Młodziczki U-14


Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS ratio
1. Widzew Łódź U-1412241201083 - 43260555 - 23360528 - 1992.51
2. Orlik Ujazd U-14122193933 - 55442450 - 25751483 - 2971.68
3. TK Głowno U-14122084820 - 75333408 - 38151412 - 3721.09
4. Trójka Sieradz U-14121757690 - 81424317 - 40333373 - 4110.85
5. MKS Kutno U-14121648633 - 89533350 - 43715283 - 4580.71
6. Basket Aleksandrów Ł. U-14121648660 - 85624358 - 47224302 - 3840.77
7. ŁKS KK Łódź U-141212012481 - 99606209 - 47006272 - 5260.48

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

1234567
1. Widzew Łódź U-14X76 - 52 94 - 24 83 - 57 109 - 23 69 - 43 124 - 34
2. Orlik Ujazd U-1442 - 58 X66 - 68 86 - 34 97 - 40 67 - 32 92 - 25
3. TK Głowno U-1440 - 75 63 - 68 X63 - 92 79 - 50 80 - 48 83 - 48
4. Trójka Sieradz U-1434 - 84 38 - 88 50 - 58 X63 - 51 58 - 77 74 - 45
5. MKS Kutno U-1432 - 118 50 - 76 61 - 83 69 - 54 X66 - 48 72 - 58
6. Basket Aleksandrów Ł. U-1439 - 88 41 - 102 62 - 81 72 - 84 63 - 55 X81 - 62
7. ŁKS KK Łódź U-1412 - 105 29 - 97 39 - 98 38 - 52 47 - 64 44 - 54 X
Kolejka Data Godzina Drużyny / wynik Miejsce
1 06.10.2013 10:00 Widzew Łódź U-14 — Orlik Ujazd U-14
76 : 52 ( 25:5, 16:18, 21:14, 14:15 )
ul. Czajkowskiego 14
2 13.10.2013 11:00 Trójka Sieradz U-14 — Widzew Łódź U-14
34 : 84 ( 10:17, 12:16, 8:23, 4:28 )
4 27.10.2013 10:00 Widzew Łódź U-14 — ŁKS KK Łódź U-14
124 : 34 ( 39:5, 25:2, 29:17, 31:10 )
ul. Czajkowskiego 14
5 10.11.2013 11:00 MKS Kutno U-14 — Widzew Łódź U-14
32 : 118 ( 8:40, 10:20, 10:36, 4:22 )
6 24.11.2013 10:00 Widzew Łódź U-14 — TK Głowno U-14
94 : 24 ( 24:3, 19:8, 19:3, 32:10 )
7 01.12.2013 12:00 Basket Aleksandrów Ł. U-14 — Widzew Łódź U-14
39 : 88 ( 4:30, 15:14, 2:24, 18:20 )
8 08.12.2013 11:00 Orlik Ujazd U-14 — Widzew Łódź U-14
42 : 58 ( 7:19, 13:12, 6:15, 16:12 )
9 15.12.2013 10:00 Widzew Łódź U-14 — Trójka Sieradz U-14
83 : 57 ( 28:5, 24:22, 17:17, 14:13 )
11 05.01.2014 13:00 ŁKS KK Łódź U-14 — Widzew Łódź U-14
12 : 105 ( 0:23, 4:26, 2:30, 6:26 )
12 12.01.2014 10:00 Widzew Łódź U-14 — MKS Kutno U-14
109 : 23 ( 38:5, 14:5, 37:9, 20:4 )
ul. Czajkowskiego 14
13 02.02.2014 11:00 TK Głowno U-14 — Widzew Łódź U-14
40 : 75 ( 14:26, 9:15, 2:15, 15:19 )
14 09.02.2014 10:00 Widzew Łódź U-14 — Basket Aleksandrów Ł. U-14
69 : 43 ( 18:7, 23:14, 13:6, 15:16 )
ul. Czajkowskiego 14
A1 12.02.2014 17:30 Widzew Łódź U-14 — Trójka Sieradz U-14
81 : 28 ( 20:11, 21:7, 18:2, 22:8 )
A2 23.02.2014 10:00 Widzew Łódź U-14 — Orlik Ujazd U-14
100 : 65 ( 22:12, 24:21, 23:19, 31:13 )
A3 02.03.2014 11:00 TK Głowno U-14 — Widzew Łódź U-14
36 : 120 ( 2:27, 8:29, 18:32, 8:32 )
A4 09.03.2014 11:00 Trójka Sieradz U-14 — Widzew Łódź U-14
46 : 82 ( 8:23, 12:26, 15:10, 11:23 )
A5 16.03.2014 16:30 Orlik Ujazd U-14 — Widzew Łódź U-14
39 : 62 ( 11:19, 13:14, 4:17, 11:12 )
A6 23.03.2014 10:00 Widzew Łódź U-14 — TK Głowno U-14
85 : 61 ( 31:13, 23:9, 19:21, 12:18 )
S1 03.04.2014 18:00 Widzew Łódź U-14 — Orlik Ujazd U-14
59 : 31 ( 12:2, 8:7, 14:10, 25:12 )
Małachowskiego 5/7
S2 05.04.2014 16:30 Stal Grudziądz U-14 — Widzew Łódź U-14
50 : 95 ( 9:35, 9:25, 12:20, 25:15 )
Bydgoszcz
S3 06.04.2014 12:00 MUKS WSG Bydgoszcz U-14 — Widzew Łódź U-14
59 : 83 ( 12:24, 16:19, 16:19, 7:24 )
Bydgoszcz
C1 25.04.2014 17:00 Huragan Wołomin U-14 — Widzew Łódź U-14
29 : 76 ( 6:36, 6:11, 4:17, 13:12 )
Wrocław
C2 26.04.2014 12:00 Widzew Łódź U-14 — WKK Wrocław U-14
78 : 48 ( 33:7, 12:19, 21:11, 12:11 )
Wrocław
C3 27.04.2014 12:00 Widzew Łódź U-14 — MLKS Rzeszów U-14
122 : 22 ( 29:2, 38:6, 25:8, 30:6 )
Wrocław
P1 16.05.2014 18:30 Widzew Łódź U-14 — UKS Olsztynek U-14
89 : 45 ( 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 )
Bochnia
P2 17.05.2014 11:00 MOSiR Bochnia U-14 — Widzew Łódź U-14
43 : 49 ( 16:9, 4:6, 8:17, 15:17 )
Bochnia
P3 18.05.2014 12:30 Basket Gniezno U-14 — Widzew Łódź U-14
28 : 60 ( 7:20, 6:12, 9:20, 6:8 )
Bochnia
F1 04.06.2014 13:30 AZS Poznań U-14 — Widzew Łódź U-14
53 : 77 ( 18:20, 12:16, 7:25, 16:16 )
Ujazd
F2 05.06.2014 16:00 Widzew Łódź U-14 — MKK Sokołów U-14
43 : 73 ( 13:15, 5:13, 14:20, 11:25 )
Ujazd
F3 06.06.2014 16:00 Widzew Łódź U-14 — Trójka Żyrardów U-14
63 : 42 ( 8:8, 24:14, 15:5, 16:15 )
Ujazd
F P1 07.06.2014 16:00 Widzew Łódź U-14 — Ślęza Wrocław U-14
35 : 61 ( 11:16, 5:19, 11:11, 8:15 )
Ujazd
O 3 m-sce 08.06.2014 11:00 Basket Gniezno U-14 — Widzew Łódź U-14
26 : 40 ( 9:9, 6:17, 8:5, 3:9 )
Ujazd

