Żaczki U-12


Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS ratio
1. ŁKS KK Łódź U-1291890497 - 18540192 - 9250305 - 932.69
2. MKS Kutno U-1291781431 - 14850258 - 5931173 - 892.91
3. Ósemka Skierniewice U-1291563367 - 32941224 - 16722143 - 1621.12
4. MUKS Bełchatów U-1291563379 - 27931156 - 11432223 - 1651.36
5. Widzew Łódź U-1291454285 - 24531160 - 9923125 - 1461.16
6. PTK Pabianice U-1291345256 - 26923126 - 13522130 - 1340.95
7. TK Głowno U-1291236265 - 35904103 - 18432162 - 1750.74
8. Księżak Łowicz U-1291236256 - 31014147 - 18822109 - 1220.83
9. Basket Aleksandrów Ł. U-1291018170 - 37414112 - 1960458 - 1780.45
10. Trójka Sieradz U-129909142 - 5500479 - 2570563 - 2930.26

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

12345678910
1. ŁKS KK Łódź U-12X29 - 27 57 - 27 44 - 18 62 - 20
2. MKS Kutno U-12X54 - 23 48 - 5 54 - 11 37 - 12 65 - 8
3. Ósemka Skierniewice U-1233 - 51 X41 - 36 46 - 39 35 - 26 69 - 15
4. MUKS Bełchatów U-1223 - 56 X33 - 27 44 - 19 56 - 12
5. Widzew Łódź U-1212 - 48 59 - 27 X30 - 19 59 - 5
6. PTK Pabianice U-1215 - 43 31 - 35 23 - 22 X27 - 28 30 - 7
7. TK Głowno U-1227 - 72 28 - 47 22 - 29 26 - 36 X
8. Księżak Łowicz U-1221 - 46 25 - 58 20 - 42 21 - 23 X60 - 19
9. Basket Aleksandrów Ł. U-1212 - 52 15 - 54 22 - 31 23 - 43 X40 - 16
10. Trójka Sieradz U-1210 - 83 17 - 59 20 - 57 32 - 58 X
Kolejka Data Godzina Drużyny / wynik Miejsce
1 14.12.2013 10:30 MKS Kutno U-12 — Widzew Łódź U-12
48 : 5 ( 10:2, 6:1, 8:2, 24:0 )
1 14.12.2013 12:00 ŁKS KK Łódź U-12 — Widzew Łódź U-12
48 : 12 ( 8:6, 10:0, 16:0, 14:6 )
2 11.01.2014 Księżak Łowicz U-12 — Widzew Łódź U-12
20 : 42 ( 8:4, 2:14, 6:13, 4:11 )
3 08.02.2014 Widzew Łódź U-12 — Trójka Sieradz U-12
59 : 5 ( 17:2, 24:0, 6:0, 12:3 )
3 08.02.2014 Widzew Łódź U-12 — PTK Pabianice U-12
22 : 23 ( 8:9, 3:6, 8:2, 3:6 )
4 22.02.2014 Widzew Łódź U-12 — Ósemka Skierniewice U-12
59 : 27 ( 18:11, 10:8, 20:4, 11:4 )
4 22.02.2014 MUKS Bełchatów U-12 — Widzew Łódź U-12
33 : 27 ( 6:6, 12:2, 7:6, 8:13 )
5 08.03.2014 10:45 Widzew Łódź U-12 — Basket Aleksandrów Ł. U-12
30 : 19 ( 7:7, 4:0, 12:7, 7:5 )
5 08.03.2014 9:30 TK Głowno U-12 — Widzew Łódź U-12
22 : 29 ( 6:11, 2:8, 2:6, 12:4 )
5 22.03.2014 10:45 Widzew Łódź U-12 — Księżak Łowicz U-12
40 : 20 ( 10:10, 14:2, 12:2, 4:6 )
6 22.03.2014 14:30 Widzew Łódź U-12 — PTK Pabianice U-12
34 : 29 ( 6:14, 3:6, 11:4, 14:5 )

1. kolejka (14. grudnia)

Widzew Łódź U-12 — ŁKS KK Łódź U-12 12 : 48
Ósemka Skierniewice U-12 — Księżak Łowicz U-12 35 : 26
Basket Aleksandrów Ł. U-12 — Trójka Sieradz U-12 40 : 16
MKS Kutno U-12 — Widzew Łódź U-12 48 : 5
PTK Pabianice U-12 — Basket Aleksandrów Ł. U-12 30 : 7
Księżak Łowicz U-12 — MUKS Bełchatów U-12 25 : 58
ŁKS KK Łódź U-12 — MKS Kutno U-12 29 : 27
Trójka Sieradz U-12 — TK Głowno U-12 32 : 58
TK Głowno U-12 — PTK Pabianice U-12 26 : 36

