payday loans payday loans online online payday loans online loans installment loans payday loan spot loan loans online cash loans payday advance online installment loans


Młodziczki U-14


Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS ratio
1. MKS Kutno U-141020100821 - 40650388 - 14950433 - 2572.02
2. Widzew Łódź U-14101664585 - 45923297 - 22441288 - 2351.27
3. Basket Aleksandrów Ł. U-14101664681 - 59832360 - 31132321 - 2871.14
4. MUKS Bełchatów U-14101664603 - 51132303 - 25232300 - 2591.18
5. PTK Pabianice U-14101228552 - 58714284 - 29214268 - 2950.94
6. Trójka Sieradz U-141010010270 - 95105159 - 49305111 - 4580.28

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

123456
1. MKS Kutno U-14X60 - 36 96 - 37 72 - 29 58 - 32 102 - 15
2. Widzew Łódź U-1458 - 59 X43 - 52 46 - 59 60 - 34 90 - 20
3. Basket Aleksandrów Ł. U-1465 - 91 51 - 86 X72 - 52 81 - 59 91 - 23
4. MUKS Bełchatów U-1466 - 76 45 - 59 43 - 39 X65 - 45 84 - 33
5. PTK Pabianice U-1440 - 76 48 - 50 67 - 80 38 - 66 X91 - 20
6. Trójka Sieradz U-1428 - 131 31 - 57 38 - 113 31 - 94 31 - 98 X
Kolejka Data Godzina Drużyny / wynik Miejsce
1 11.10.2015 10:30 Widzew Łódź U-14 — PTK Pabianice U-14
60 : 34 ( 14:4, 13:10, 18:12, 15:8 )
Czajkowskiego 14
2 18.10.2015 11:30 Basket Aleksandrów Ł. U-14 — Widzew Łódź U-14
51 : 86 ( 17:20, 10:16, 8:20, 16:30 )
3 25.10.2015 15:15 Widzew Łódź U-14 — MKS Kutno U-14
58 : 59 ( 16:13, 13:23, 17:13, 12:10 )
Czajkowskiego 14
5 15.11.2015 Widzew Łódź U-14 — Trójka Sieradz U-14
90 : 20 ( 27:2, 29:6, 22:7, 12:5 )
Karpacka
6 22.11.2015 12:00 PTK Pabianice U-14 — Widzew Łódź U-14
48 : 50 ( 7:8, 13:15, 12:16, 16:11 )
7 29.11.2015 10:30 Widzew Łódź U-14 — Basket Aleksandrów Ł. U-14
43 : 52 ( 8:13, 6:17, 13:9, 16:13 )
Czajkowskiego 14
4 06.12.2015 MUKS Bełchatów U-14 — Widzew Łódź U-14
45 : 59 ( 10:23, 14:8, 9:19, 12:9 )
8 13.12.2015 MKS Kutno U-14 — Widzew Łódź U-14
60 : 36 ( 12:8, 23:15, 13:6, 12:7 )
9 20.12.2015 10:30 Widzew Łódź U-14 — MUKS Bełchatów U-14
46 : 59 ( 13:12, 12:9, 14:16, 7:22 )
Czajkowskiego 14
10 10.01.2016 Trójka Sieradz U-14 — Widzew Łódź U-14
31 : 57 ( 13:25, 4:7, 7:13, 7:12 )
A2 30.01.2016 MKS Kutno U-14 — Widzew Łódź U-14
62 : 42 ( 14:8, 17:9, 15:17, 16:8 )
A1 02.02.2016 18:00 Widzew Łódź U-14 — Basket Aleksandrów Ł. U-14
51 : 54 ( 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 )
Czajkowskiego 14
A3 07.02.2016 10:30 Widzew Łódź U-14 — MUKS Bełchatów U-14
64 : 29 ( 15:10, 14:10, 16:4, 19:5 )
Czajkowskiego 14
A4 10.02.2016 16:00 Basket Aleksandrów Ł. U-14 — Widzew Łódź U-14
37 : 63 ( 11:16, 9:11, 8:12, 9:24 )
A5 06.03.2016 10:30 Widzew Łódź U-14 — MKS Kutno U-14
53 : 56 ( 12:14, 15:12, 12:14, 14:16 )
Czajkowskiego 14
A6 13.03.2016 MUKS Bełchatów U-14 — Widzew Łódź U-14
52 : 77 ( 16:12, 9:19, 9:22, 18:24 )
S1 31.03.2016 MKS Kutno U-14 — Widzew Łódź U-14
34 : 48 ( 7:14, 13:8, 8:13, 6:13 )
Kutno
S2 02.04.2016 12:15 MUKS Bydgoszcz U-14 — Widzew Łódź U-14
55 : 30 ( 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 )
Bydgoszcz
S3 03.04.2016 10:00 Basket 25 Bydgoszcz U-14 — Widzew Łódź U-14
55 : 73 ( 13:18, 16:18, 14:19, 12:18 )
Bydgoszcz
C1 22.04.2016 18:15 Widzew Łódź U-14 — AZS Poznań U-14
71 : 65 ( 20:12, 17:13, 15:20, 19:20 )
Biała Podlaska
C2 23.04.2016 10:00 Iskra Konstantynów Lublin U-14 — Widzew Łódź U-14
nie odbył się
Biała Podlaska
C3 24.04.2016 12:15 Huragan Wołomin U-14 — Widzew Łódź U-14
nie odbył się
Biała Podlaska
P1 20.05.2016 16:00 Widzew Łódź U-14 — MUKS Piaseczno U-14
nie odbył się
Piaseczno
P2 21.05.2016 10:00 Widzew Łódź U-14 — AZS Gorzów Wlkp. U-14
nie odbył się
Piaseczno
P3 22.05.2016 10:00 Siódemka Sopot U-14 — Widzew Łódź U-14
nie odbył się
Piaseczno