1. kolejka (6. października)

Trójka Sieradz U-14 — pauzuje
MKS Kutno U-14 — TK Głowno U-14 61 : 83
ŁKS KK Łódź U-14 — Basket Aleksandrów Ł. U-14 44 : 54
Widzew Łódź U-14 — Orlik Ujazd U-14 76 : 52

2. kolejka (13. października)

TK Głowno U-14 — pauzuje
Orlik Ujazd U-14 — ŁKS KK Łódź U-14 92 : 25
MKS Kutno U-14 — Basket Aleksandrów Ł. U-14 66 : 48
Trójka Sieradz U-14 — Widzew Łódź U-14 34 : 84

3. kolejka (20. października)

Widzew Łódź U-14 — pauzuje
ŁKS KK Łódź U-14 — Trójka Sieradz U-14 38 : 52
TK Głowno U-14 — Basket Aleksandrów Ł. U-14 80 : 48
MKS Kutno U-14 — Orlik Ujazd U-14 50 : 76

4. kolejka (27. października)

Basket Aleksandrów Ł. U-14 — pauzuje
Widzew Łódź U-14 — ŁKS KK Łódź U-14 124 : 34
Trójka Sieradz U-14 — MKS Kutno U-14 63 : 51
Orlik Ujazd U-14 — TK Głowno U-14 66 : 68

