Widzew Łódź

Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS
1. Wisła Can-Pack Kraków15281321159 - 96052555 - 45480604 - 506
2. Ślęza Wrocław15271231172 - 90772720 - 58151452 - 326
3. InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.15261141083 - 96380575 - 47534508 - 488
4. Energa Toruń15251051097 - 102271611 - 49034486 - 532
5. CCC Polkowice1524961072 - 102362584 - 53134488 - 492
6. Pszczółka AZS UMCS Lublin142286879 - 84743438 - 39343441 - 454
7. Artego Bydgoszcz142177969 - 88833435 - 38144534 - 507
8. JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec152169964 - 112534414 - 51335550 - 612
9. Basket 90 Gdynia141959982 - 101925480 - 51434502 - 505
10. Cosinus Widzew Łódź1518312910 - 112325443 - 52017467 - 603
11. Ostrovia Ostrów Wlkp.1517213920 - 113026540 - 61907380 - 511
12. PGE MKK Siedlce1416212886 - 108615381 - 44617505 - 640

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

123456789101112
1. Wisła Can-Pack KrakówX55 - 7183 - 6696 - 5091 - 6767 - 6872 - 6091 - 72
2. Ślęza Wrocław65 - 71X81 - 9091 - 6783 - 5880 - 7171 - 6184 - 4876 - 5889 - 57
3. InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.68 - 63X76 - 5061 - 4968 - 5469 - 6771 - 6181 - 7381 - 58
4. Energa ToruńX69 - 7165 - 5472 - 6478 - 5896 - 8689 - 5966 - 4876 - 50
5. CCC Polkowice57 - 4690 - 86X51 - 6073 - 6674 - 6676 - 9375 - 5588 - 59
6. Pszczółka AZS UMCS Lublin46 - 5147 - 70X56 - 6468 - 5469 - 4967 - 5185 - 54
7. Artego Bydgoszcz70 - 7658 - 7458 - 63X90 - 7277 - 4682 - 50
8. JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec59 - 8340 - 8669 - 6442 - 86X61 - 8079 - 6164 - 53
9. Basket 90 Gdynia67 - 8868 - 8565 - 7159 - 7168 - 72X82 - 6871 - 59
10. Cosinus Widzew Łódź64 - 8452 - 8174 - 7180 - 8345 - 74X69 - 5259 - 75
11. Ostrovia Ostrów Wlkp.69 - 7958 - 8877 - 7158 - 7272 - 8650 - 6375 - 81X81 - 79
12. PGE MKK Siedlce66 - 7253 - 8669 - 8057 - 7879 - 6457 - 66X
Kolejka Data Godzina Drużyny / wynik Miejsce
Sparing 02.09.2016 18:00 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Widzew Łódź
63 : 54 ( 12:25, 13:2, 18:9, 20:18 )
Sparing 03.09.2016 12:00 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Widzew Łódź
68 : 79 ( 27:23, 9:20, 11:19, 21:17 )
Sparing 06.09.2016 18:00 Widzew Łódź — Energa Toruń
71 : 63 ( 14:17, 17:13, 20:16, 20:17 )
ul. Małachowskiego
Sparing 09.09.2016 17:00 SBS Ostrawa (CZE) — Widzew Łódź
69 : 66 ( 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 )
Ostrawa
Sparing 10.09.2016 11:15 Cassovia Koszyce (SŁOWA) — Widzew Łódź
40 : 71 ( 17:19, 9:19, 10:19, 19:9 )
Ostrawa (CZE)
Sparing 10.09.2016 20:30 MK Technic Brno (CZE) — Widzew Łódź
60 : 77 ( 7:21, 17:23, 20:23, 16:10 )
Ostrawa (CZE)
Sparing 16.09.2016 16:00 PGE MKK Siedlce — Widzew Łódź
58 : 55 ( 13:14, 16:9, 9:17, 20:15 )
Lublin
Sparing 17.09.2016 18:30 Pszczółka AZS UMCS Lublin — Widzew Łódź
83 : 66 ( 18:12, 20:20, 20:22, 25:12 )
Lublin
Sparing 18.09.2016 11:00 Horizont Mińsk (BIA) — Widzew Łódź
83 : 72 ( 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 )
Lublin
Sparing 23.09.2016 16:30 Widzew Łódź — MUKS Poznań
76 : 61 ( 25:20, 24:14, 14:17, 13:10 )
Małachowskiego 5/7
Sparing 25.09.2016 16:00 Energa Toruń — Widzew Łódź
88 : 62 ( 32:14, 17:10, 16:23, 23:15 )
1 01.10.2016 19:00 CCC Polkowice — Widzew Łódź
75 : 55 ( 26:9, 17:16, 17:17, 15:13 )
2 08.10.2016 16:30 PGE MKK Siedlce — Widzew Łódź
57 : 66 ( 16:17, 12:18, 16:14, 13:17 )
3 16.10.2016 18:00 Widzew Łódź — Energa Toruń
52 : 81 ( 10:20, 21:20, 16:16, 5:25 )
4 19.10.2016 18:30 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Widzew Łódź
79 : 61 ( 22:15, 27:8, 22:17, 8:21 )
5 22.10.2016 18:00 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Widzew Łódź
81 : 73 ( 22:18, 16:18, 29:16, 14:21 )
6 29.10.2016 17:00 Artego Bydgoszcz — Widzew Łódź
77 : 46 ( 20:9, 29:12, 17:16, 11:9 )
7 05.11.2016 18:00 Widzew Łódź — Wisła Can-Pack Kraków
64 : 84 ( 18:28, 17:16, 13:15, 16:25 )
8 09.11.2016 18:00 Pszczółka AZS UMCS Lublin — Widzew Łódź
69 : 49 ( 23:18, 14:11, 19:7, 13:13 )
9 27.11.2016 18:00 Ślęza Wrocław — Widzew Łódź
76 : 58 ( 25:6, 19:13, 17:22, 15:17 )
11 11.12.2016 18:00 Widzew Łódź — Ostrovia Ostrów Wlkp.
69 : 52 ( 25:13, 11:16, 12:11, 21:12 )
10 14.12.2016 18:00 Widzew Łódź — Basket 90 Gdynia
45 : 74 ( 9:22, 16:26, 6:20, 14:6 )
12 17.12.2016 18:00 Widzew Łódź — CCC Polkowice
74 : 71 ( 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 )
13 21.12.2016 18:00 Widzew Łódź — PGE MKK Siedlce
59 : 75 ( 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 )
14 08.01.2017 17:00 Energa Toruń — Widzew Łódź
89 : 59 ( 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 )
15 14.01.2017 18:00 Widzew Łódź — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
80 : 83 ( 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 )
16 18.01.2017 18:00 Widzew Łódź — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.
17 04.02.2017 Widzew Łódź — Artego Bydgoszcz
18 11.02.2017 Wisła Can-Pack Kraków — Widzew Łódź
19 18.02.2017 Widzew Łódź — Pszczółka AZS UMCS Lublin
20 25.02.2017 Widzew Łódź — Ślęza Wrocław
21 04.03.2017 Basket 90 Gdynia — Widzew Łódź
22 12.03.2017 Ostrovia Ostrów Wlkp. — Widzew Łódź

