Powalczyły z CCC

autor: czukers, 21-09-2019, 15:59, źródło: inf. własna, Leave a comment

Koszykarki Widzewa nie muszą się wstydzić swojego kolejnego sprawdzianu przed ligą.

Przegrały co prawda z CCC w Polkowicach, ale 63:73. Łodzianki miały co odrabiać, bo większość przewagi polkowiczanki wypracowały w pierwszej kwarcie. Wygrały ją 18:10, ale później gra Widzewa wyglądała lepiej. Kolejna kwarta skończyła się remisem 11:11, trzecia została przez nas przegrana 20:24, a w ostatniej widzewianki wygrały 22:20. Skutecznością błysnęła Julia Drop, która zdobyła 17 punktów, a warto podkreślić, że punktowały wszystkie zawodniczki w składzie Widzewa.

CCC Polkowice – Widzew Łódź 73:63
Punkty dla Widzewa: Julia Drop 17, Monika Jasnowska 14, Katarina Vucković 11, Arina Bilotserkivska 7, Klaudia Gertchen 6, Ewelina Gala, 4 , Jagoda Bandoch 2, Anna Kudelska 2.