Oświadczenie dot. meczu z Arką Gdynia | Widzew Kosz

Oświadczenie dot. meczu z Arką Gdynia

autor: czukers, 03-02-2020, 11:26, źródło: inf. własna, Leave a comment

MUKS Widzew Łódź pragnie przeprosić drużynę Arki Gdynia za zdarzenie w meczu między naszymi drużynami.

Na początku drugiej kwarty spotkania kibice rzucili z trybuny na parkiet serpentyny. Reakcja naszego klubu była natychmiastowa – porządkowi i zawodniczki szybko uprzątnęli taśmy z boiska by umożliwić kontynuowanie gry. Kierownik bezpieczeństwa imprezy, jak i przedstawiciele klubu zaraz po oczyszczeniu płyty boiska poszli na trybunę by porozmawiać z osobami prowadzącymi doping na temat zdarzenia. Uzyskali zapewnienie, że już więcej żaden przedmiot nie zostanie rzucony w stronę boiska (rzeczywiście tak było), a intencją kibiców nie było zrobienie nikomu krzywdy – w szczególności zespołowi gości – dlatego zostały wyrzucone w górę. Kibice powiedzieli nam, że chcieli zrobić dodatkową oprawę meczową. Świadczyć o tym może też fakt, że serpentyny rozrzucone zostały po całym boisku – również w okolicach ławki koszykarek Widzewa. Najbardziej zagorzali kibice naszego klubu zasiadają w sektorze po stronie ławki gości i stąd większa liczba serpentyn w tej części hali.

Ubolewamy, że doszło do przerwania spotkania, jako organizatorzy dołożyliśmy wszelkich starań by przerwa trwała jak najkrócej i by uczestnicy wydarzenia czuli się bezpiecznie. Jeszcze raz przepraszamy Arkę Gdynia za zaistniałą sytuację i zapewniamy, że całe zajście nie było wymierzone przeciwko zespołowi. Zapewniamy, że zrobimy wszystko by podobne zdarzenie już się nie powtórzyło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>