraków — Energa Toruń :
Ślęza Wrocław — Widzew Łódź :

17. kolejka (3. lutego)

Pszczółka AZS UMCS Lublin — pauzuje
Widzew Łódź — PGE MKK Siedlce :
Energa Toruń — Ślęza Wrocław :
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Wisła Can-Pack Kraków :
CCC Polkowice — Artego Bydgoszcz :
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Basket 90 Gdynia :
Enea AZS Poznań — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. :

18. kolejka (17. lutego)

Widzew Łódź — pauzuje
Wisła Can-Pack Kraków — CCC Polkowice :
Ślęza Wrocław — Ostrovia Ostrów Wlkp. :
PGE MKK Siedlce — Energa Toruń :
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Pszczółka AZS UMCS Lublin :
Enea AZS Poznań — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec :
Artego Bydgoszcz — Basket 90 Gdynia :

19. kolejka (21. lutego)

InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — pauzuje
Energa Toruń — Widzew Łódź :
Ostrovia Ostrów Wlkp. — PGE MKK Siedlce :
CCC Polkowice — Ślęza Wrocław :
Basket 90 Gdynia — Wisła Can-Pack Kraków :
Enea AZS Poznań — Artego Bydgoszcz :
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Pszczółka AZS UMCS Lublin :

20. kolejka (24. lutego)

Energa Toruń — pauzuje
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. :
Artego Bydgoszcz — Pszczółka AZS UMCS Lublin :
Wisła Can-Pack Kraków — Enea AZS Poznań :
Ślęza Wrocław — Basket 90 Gdynia :
PGE MKK Siedlce — CCC Polkowice :
Widzew Łódź — Ostrovia Ostrów Wlkp. :

21. kolejka (3. marca)

JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — pauzuje
Basket 90 Gdynia — PGE MKK Siedlce :
Enea AZS Poznań — Ślęza Wrocław :
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Wisła Can-Pack Kraków :
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Artego Bydgoszcz :
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Energa Toruń :
CCC Polkowice — Widzew Łódź :

22. kolejka (10. marca)

Ostrovia Ostrów Wlkp. — pauzuje
Artego Bydgoszcz — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec :
Wisła Can-Pack Kraków — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. :
Ślęza Wrocław — Pszczółka AZS UMCS Lublin :
PGE MKK Siedlce — Enea AZS Poznań :
Widzew Łódź — Basket 90 Gdynia :
Energa Toruń — CCC Polkowice :

23. kolejka (17. marca)

Artego Bydgoszcz — pauzuje
CCC Polkowice — Ostrovia Ostrów Wlkp. :
Basket 90 Gdynia — Energa Toruń :
Enea AZS Poznań — Widzew Łódź :
Pszczółka AZS UMCS Lublin — PGE MKK Siedlce :
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Ślęza Wrocław :
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Wisła Can-Pack Kraków :

24. kolejka (21. marca)

CCC Polkowice — pauzuje
PGE MKK Siedlce — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. :
Widzew Łódź — Pszczółka AZS UMCS Lublin :
Energa Toruń — Enea AZS Poznań :
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Basket 90 Gdynia :
Wisła Can-Pack Kraków — Artego Bydgoszcz :
Ślęza Wrocław — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec :

25. kolejka (24. marca)

Wisła Can-Pack Kraków — pauzuje
Basket 90 Gdynia — CCC Polkowice :
Enea AZS Poznań — Ostrovia Ostrów Wlkp. :
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Energa Toruń :
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Widzew Łódź :
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — PGE MKK Siedlce :
Artego Bydgoszcz — Ślęza Wrocław :

26. kolejka (28. marca)

Basket 90 Gdynia — pauzuje
CCC Polkowice — Enea AZS Poznań :
Ślęza Wrocław — Wisła Can-Pack Kraków :
PGE MKK Siedlce — Artego Bydgoszcz :
Widzew Łódź — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec :
Energa Toruń — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. :
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Pszczółka AZS UMCS Lublin :


Zawodniczki

Julia Drop

Julia Drop

13.01.1995 174 cm rozgrywająca/rzucająca
Klaudia Gertchen

Klaudia Gertchen

11.07.1996 182 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Natalia Gzinka

Natalia Gzinka

18.06.1998 180 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Brandi Harvey-Carr

Brandi Harvey-Carr

16.09.1994 193 cm center
Marta Kawczyńska

Marta Kawczyńska

27.02.1999 167 cm rzucająca
Patrycja Kawczyńska

Patrycja Kawczyńska

27.02.1999 170 cm rozgrywająca/rzucająca
Adriana Kopciuch

Adriana Kopciuch

19.04.1995 167 cm rozgrywająca
Anna Kudelska

Anna Kudelska

27.03.1998 169 cm rozgrywająca/rzucająca
Wiktoria Rzeźnik

Wiktoria Rzeźnik

20.03.2000 173 cm rozgrywająca/rzucająca
Roksana Schmidt

Roksana Schmidt

22.11.1992 180 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Wiktoria Stępień

Wiktoria Stępień

19.04.2000 176 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Wiktoria Zapart

Wiktoria Zapart

13.01.1996 187 cm silna skrzydłowa
Darya Zavidna

Darya Zavidna

27.08.1993 185 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa

Sztab szkoleniowy

Mateusz Goczał

Mateusz Goczał

12.11.1992