Podtrzymać dobrą, domową passę!

autor: Adam Sadowiak, 10-03-2018, 09:55, źródło: inf. własna, Leave a comment

Podopieczne trenera Dejana Kovacevicia zmierzą się w niedzielę z ekipą Basketu 90 Gdynia.

Drużyna gości w środku tygodnia grała bardzo ciężki, zaległy mecz z Wisłą CanPack Kraków, który ostatecznie przegrała w ostatniej kwarcie. Gdynianki zajmują siódmą pozycję w tabeli z dorobkiem 30 oczek mając na swoim koncie 10 wygranych i 10 porażek. Z pewnością podopieczne serbskiego szkoleniowca zrobią wszystko, aby powrócić na zwycięski szlak. Widzewianki muszą zagrać z taką samą determinacją, jak zrobiły to w meczu z ekipami z Siedlec i Ostrowa Wielkopolskiego. Nasze zawodniczki już wielokrotnie podkreślały, że kibice są ich szóstym zawodnikiem i gra się im o wiele łatwiej, kiedy hala jest pełna i głośno dopinguje. Piłkarze zagrają swój mecz dzień wcześniej, więc w niedzielny wieczór nadarzy się świetna okazja, aby nasze dziewczyny otrzymały duże wsparcie z trybun – tak jak to było w dwóch ostatnich meczach u siebie. Wtedy o trzecią wygraną z rzędu we własnej hali będzie zdecydowanie łatwiej.

Czy widzewianki pokonają ekipę z Gdyni i odrobią straty z pierwszej rundy? Czas pokaże. Początek starcia w hali MOSiR przy ul. Małachowskiego w najbliższą niedzielę o godzinie 18:00. Wciąż dostępne są bilety na to spotkanie – można je kupić w punktach STS, salonach Empik i na stronie KupBilet.pl. Nadchodzi kolejna odsłona widzewskiego boom na kosza!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>