1. kolejka (11. października)

MKS Kutno U-14 — Trójka Sieradz U-14 102 : 15
Widzew Łódź U-14 — PTK Pabianice U-14 60 : 34
MUKS Bełchatów U-14 — Basket Aleksandrów Ł. U-14 43 : 39

2. kolejka (18. października)

Trójka Sieradz U-14 — PTK Pabianice U-14 31 : 98
MKS Kutno U-14 — MUKS Bełchatów U-14 72 : 29
Basket Aleksandrów Ł. U-14 — Widzew Łódź U-14 51 : 86

3. kolejka (25. października)

MUKS Bełchatów U-14 — Trójka Sieradz U-14 84 : 33
PTK Pabianice U-14 — Basket Aleksandrów Ł. U-14 67 : 80
Widzew Łódź U-14 — MKS Kutno U-14 58 : 59

4. kolejka (6. grudnia)

Trójka Sieradz U-14 — Basket Aleksandrów Ł. U-14 38 : 113
MUKS Bełchatów U-14 — Widzew Łódź U-14 45 : 59
MKS Kutno U-14 — PTK Pabianice U-14 58 : 32

5. kolejka (15. listopada)

PTK Pabianice U-14 — MUKS Bełchatów U-14 38 : 66
Widzew Łódź U-14 — Trójka Sieradz U-14 90 : 20
Basket Aleksandrów Ł. U-14 — MKS Kutno U-14 65 : 91

6. kolejka (22. listopada)

Basket Aleksandrów Ł. U-14 — MUKS Bełchatów U-14 72 : 52
Trójka Sieradz U-14 — MKS Kutno U-14 28 : 131
PTK Pabianice U-14 — Widzew Łódź U-14 48 : 50

7. kolejka (29. listopada)

Widzew Łódź U-14 — Basket Aleksandrów Ł. U-14 43 : 52
PTK Pabianice U-14 — Trójka Sieradz U-14 91 : 20
MUKS Bełchatów U-14 — MKS Kutno U-14 66 : 76

8. kolejka (13. grudnia)

MKS Kutno U-14 — Widzew Łódź U-14 60 : 36
Trójka Sieradz U-14 — MUKS Bełchatów U-14 31 : 94
Basket Aleksandrów Ł. U-14 — PTK Pabianice U-14 81 : 59

