Oświadczenie dot. meczu z Arką Gdynia | Widzew Kosz

Oświadczenie dot. meczu z Arką Gdynia

autor: czukers, 03-02-2020, 11:26, źródło: inf. własna, Leave a comment

MUKS Widzew Łódź pragnie przeprosić drużynę Arki Gdynia za zdarzenie w meczu między naszymi drużynami.

Na początku drugiej kwarty spotkania kibice rzucili z trybuny na parkiet serpentyny. Reakcja naszego klubu była natychmiastowa – porządkowi i zawodniczki szybko uprzątnęli taśmy z boiska by umożliwić kontynuowanie gry. Kierownik bezpieczeństwa imprezy, jak i przedstawiciele klubu zaraz po oczyszczeniu płyty boiska poszli na trybunę by porozmawiać z osobami prowadzącymi doping na temat zdarzenia. Uzyskali zapewnienie, że już więcej żaden przedmiot nie zostanie rzucony w stronę boiska (rzeczywiście tak było), a intencją kibiców nie było zrobienie nikomu krzywdy – w szczególności zespołowi gości – dlatego zostały wyrzucone w górę. Kibice powiedzieli nam, że chcieli zrobić dodatkową oprawę meczową. Świadczyć o tym może też fakt, że serpentyny rozrzucone zostały po całym boisku – również w okolicach ławki koszykarek Widzewa. Najbardziej zagorzali kibice naszego klubu zasiadają w sektorze po stronie ławki gości i stąd większa liczba serpentyn w tej części hali.

Ubolewamy, że doszło do przerwania spotkania, jako organizatorzy dołożyliśmy wszelkich starań by przerwa trwała jak najkrócej i by uczestnicy wydarzenia czuli się bezpiecznie. Jeszcze raz przepraszamy Arkę Gdynia za zaistniałą sytuację i zapewniamy, że całe zajście nie było wymierzone przeciwko zespołowi. Zapewniamy, że zrobimy wszystko by podobne zdarzenie już się nie powtórzyło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>