Odwołanie Widzewa skuteczne!

autor: czukers, 05-03-2020, 14:59, źródło: inf. własna, Leave a comment

Komisja Odwoławcza przyznała rację naszemu klubowi i częściowo uchyliła karę nałożoną przez Sędziego Dyscyplinarnego za zdarzenie z meczu z Arką Gdynia.

Przypomnijmy, że na nasz klub nałożona została kara 8 tysięcy złotych za serpentyny rzucone przez kibiców na parkiet w meczu Energa Basket Ligi Kobiet przeciwko Arce Gdynia. Zarząd MUKS Widzew Łódź odwołał się od tej decyzji przedstawiając nowe argumenty. Odwołanie wiązało się z wpłatą kaucji w wysokości 2 tysięcy złotych, a więc w przypadku niepowodzenia, straty klubu mogły sięgnąć 10 tysięcy złotych. Komisja Odwoławcza zebrała się wczoraj, uchyliła dotychczasową karę i nałożyła nową w wysokości 4 tysięcy złotych. Dodatkowo klubowi zwrócono połowę kaucji (dlatego, że połowa kary została utrzymana). Bilans zdarzenia z meczu z Arką Gdynia to zatem 5 tysięcy złotych.

Przypomnijmy, że w internecie trwa zbiórka na karę. Do tej pory zebrano prawie 3,5 tysiąca złotych. Teraz cel się przybliżył, a więc zachęcamy do kolejnych wpłat i dziękujemy za dotychczasowe!

Zbiórka na zrzutka.pl:https://zrzutka.pl/htbgug

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>