9. kolejka (20. grudnia)

PTK Pabianice U-14 — MKS Kutno U-14 40 : 76
Basket Aleksandrów Ł. U-14 — Trójka Sieradz U-14 91 : 23
Widzew Łódź U-14 — MUKS Bełchatów U-14 46 : 59

10. kolejka (10. stycznia)

MKS Kutno U-14 — Basket Aleksandrów Ł. U-14 96 : 37
MUKS Bełchatów U-14 — PTK Pabianice U-14 65 : 45
Trójka Sieradz U-14 — Widzew Łódź U-14 31 : 57


Zawodniczki

Adrianna Ambroziak

Adrianna Ambroziak

14.08.2002 151 cm rozgrywająca
Emilia Bołbot

Emilia Bołbot

18.11.2003
Małgorzata Chojnacka

Małgorzata Chojnacka

13.11.2003 155 cm
Wiktoria Dziedzic

Wiktoria Dziedzic

04.05.2002 170 cm
Nikola Heleniak

Nikola Heleniak

09.01.2003 160 cm
Michalina Janicka

Michalina Janicka

27.05.2003 160 cm
Angelika Kopeć

Angelika Kopeć

23.08.2002 154 cm niska skrzydłowa
Wiktoria Kosiacka

Wiktoria Kosiacka

24.05.2002 167 cm niska skrzydłowa
Nikola Łukiańska

Nikola Łukiańska

11.08.2002 165 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Natalia Markus

Natalia Markus

19.05.2003 161 cm
Aleksandra Niedośpiał

Aleksandra Niedośpiał

04.12.2002 160 cm
Wiktoria Paszkowska

Wiktoria Paszkowska

25.03.2003 162 cm
Natalia Pawłowska

Natalia Pawłowska

26.07.2002 168 cm rzucająca
Zuzanna Sałek

Zuzanna Sałek

28.02.2002 148 cm rozgrywająca
Wiktoria Sochacka

Wiktoria Sochacka

10.01.2002 166 cm
Gabriela Staniszewska

Gabriela Staniszewska

17.08.2003 156 cm
Wiktoria Strzałkowska

Wiktoria Strzałkowska

06.01.2002 170 cm
Julia Stuleblak

Julia Stuleblak

03.09.2003
Zuzanna Wielgus

Zuzanna Wielgus

05.03.2002 168 cm center
Wiktoria Wolan

Wiktoria Wolan

16.12.2003 156 cm

Sztab szkoleniowy

Sylwia Wieczorek

Sylwia Wieczorek

21.02.1976 Trener

Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS ratio
1. MKS Kutno U-141121101756 - 55850343 - 18551413 - 3731.35
2. Widzew Łódź U-14111547601 - 56415315 - 30932286 - 2551.07
3. MUKS Bełchatów U-14111547549 - 63623276 - 26824273 - 3680.86
4. Basket Aleksandrów Ł. U-14111547579 - 72724361 - 42823218 - 2990.8

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

1234
1. MKS Kutno U-14X60 - 36 62 - 42 72 - 29 53 - 41 96 - 37
2. Widzew Łódź U-1458 - 59 53 - 56 X46 - 59 64 - 29 43 - 52 51 - 54
3. MUKS Bełchatów U-1466 - 76 56 - 58 45 - 59 X43 - 39 66 - 36
4. Basket Aleksandrów Ł. U-1465 - 91 75 - 73 51 - 86 37 - 63 72 - 52 61 - 63 X

Terminarz

0. kolejka (11. stycznia)

MKS Kutno U-14 — Basket Aleksandrów Ł. U-14 96 : 37
Widzew Łódź U-14 — MKS Kutno U-14 58 : 59
Widzew Łódź U-14 — MUKS Bełchatów U-14 46 : 59
Basket Aleksandrów Ł. U-14 — Widzew Łódź U-14 51 : 86
MKS Kutno U-14 — Widzew Łódź U-14 60 : 36
Basket Aleksandrów Ł. U-14 — MKS Kutno U-14 65 : 91
MUKS Bełchatów U-14 — Widzew Łódź U-14 45 : 59
MUKS Bełchatów U-14 — Basket Aleksandrów Ł. U-14 43 : 39
MKS Kutno U-14 — MUKS Bełchatów U-14 72 : 29
MUKS Bełchatów U-14 — MKS Kutno U-14 66 : 76
Widzew Łódź U-14 — Basket Aleksandrów Ł. U-14 43 : 52
Basket Aleksandrów Ł. U-14 — MUKS Bełchatów U-14 72 : 52