5. kolejka (10. listopada)

ŁKS KK Łódź U-14 — pauzuje
Basket Aleksandrów Ł. U-14 — Orlik Ujazd U-14 41 : 102
Trójka Sieradz U-14 — TK Głowno U-14 50 : 58
MKS Kutno U-14 — Widzew Łódź U-14 32 : 118

6. kolejka (24. listopada)

Orlik Ujazd U-14 — pauzuje
Widzew Łódź U-14 — TK Głowno U-14 94 : 24
Trójka Sieradz U-14 — Basket Aleksandrów Ł. U-14 58 : 77
ŁKS KK Łódź U-14 — MKS Kutno U-14 47 : 64

7. kolejka (1. grudnia)

MKS Kutno U-14 — pauzuje
TK Głowno U-14 — ŁKS KK Łódź U-14 83 : 48
Orlik Ujazd U-14 — Trójka Sieradz U-14 86 : 34
Basket Aleksandrów Ł. U-14 — Widzew Łódź U-14 39 : 88

8. kolejka (8. grudnia)

Trójka Sieradz U-14 — pauzuje
TK Głowno U-14 — MKS Kutno U-14 79 : 50
Basket Aleksandrów Ł. U-14 — ŁKS KK Łódź U-14 81 : 62
Orlik Ujazd U-14 — Widzew Łódź U-14 42 : 58

9. kolejka (15. grudnia)

TK Głowno U-14 — pauzuje
Widzew Łódź U-14 — Trójka Sieradz U-14 83 : 57
ŁKS KK Łódź U-14 — Orlik Ujazd U-14 29 : 97
Basket Aleksandrów Ł. U-14 — MKS Kutno U-14 63 : 55

10. kolejka (22. grudnia)

Widzew Łódź U-14 — pauzuje
Orlik Ujazd U-14 — MKS Kutno U-14 97 : 40
Trójka Sieradz U-14 — ŁKS KK Łódź U-14 74 : 45
Basket Aleksandrów Ł. U-14 — TK Głowno U-14 62 : 81

11. kolejka (5. stycznia)

Basket Aleksandrów Ł. U-14 — pauzuje
TK Głowno U-14 — Orlik Ujazd U-14 63 : 68
ŁKS KK Łódź U-14 — Widzew Łódź U-14 12 : 105
MKS Kutno U-14 — Trójka Sieradz U-14 69 : 54

12. kolejka (12. stycznia)

ŁKS KK Łódź U-14 — pauzuje
Orlik Ujazd U-14 — Basket Aleksandrów Ł. U-14 67 : 32
TK Głowno U-14 — Trójka Sieradz U-14 63 : 92
Widzew Łódź U-14 — MKS Kutno U-14 109 : 23

13. kolejka (2. lutego)

Orlik Ujazd U-14 — pauzuje
MKS Kutno U-14 — ŁKS KK Łódź U-14 72 : 58
TK Głowno U-14 — Widzew Łódź U-14 40 : 75
Basket Aleksandrów Ł. U-14 — Trójka Sieradz U-14 72 : 84

14. kolejka (9. lutego)

MKS Kutno U-14 — pauzuje
Widzew Łódź U-14 — Basket Aleksandrów Ł. U-14 69 : 43
ŁKS KK Łódź U-14 — TK Głowno U-14 39 : 98
Trójka Sieradz U-14 — Orlik Ujazd U-14 38 : 88


Zawodniczki

Aleksandra Ambroziak

Aleksandra Ambroziak

10.03.2001 165 cm rzucająca
Karina Gzinka

Karina Gzinka

03.01.2000 164 cm rozgrywająca/rzucająca
Aleksandra Królikowska

Aleksandra Królikowska

13.03.2001 173 cm niska skrzydłowa
Klara Lachowicz

Klara Lachowicz

07.10.2000 154 cm niska skrzydłowa
Julia Leśniak

Julia Leśniak

02.07.2000 164 cm silna skrzydłowa
Natalia Leśniak

Natalia Leśniak

02.07.2000 164 cm silna skrzydłowa
Wiktoria Lewandowska

Wiktoria Lewandowska

12.10.2000 165 cm silna skrzydłowa
Barbara Lisiecka

Barbara Lisiecka

11.01.2000 160 cm silna skrzydłowa
Kinga Oppel

Kinga Oppel

23.10.2000 165 cm niska skrzydłowa
Wiktoria Rzeźnik

Wiktoria Rzeźnik

20.03.2000 160 cm rozgrywająca
Laila Samman Lababidi

Laila Samman Lababidi

28.02.2000 152 cm niska skrzydłowa
Jessica Solak

Jessica Solak

24.01.2000 163 cm rozgrywająca
Julia Stankiewicz

Julia Stankiewicz

26.06.2001 163 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Wiktoria Stępień