1. kolejka (1. października)

CCC Polkowice — Cosinus Widzew Łódź 75 : 55
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Energa Toruń 58 : 72
Basket 90 Gdynia — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 68 : 72
Ślęza Wrocław — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 81 : 90
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Artego Bydgoszcz 56 : 64
Wisła Can-Pack Kraków — PGE MKK Siedlce 91 : 72

2. kolejka (8. października)

PGE MKK Siedlce — Cosinus Widzew Łódź 57 : 66
Wisła Can-Pack Kraków — Pszczółka AZS UMCS Lublin 67 : 68
Artego Bydgoszcz — Ślęza Wrocław 58 : 74
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Basket 90 Gdynia 71 : 61
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Ostrovia Ostrów Wlkp. 64 : 53
Energa Toruń — CCC Polkowice 69 : 71

3. kolejka (15. października)

Cosinus Widzew Łódź — Energa Toruń 52 : 81
CCC Polkowice — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 74 : 66
Ostrovia Ostrów Wlkp. — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 77 : 71
Basket 90 Gdynia — Artego Bydgoszcz 59 : 71
Ślęza Wrocław — Wisła Can-Pack Kraków 65 : 71
Pszczółka AZS UMCS Lublin — PGE MKK Siedlce 85 : 54

4. kolejka (19. października)

Pszczółka AZS UMCS Lublin — Ślęza Wrocław 47 : 70
Wisła Can-Pack Kraków — Basket 90 Gdynia 72 : 60
Artego Bydgoszcz — Ostrovia Ostrów Wlkp. 82 : 50
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — CCC Polkowice 61 : 49
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Cosinus Widzew Łódź 79 : 61
PGE MKK Siedlce — Energa Toruń 69 : 80