1. kolejka (24. stycznia)

Widzew Łódź U-14 — Basket Aleksandrów Ł. U-14 51 : 54
MKS Kutno U-14 — MUKS Bełchatów U-14 53 : 41

2. kolejka (31. stycznia)

MKS Kutno U-14 — Widzew Łódź U-14 62 : 42
MUKS Bełchatów U-14 — Basket Aleksandrów Ł. U-14 66 : 36

3. kolejka (7. lutego)

Widzew Łódź U-14 — MUKS Bełchatów U-14 64 : 29
Basket Aleksandrów Ł. U-14 — MKS Kutno U-14 75 : 73

4. kolejka (14. lutego)

Basket Aleksandrów Ł. U-14 — Widzew Łódź U-14 37 : 63
MUKS Bełchatów U-14 — MKS Kutno U-14 56 : 58

5. kolejka (6. marca)

Widzew Łódź U-14 — MKS Kutno U-14 53 : 56
Basket Aleksandrów Ł. U-14 — MUKS Bełchatów U-14 61 : 63

6. kolejka (13. marca)

MUKS Bełchatów U-14 — Widzew Łódź U-14 :
MKS Kutno U-14 — Basket Aleksandrów Ł. U-14 :

Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS ratio
1. MUKS Bydgoszcz U-143630206 - 12830206 - 128000 - 01.61
2. Widzew Łódź U-143521151 - 144000 - 021151 - 1441.05
3. MKS Kutno U-143412174 - 1790134 - 4811140 - 1310.97
4. Basket 25 Bydgoszcz U-143303162 - 24202124 - 1530138 - 890.67

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

1234
1. MUKS Bydgoszcz U-14X55 - 30 62 - 60 89 - 38
2. Widzew Łódź U-14X
3. MKS Kutno U-1434 - 48 X
4. Basket 25 Bydgoszcz U-1455 - 73 69 - 80 X

Terminarz

1. kolejka (31. marca)

MKS Kutno U-14 — Widzew Łódź U-14 34 : 48
MUKS Bydgoszcz U-14 — Basket 25 Bydgoszcz U-14 89 : 38

2. kolejka (2. kwietnia)

MUKS Bydgoszcz U-14 — Widzew Łódź U-14 55 : 30
Basket 25 Bydgoszcz U-14 — MKS Kutno U-14 69 : 80

3. kolejka (3. kwietnia)

MUKS Bydgoszcz U-14 — MKS Kutno U-14 62 : 60
Basket 25 Bydgoszcz U-14 — Widzew Łódź U-14 55 : 73

Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS ratio
1. Iskra Konstantynów Lublin U-1400000 - 0000 - 0000 - 00
2. AZS Poznań U-1400000 - 0000 - 0000 - 00
3. Huragan Wołomin U-1400000 - 0000 - 0000 - 00
4. Widzew Łódź U-1400000 - 0000 - 0000 - 00

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

1234
1. Iskra Konstantynów Lublin U-14X
2. AZS Poznań U-14X
3. Huragan Wołomin U-14X
4. Widzew Łódź U-14X

Terminarz

1. kolejka (22. kwietnia)

Iskra Konstantynów Lublin U-14 — Huragan Wołomin U-14 :
Widzew Łódź U-14 — AZS Poznań U-14 :

2. kolejka (23. kwietnia)

AZS Poznań U-14 — Huragan Wołomin U-14 :
Iskra Konstantynów Lublin U-14 — Widzew Łódź U-14 :

3. kolejka (24. kwietnia)

Huragan Wołomin U-14 — Widzew Łódź U-14 :
AZS Poznań U-14 — Iskra Konstantynów Lublin U-14 :