Wiktoria Stępień

19.04.2000 162 cm rzucająca
Natalia Woźniak

Natalia Woźniak

09.02.2000 165 cm center
Małgorzata Zawiślak

Małgorzata Zawiślak

14.04.2000 182 cm center

Sztab szkoleniowy

Sylwia Wieczorek

Sylwia Wieczorek

21.02.1976 Trener

Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS ratio
1. Widzew Łódź U-1412241201000 - 52460519 - 28760481 - 2371.91
2. Orlik Ujazd U-14121975873 - 71133446 - 32342427 - 3881.23
3. TK Głowno U-14121539673 - 102515337 - 51724336 - 5080.66
4. Trójka Sieradz U-141214210627 - 91315300 - 44415327 - 4690.69

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

1234
1. Widzew Łódź U-14X76 - 52 100 - 65 94 - 24 85 - 61 83 - 57 81 - 28
2. Orlik Ujazd U-1442 - 58 39 - 62 X66 - 68 136 - 50 86 - 34 77 - 51
3. TK Głowno U-1440 - 75 36 - 120 63 - 68 56 - 97 X63 - 92 79 - 65
4. Trójka Sieradz U-1434 - 84 46 - 82 38 - 88 55 - 57 50 - 58 77 - 75 X

Terminarz

0. kolejka (10. lutego)

Widzew Łódź U-14 — TK Głowno U-14 94 : 24
TK Głowno U-14 — Orlik Ujazd U-14 63 : 68
Widzew Łódź U-14 — Trójka Sieradz U-14 83 : 57
Orlik Ujazd U-14 — Trójka Sieradz U-14 86 : 34
Orlik Ujazd U-14 — TK Głowno U-14 66 : 68
Orlik Ujazd U-14 — Widzew Łódź U-14 42 : 58
Trójka Sieradz U-14 — Orlik Ujazd U-14 38 : 88
TK Głowno U-14 — Trójka Sieradz U-14 63 : 92
TK Głowno U-14 — Widzew Łódź U-14 40 : 75
Widzew Łódź U-14 — Orlik Ujazd U-14 76 : 52
Trójka Sieradz U-14 — Widzew Łódź U-14 34 : 84
Trójka Sieradz U-14 — TK Głowno U-14 50 : 58

1. kolejka (16. lutego)

Widzew Łódź U-14 — Trójka Sieradz U-14 81 : 28
Orlik Ujazd U-14 — TK Głowno U-14 136 : 50

2. kolejka (23. lutego)

Trójka Sieradz U-14 — TK Głowno U-14 77 : 75
Widzew Łódź U-14 — Orlik Ujazd U-14 100 : 65

3. kolejka (2. marca)

TK Głowno U-14 — Widzew Łódź U-14 36 : 120
Orlik Ujazd U-14 — Trójka Sieradz U-14 77 : 51

4. kolejka (9. marca)

TK Głowno U-14 — Orlik Ujazd U-14 56 : 97
Trójka Sieradz U-14 — Widzew Łódź U-14 46 : 82

5. kolejka (16. marca)

Orlik Ujazd U-14 — Widzew Łódź U-14 39 : 62
TK Głowno U-14 — Trójka Sieradz U-14 79 : 65

6. kolejka (23. marca)

Widzew Łódź U-14 — TK Głowno U-14 85 : 61
Trójka Sieradz U-14 — Orlik Ujazd U-14 55 : 57

Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS ratio
1. Widzew Łódź U-143630237 - 1401059 - 3120178 - 1091.69
2. MUKS WSG Bydgoszcz U-143521186 - 19221186 - 192000 - 00.97
3. Orlik Ujazd U-143412150 - 179000 - 012150 - 1790.84
4. Stal Grudziądz U-143303178 - 24002118 - 1650160 - 750.74

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

1234
1. Widzew Łódź U-14X59 - 31
2. MUKS WSG Bydgoszcz U-1459 - 83 X52 - 49 75 - 60
3. Orlik Ujazd U-14X
4. Stal Grudziądz U-1450 - 95 68 - 70 X

