Porażka z wiceliderem po walce | Widzew Kosz

Porażka z wiceliderem po walce

autor: Adam Sadowiak, 07-01-2018, 11:16, źródło: inf. własna, Leave a comment

Koszykarki Widzewa stoczyły zacięty bój w Bydgoszczy z tamtejszym wiceliderem tabeli Artego.

Początek spotkania był bardzo wyrównany. Żadna z drużyn nie uzyskała znaczącej przewagi. Końcówkę I kwarty lepiej rozegrały widzewianki, które wygrały I kwartę 17:16. II kwarta była również wyrównana. W połowie drugiej odsłony gospodynie uzyskały 3 punkty przewagi jednak widzewianki szybko doprowadziły do remisu. Potem jednak gospodynie ponownie zdobyły 4 oczka przewagi. Ostatecznie do przerwy widzewianki przegrywały w Bydgoszczy 31:33. Po zmianie stron do połowy kwarty spotkanie było wciąż wyrównane. Niestety później gospodynie wrzuciły piąty bieg i uzyskały 10-punktową przewagę. W czwartej kwarcie widzewianki dzielnie walczyły do samego końca. Mimo ambitnej walki 2 punkty zostały w Bydgoszczy.

Artego Bydgoszcz – Widzew Łódź 75:59

(16:17, 17:14, 29:15, 13:13)