2. kolejka (11. stycznia)

Ósemka Skierniewice U-12 — TK Głowno U-12 46 : 39
Basket Aleksandrów Ł. U-12 — Ósemka Skierniewice U-12 15 : 54
Trójka Sieradz U-12 — ŁKS KK Łódź U-12 10 : 83
MKS Kutno U-12 — Trójka Sieradz U-12 65 : 8
MUKS Bełchatów U-12 — Basket Aleksandrów Ł. U-12 56 : 12
PTK Pabianice U-12 — MKS Kutno U-12 15 : 43
TK Głowno U-12 — MUKS Bełchatów U-12 28 : 47
ŁKS KK Łódź U-12 — PTK Pabianice U-12 44 : 18

3. kolejka (8. lutego)

MUKS Bełchatów U-12 — ŁKS KK Łódź U-12 23 : 56
Widzew Łódź U-12 — Trójka Sieradz U-12 59 : 5
MKS Kutno U-12 — MUKS Bełchatów U-12 54 : 23
PTK Pabianice U-12 — Widzew Łódź U-12 23 : 22
Ósemka Skierniewice U-12 — MKS Kutno U-12 33 : 51
Basket Aleksandrów Ł. U-12 — Księżak Łowicz U-12 23 : 43
Księżak Łowicz U-12 — TK Głowno U-12 21 : 23
ŁKS KK Łódź U-12 — Ósemka Skierniewice U-12 57 : 27
Księżak Łowicz U-12 — Widzew Łódź U-12 20 : 42

4. kolejka (22. lutego)

MKS Kutno U-12 — TK Głowno U-12 54 : 11
MUKS Bełchatów U-12 — Widzew Łódź U-12 33 : 27
Księżak Łowicz U-12 — Trójka Sieradz U-12 60 : 19
TK Głowno U-12 — ŁKS KK Łódź U-12 27 : 72
Ósemka Skierniewice U-12 — MUKS Bełchatów U-12 41 : 36
Trójka Sieradz U-12 — PTK Pabianice U-12 20 : 57
Basket Aleksandrów Ł. U-12 — MKS Kutno U-12 12 : 52
ŁKS KK Łódź U-12 — Basket Aleksandrów Ł. U-12 62 : 20
Widzew Łódź U-12 — Ósemka Skierniewice U-12 59 : 27
PTK Pabianice U-12 — Księżak Łowicz U-12 27 : 28

5. kolejka (8. marca)

MKS Kutno U-12 — Księżak Łowicz U-12 37 : 12
MUKS Bełchatów U-12 — PTK Pabianice U-12 44 : 19
Widzew Łódź U-12 — Basket Aleksandrów Ł. U-12 30 : 19
Księżak Łowicz U-12 — ŁKS KK Łódź U-12 21 : 46
PTK Pabianice U-12 — Ósemka Skierniewice U-12 31 : 35
TK Głowno U-12 — Widzew Łódź U-12 22 : 29
Trójka Sieradz U-12 — MUKS Bełchatów U-12 17 : 59
Ósemka Skierniewice U-12 — Trójka Sieradz U-12 69 : 15
Basket Aleksandrów Ł. U-12 — TK Głowno U-12 22 : 31


Zawodniczki

Adrianna Ambroziak

Adrianna Ambroziak

14.08.2002 173 cm niska skrzydłowa
Oliwia Bartczak

Oliwia Bartczak

13.04.2002 153 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Emilia Bołbot

Emilia Bołbot

18.11.2003 180 cm silna skrzydłowa/center
Angelika Kopeć

Angelika Kopeć

23.08.2002 170 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Natalia Kuligowska

Natalia Kuligowska

09.01.2002
Martyna Kurzyńska

Martyna Kurzyńska

20.05.2002
Nikola Łukiańska

Nikola Łukiańska

11.08.2002 175 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Joanna Olejnik

Joanna Olejnik

19.08.2002
Otylia Pawlak

Otylia Pawlak

15.01.2004 170 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Zuzanna Sałek

Zuzanna Sałek

28.02.2002 148 cm rozgrywająca
Julia Stuleblak

Julia Stuleblak

03.09.2003 166 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Zuzanna Wielgus

Zuzanna Wielgus

05.03.2002 179 cm silna skrzydłowa/center
Oliwia Wiśniak

Oliwia Wiśniak

31.07.2002
Izabela Wódka

Izabela Wódka

24.06.2004 167 cm rozgrywająca/rzucająca
Paulina Zawiślak

Paulina Zawiślak

01.02.2002

Sztab szkoleniowy

Jolanta Kurczewska

Jolanta Kurczewska

18.09.1956 Trener