Terminarz

1. kolejka (3. kwietnia)

Widzew Łódź U-14 — Orlik Ujazd U-14 59 : 31
MUKS WSG Bydgoszcz U-14 — Stal Grudziądz U-14 75 : 60

2. kolejka (5. kwietnia)

MUKS WSG Bydgoszcz U-14 — Orlik Ujazd U-14 52 : 49
Stal Grudziądz U-14 — Widzew Łódź U-14 50 : 95

3. kolejka (6. kwietnia)

MUKS WSG Bydgoszcz U-14 — Widzew Łódź U-14 59 : 83
Stal Grudziądz U-14 — Orlik Ujazd U-14 68 : 70

Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS ratio
1. Widzew Łódź U-143630276 - 9920200 - 701076 - 292.79
2. WKK Wrocław U-143521223 - 13020175 - 520148 - 781.72
3. Huragan Wołomin U-143412157 - 1570129 - 7611128 - 811
4. MLKS Rzeszów U-14330356 - 3260119 - 910237 - 2350.17

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

1234
1. Widzew Łódź U-14X78 - 48 122 - 22
2. WKK Wrocław U-14X62 - 37 113 - 15
3. Huragan Wołomin U-1429 - 76 X
4. MLKS Rzeszów U-1419 - 91 X

Terminarz

1. kolejka (25. kwietnia)

Huragan Wołomin U-14 — Widzew Łódź U-14 29 : 76
WKK Wrocław U-14 — MLKS Rzeszów U-14 113 : 15

2. kolejka (26. kwietnia)

MLKS Rzeszów U-14 — Huragan Wołomin U-14 19 : 91
Widzew Łódź U-14 — WKK Wrocław U-14 78 : 48

3. kolejka (27. kwietnia)

WKK Wrocław U-14 — Huragan Wołomin U-14 62 : 37
Widzew Łódź U-14 — MLKS Rzeszów U-14 122 : 22

Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS ratio
1. Widzew Łódź U-143630198 - 1161089 - 4520109 - 711.71
2. MOSiR Bochnia U-143412133 - 13512133 - 135000 - 00.99
3. Basket Gniezno U-14231173 - 880128 - 601045 - 280.83
4. UKS Olsztynek U-14220286 - 151000 - 00286 - 1510.57

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

1234
1. Widzew Łódź U-14X89 - 45
2. MOSiR Bochnia U-1443 - 49 X28 - 45 62 - 41
3. Basket Gniezno U-1428 - 60 X
4. UKS Olsztynek U-14X

Terminarz

1. kolejka (16. maja)

MOSiR Bochnia U-14 — Basket Gniezno U-14 28 : 45
Widzew Łódź U-14 — UKS Olsztynek U-14 89 : 45

2. kolejka (17. maja)

UKS Olsztynek U-14 — Basket Gniezno U-14 :
MOSiR Bochnia U-14 — Widzew Łódź U-14 43 : 49

3. kolejka (18. maja)

Basket Gniezno U-14 — Widzew Łódź U-14 28 : 60
MOSiR Bochnia U-14 — UKS Olsztynek U-14 62 : 41

Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS ratio
1. MKK Sokołów U-143630275 - 12720202 - 841073 - 432.17
2. Widzew Łódź U-143521183 - 16811106 - 1151077 - 531.09
3. Trójka Żyrardów U-143412142 - 2331069 - 640273 - 1690.61
4. AZS Poznań U-143303170 - 2420153 - 7702117 - 1650.7

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

1234
1. MKK Sokołów U-14X106 - 31 96 - 53
2. Widzew Łódź U-1443 - 73 X63 - 42
3. Trójka Żyrardów U-14X69 - 64
4. AZS Poznań U-1453 - 77 X

Terminarz

1. kolejka (4. czerwca)

AZS Poznań U-14 — Widzew Łódź U-14 53 : 77
MKK Sokołów U-14 — Trójka Żyrardów U-14 106 : 31

2. kolejka (5. czerwca)

Trójka Żyrardów U-14 — AZS Poznań U-14 69 : 64
Widzew Łódź U-14 — MKK Sokołów U-14 43 : 73

3. kolejka (6. czerwca)

MKK Sokołów U-14 — AZS Poznań U-14 96 : 53
Widzew Łódź U-14 — Trójka Żyrardów U-14 63 : 42