Kadetki U-16 II


Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS ratio
brak

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

Kolejka Data Godzina Drużyny / wynik Miejsce
11 16.01.2015 Widzew II Łódź U-16 — Basket Aleksandrów Ł. U-16
32 : 92 ( 9:21, 10:28, 8:26, 5:17 )
2 17.10.2015 Widzew II Łódź U-16 — Księżak Łowicz U-16
73 : 33 ( 23:5, 13:11, 13:8, 24:9 )
2 24.10.2015 11:00 Basket Aleksandrów Ł. U-16 — Widzew II Łódź U-16
105 : 47 ( 22:5, 20:13, 25:13, 38:16 )
5 04.11.2015 PTK Pabianice U-16 — Widzew II Łódź U-16
99 : 34 ( 26:3, 28:11, 27:7, 18:13 )
4 07.11.2015 UKS Teofilów-48 Łódź U-16 — Widzew II Łódź U-16
nie odbył się
6 20.11.2015 Widzew II Łódź U-16 — Mag-Rys Zgierz U-16
43 : 81 ( 10:22, 3:18, 9:25, 21:16 )
7 28.11.2015 Orlik Ujazd U-16 — Widzew II Łódź U-16
76 : 9 ( 20:3, 17:0, 19:4, 20:2 )
8 05.12.2015 Widzew II Łódź U-16 — Basket II Aleksandrów Ł. U-16
70 : 34 ( 15:10, 19:4, 24:12, 12:8 )
10 09.01.2016 Księżak Łowicz U-16 — Widzew II Łódź U-16
35 : 64 ( 12:17, 8:11, 5:18, 10:18 )
12 21.01.2016 UKS ŁKS Łódź U-16 — Widzew II Łódź U-16
60 : 50 ( 15:12, 14:9, 20:14, 11:15 )
13 23.01.2016 Widzew II Łódź U-16 — UKS Teofilów-48 Łódź U-16
47 : 41 ( 12:8, 9:13, 20:8, 6:12 )
14 30.01.2016 Widzew II Łódź U-16 — PTK Pabianice U-16
20 : 86 ( 4:34, 2:18, 4:21, 10:13 )
15 06.02.2016 Mag-Rys Zgierz U-16 — Widzew II Łódź U-16
62 : 71 ( 12:26, 13:23, 15:11, 22:11 )
16 13.02.2016 Widzew II Łódź U-16 — Orlik Ujazd U-16
12 : 86 ( 2:17, 1:23, 5:20, 4:26 )
17 05.03.2016 Basket II Aleksandrów Ł. U-16 — Widzew II Łódź U-16
39 : 74 ( 5:19, 19:14, 4:27, 11:14 )
18 12.03.2016 Widzew II Łódź U-16 — UKS ŁKS Łódź U-16
73 : 59 ( 19:17, 11:18, 26:9, 17:15 )


Zawodniczki

Adrianna Ambroziak

Adrianna Ambroziak

14.08.2002 151 cm rozgrywająca
Aleksandra Ambroziak

Aleksandra Ambroziak

10.03.2001 165 cm rzucająca
Natalia Boczkowska

Natalia Boczkowska

23.08.2001 159 cm rozgrywająca
Emilia Bołbot

Emilia Bołbot

18.11.2003
Małgorzata Chojnacka

Małgorzata Chojnacka

13.11.2003 155 cm
Barbara Dębska

Barbara Dębska

14.11.2000 167 cm
Kinga Graczyk

Kinga Graczyk

16.12.2001 172 cm niska skrzydłowa
Paulina Grobelna

Paulina Grobelna

21.03.2001 162 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Nikola Heleniak

Nikola Heleniak

09.01.2003 160 cm
Karolina Klusek

Karolina Klusek

23.07.2001 163 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Angelika Kopeć

Angelika Kopeć

23.08.2002 154 cm niska skrzydłowa
Barbara Lisiecka

Barbara Lisiecka

11.01.2000 160 cm silna skrzydłowa
Nikola Łukiańska

Nikola Łukiańska

11.08.2002 165 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Aleksandra Niedośpiał

Aleksandra Niedośpiał

04.12.2002 160 cm
Wiktoria Paszkowska

Wiktoria Paszkowska

25.03.2003 162 cm
Zuzanna Sałek

Zuzanna Sałek

28.02.2002 148 cm rozgrywająca
Laila Samman Lababidi

Laila Samman Lababidi

28.02.2000 152 cm niska skrzydłowa
Julia Sibińska

Julia Sibińska

05.01.2001 172 cm
Wiktoria Sochacka

Wiktoria Sochacka

10.01.2002 166 cm
Wiktoria Strzałkowska

Wiktoria Strzałkowska

06.01.2002 170 cm
Justyna Walewska

Justyna Walewska

18.06.2001 174 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Zuzanna Wielgus

Zuzanna Wielgus

05.03.2002 168 cm center

Sztab szkoleniowy

Anna Chodera

Anna Chodera

01.02.1984 Trener
Sylwia Wieczorek

Sylwia Wieczorek

21.02.1976 Trener