Nie dać się użądlić pszczółce z Lublina

autor: Adam Sadowiak, 20-03-2018, 20:15, źródło: inf. własna, Leave a comment

Podopieczne trenera Dejana Kovacevicia zmierzą się w środę z ekipą Pszczółka AZS UMCS Lublin.

Lublinianki zajmują szóstą pozycję w tabeli z dorobkiem 34 oczek mając na swoim koncie 13 wygranych i 8 porażek. Z pewnością podopieczne serbskiego szkoleniowca zrobią wszystko, aby powrócić na zwycięski szlak. Widzewianki muszą zagrać z taką samą determinacją, jak zrobiły to w meczu z ekipami z Siedlec i Ostrowa Wielkopolskiego.

Nasze zawodniczki już wielokrotnie podkreślały, że kibice są ich szóstym zawodnikiem i gra się im o wiele łatwiej, kiedy hala jest pełna i głośno dopinguje. W środowy wieczór nadarzy się świetna okazja, aby nasze dziewczyny otrzymały duże wsparcie z trybun – tak jak to było a ostatnich meczach u siebie. Wtedy o trzecią wygraną w we własnej hali będzie zdecydowanie łatwiej. Widzewianki na pewno zostawią serce na parkiecie, bo stawka spotkania jest bardzo duża.

Początek starcia w hali MOSiR przy ul. Małachowskiego w najbliższą środę o godzinie 18:00. Wciąż dostępne są bilety na to spotkanie – można je kupić w punktach STS, salonach Empik i na stronie KupBilet.pl. Nadchodzi kolejna odsłona widzewskiego boom na kosza!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>