5. kolejka (22. października)

InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Cosinus Widzew Łódź 81 : 73
CCC Polkowice — Artego Bydgoszcz 73 : 66
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Wisła Can-Pack Kraków 69 : 79
Basket 90 Gdynia — Pszczółka AZS UMCS Lublin 65 : 71
Ślęza Wrocław — PGE MKK Siedlce 89 : 57
Energa Toruń — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 78 : 58

6. kolejka (29. października)

Ślęza Wrocław — Basket 90 Gdynia 84 : 48
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Ostrovia Ostrów Wlkp. 67 : 51
Wisła Can-Pack Kraków — CCC Polkowice 91 : 67
Artego Bydgoszcz — Cosinus Widzew Łódź 77 : 46
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Energa Toruń 76 : 50
PGE MKK Siedlce — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 79 : 64

7. kolejka (5. listopada)

CCC Polkowice — Pszczółka AZS UMCS Lublin 51 : 60
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Ślęza Wrocław 58 : 88
Basket 90 Gdynia — PGE MKK Siedlce 71 : 59
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 69 : 64
Energa Toruń — Artego Bydgoszcz 72 : 64
Cosinus Widzew Łódź — Wisła Can-Pack Kraków 64 : 84

8. kolejka (12. listopada)

Basket 90 Gdynia — Ostrovia Ostrów Wlkp. 82 : 68
Ślęza Wrocław — CCC Polkowice 83 : 58
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Cosinus Widzew Łódź 69 : 49
Wisła Can-Pack Kraków — Energa Toruń 96 : 50
Artego Bydgoszcz — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 90 : 72
PGE MKK Siedlce — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 53 : 86

9. kolejka (27. listopada)

CCC Polkowice — Basket 90 Gdynia 76 : 93
Ostrovia Ostrów Wlkp. — PGE MKK Siedlce 81 : 79
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Artego Bydgoszcz 69 : 67
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Wisła Can-Pack Kraków 59 : 83
Energa Toruń — Pszczółka AZS UMCS Lublin 65 : 54
Ślęza Wrocław — Cosinus Widzew Łódź 76 : 58

10. kolejka (3. grudnia)

Ostrovia Ostrów Wlkp. — CCC Polkowice 72 : 86
Cosinus Widzew Łódź — Basket 90 Gdynia 45 : 74
Ślęza Wrocław — Energa Toruń 91 : 67
Pszczółka AZS UMCS Lublin — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 68 : 54
Wisła Can-Pack Kraków — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 83 : 66
PGE MKK Siedlce — Artego Bydgoszcz 57 : 78

11. kolejka (10. grudnia)

CCC Polkowice — PGE MKK Siedlce 88 : 59
Artego Bydgoszcz — Wisła Can-Pack Kraków 70 : 76
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Pszczółka AZS UMCS Lublin 68 : 54
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Ślęza Wrocław 40 : 86
Energa Toruń — Basket 90 Gdynia 96 : 86
Cosinus Widzew Łódź — Ostrovia Ostrów Wlkp. 69 : 52

12. kolejka (17. grudnia)

Energa Toruń — Ostrovia Ostrów Wlkp. 66 : 48
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Basket 90 Gdynia 61 : 80
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Ślęza Wrocław 68 : 63
Artego Bydgoszcz — Pszczółka AZS UMCS Lublin 58 : 63
PGE MKK Siedlce — Wisła Can-Pack Kraków 66 : 72
Cosinus Widzew Łódź — CCC Polkowice 74 : 71

13. kolejka (21. grudnia)

Pszczółka AZS UMCS Lublin — Wisła Can-Pack Kraków 46 : 51
Ślęza Wrocław — Artego Bydgoszcz 71 : 61
Basket 90 Gdynia — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 68 : 85
Ostrovia Ostrów Wlkp. — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 75 : 81
CCC Polkowice — Energa Toruń 90 : 86
Cosinus Widzew Łódź — PGE MKK Siedlce 59 : 75

14. kolejka (7. stycznia)

InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Ostrovia Ostrów Wlkp. 81 : 58
Artego Bydgoszcz — Basket 90 Gdynia :
Wisła Can-Pack Kraków — Ślęza Wrocław 55 : 71
PGE MKK Siedlce — Pszczółka AZS UMCS Lublin :
Energa Toruń — Cosinus Widzew Łódź 89 : 59
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — CCC Polkowice 42 : 86

