Powalczyć w Toruniu

autor: Adam Sadowiak, 27-02-2018, 15:56, źródło: inf. własna, Leave a comment

Koszykarki Widzewa za dużo czasu na odpoczynek nie mają. Już w najbliższy wtorek zagrają wyjazdowy mecz w Toruniu z tamtejszą Energą.

Torunianki zajmują obecnie siódmą lokatę z dorobkiem jedenastu wygranych i sześciu porażek. Gospodynie mają, za sobą serię trzech zwycięstw, w której skład wchodzą między innym wygrane z aktualnym mistrzem kraju Ślęzą Wrocław i niespodziewana w Krakowie nad Wisłą. Z kolei widzewianki pokonały kolejno ekipy z Siedlec i Ostrowa Wielkopolskiego. Na uwagę zasługuje fakt, iż gospodynie wtorkowego starcia w minionej kolejce pauzowały, natomiast widzewianki stoczyły twardy bój o zwycięstwo z Ostrovią Ostrów Wielkopolski. Jak po starciu z ekipą z Ostrowa zawodniczka Widzewa Elżbieta Paździerska powiedziała: – nie ma dla nas znaczenia czy będziemy grać z kimś z dołu tabeli, czy ze środka. Jedziemy po to, żeby ten mecz wygrać.

Czy Widzewiankom uda się odnieść drugie zwycięstwo w rozgrywkach na obcym terenie? Wkrótce się przekonamy, początek starcia w Toruniu o godzinie 19:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>