15. kolejka (14. stycznia)

Ślęza Wrocław — Pszczółka AZS UMCS Lublin 80 : 71
Basket 90 Gdynia — Wisła Can-Pack Kraków 67 : 88
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Artego Bydgoszcz 50 : 63
CCC Polkowice — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 57 : 46
Cosinus Widzew Łódź — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 80 : 83
Energa Toruń — PGE MKK Siedlce 76 : 50

16. kolejka (21. stycznia)

Wisła Can-Pack Kraków — Ostrovia Ostrów Wlkp. :
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Basket 90 Gdynia :
PGE MKK Siedlce — Ślęza Wrocław :
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Energa Toruń :
Cosinus Widzew Łódź — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. :
Artego Bydgoszcz — CCC Polkowice :

17. kolejka (4. lutego)

Basket 90 Gdynia — Ślęza Wrocław :
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Pszczółka AZS UMCS Lublin :
CCC Polkowice — Wisła Can-Pack Kraków :
Cosinus Widzew Łódź — Artego Bydgoszcz :
Energa Toruń — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. :
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — PGE MKK Siedlce :

18. kolejka (11. lutego)

PGE MKK Siedlce — Basket 90 Gdynia :
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec :
Artego Bydgoszcz — Energa Toruń :
Wisła Can-Pack Kraków — Cosinus Widzew Łódź :
Pszczółka AZS UMCS Lublin — CCC Polkowice :
Ślęza Wrocław — Ostrovia Ostrów Wlkp. :

19. kolejka (18. lutego)

Ostrovia Ostrów Wlkp. — Basket 90 Gdynia :
CCC Polkowice — Ślęza Wrocław :
Cosinus Widzew Łódź — Pszczółka AZS UMCS Lublin :
Energa Toruń — Wisła Can-Pack Kraków :
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Artego Bydgoszcz :
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — PGE MKK Siedlce :

20. kolejka (25. lutego)

Artego Bydgoszcz — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. :
Wisła Can-Pack Kraków — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec :
Pszczółka AZS UMCS Lublin — Energa Toruń :
Cosinus Widzew Łódź — Ślęza Wrocław :
Basket 90 Gdynia — CCC Polkowice :
PGE MKK Siedlce — Ostrovia Ostrów Wlkp. :

21. kolejka (4. marca)

Cosinus Widzew Łódź — Basket 90 Gdynia :
Energa Toruń — Ślęza Wrocław :
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec — Pszczółka AZS UMCS Lublin :
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. — Wisła Can-Pack Kraków :
Artego Bydgoszcz — PGE MKK Siedlce :
CCC Polkowice — Ostrovia Ostrów Wlkp. :

22. kolejka (12. marca)

Wisła Can-Pack Kraków — Artego Bydgoszcz :
Pszczółka AZS UMCS Lublin — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. :
Ślęza Wrocław — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec :
Basket 90 Gdynia — Energa Toruń :
Ostrovia Ostrów Wlkp. — Cosinus Widzew Łódź :
PGE MKK Siedlce — CCC Polkowice :


Zawodniczki

Angela Beadle

Angela Beadle

09.08.1993 190 cm center
Sylwia Bujniak

Sylwia Bujniak

06.02.1996 174 cm rozgrywająca/rzucająca
Julia Drop

Julia Drop

13.01.1995 174 cm rozgrywająca/rzucająca
Kinga Dzierbicka

Kinga Dzierbicka

11.02.1997 168 cm rozgrywająca
Klaudia Gertchen

Klaudia Gertchen

11.07.1996 182 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Natalia Gzinka

Natalia Gzinka

18.06.1998 180 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Paulina Kossowska

Paulina Kossowska

26.01.1997 178 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Magdalena Kruszyńska

Magdalena Kruszyńska

24.09.1990 179 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Anna Kudelska

Anna Kudelska

27.03.1998 169 cm rozgrywająca/rzucająca
Aleksandra Pawlak

Aleksandra Pawlak

27.08.1984 187 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Magdalena Pisera

Magdalena Pisera

08.03.1995 178 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Magdalena Ratajczak

Magdalena Ratajczak

12.12.1995 188 cm silna skrzydłowa/center
Roddreka Rogers

Roddreka Rogers

01.12.1993 183 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Wiktoria Zapart

Wiktoria Zapart

13.01.1996 187 cm silna skrzydłowa

Sztab szkoleniowy

Rafał Abramczyk

Rafał Abramczyk

29.03.1992