Kadetki U-16


Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS ratio
1. Widzew Łódź U-1671470644 - 32040343 - 17930301 - 1412.01
2. MKS Kutno U-1671361577 - 34630271 - 9831306 - 2481.67
3. Ósemka Skierniewice U-1671034519 - 43022306 - 28212213 - 1481.21
4. PTK II Pabianice U-1681035426 - 49222253 - 25913173 - 2330.87
5. TK Głowno U-167925398 - 49812182 - 19513216 - 3030.8
6. Basket Stryków U-168917235 - 71313113 - 31804122 - 3950.33

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

123456
1. Widzew Łódź U-16X76 - 49 81 - 49 70 - 47 116 - 34
2. MKS Kutno U-16X52 - 43 105 - 35 114 - 20
3. Ósemka Skierniewice U-1674 - 97 62 - 77 X82 - 58 88 - 50
4. PTK II Pabianice U-1646 - 82 60 - 96 64 - 58 X83 - 23
5. TK Głowno U-1650 - 84 50 - 66 X82 - 45
6. Basket Stryków U-1621 - 122 32 - 112 20 - 0 40 - 84 X
Kolejka Data Godzina Drużyny / wynik Miejsce
1 07.10.2017 11:00 Widzew Łódź U-16 — Basket Stryków U-16
116 : 34 ( 33:1, 33:7, 34:5, 16:21 )
Czajkowskiego 14
2 14.10.2017 11:00 Widzew Łódź U-16 — PTK II Pabianice U-16
81 : 49 ( 20:8, 17:7, 19:10, 25:24 )
Czajkowskiego 14
4 28.10.2017 14:00 Ósemka Skierniewice U-16 — Widzew Łódź U-16
74 : 97 ( 22:24, 21:19, 17:32, 14:22 )
3 31.10.2017 17:30 Widzew Łódź U-16 — MKS Kutno U-16
76 : 49 ( 19:10, 18:12, 24:12, 15:15 )
Czajkowskiego 14
5 13.11.2017 17:30 Widzew Łódź U-16 — TK Głowno U-16
70 : 47 ( 18:10, 16:13, 18:17, 18:7 )
Czajkowskiego 14
7 25.11.2017 14:00 PTK II Pabianice U-16 — Widzew Łódź U-16
46 : 82 ( 10:25, 5:17, 13:16, 18:24 )
6 29.11.2017 19:00 Basket Stryków U-16 — Widzew Łódź U-16
21 : 122 ( 2:48, 7:25, 6:31, 6:18 )
9 09.12.2017 11:00 Widzew Łódź U-16 — Ósemka Skierniewice U-16
nie odbył się
Czajkowskiego 14
8 11.12.2017 17:00 MKS Kutno U-16 — Widzew Łódź U-16
nie odbył się
10 16.12.2017 TK Głowno U-16 — Widzew Łódź U-16
nie odbył się

1. kolejka (7. października)

MKS Kutno U-16 — TK Głowno U-16 105 : 35
Widzew Łódź U-16 — Basket Stryków U-16 116 : 34
Ósemka Skierniewice U-16 — PTK II Pabianice U-16 82 : 58

2. kolejka (14. października)

MKS Kutno U-16 — Ósemka Skierniewice U-16 52 : 43
Widzew Łódź U-16 — PTK II Pabianice U-16 81 : 49
TK Głowno U-16 — Basket Stryków U-16 82 : 45

3. kolejka (21. października)

Basket Stryków U-16 — PTK II Pabianice U-16 20 : 0
Widzew Łódź U-16 — MKS Kutno U-16 76 : 49
Ósemka Skierniewice U-16 — TK Głowno U-16 88 : 50

4. kolejka (28. października)

Ósemka Skierniewice U-16 — Widzew Łódź U-16 74 : 97
MKS Kutno U-16 — Basket Stryków U-16 114 : 20
TK Głowno U-16 — PTK II Pabianice U-16 50 : 66

5. kolejka (4. listopada)

PTK II Pabianice U-16 — MKS Kutno U-16 60 : 96
Basket Stryków U-16 — Ósemka Skierniewice U-16 32 : 112
Widzew Łódź U-16 — TK Głowno U-16 70 : 47

6. kolejka (18. listopada)

Basket Stryków U-16 — Widzew Łódź U-16 21 : 122
PTK II Pabianice U-16 — Ósemka Skierniewice U-16 64 : 58
TK Głowno U-16 — MKS Kutno U-16 50 : 84

7. kolejka (25. listopada)

Ósemka Skierniewice U-16 — MKS Kutno U-16 62 : 77
PTK II Pabianice U-16 — Widzew Łódź U-16 46 : 82
Basket Stryków U-16 — TK Głowno U-16 40 : 84

8. kolejka (2. grudnia)

TK Głowno U-16 — Ósemka Skierniewice U-16 :
PTK II Pabianice U-16 — Basket Stryków U-16 83 : 23
MKS Kutno U-16 — Widzew Łódź U-16 :

9. kolejka (9. grudnia)

PTK II Pabianice U-16 — TK Głowno U-16 :
Widzew Łódź U-16 — Ósemka Skierniewice U-16 :
Basket Stryków U-16 — MKS Kutno U-16 :

10. kolejka (16. grudnia)

TK Głowno U-16 — Widzew Łódź U-16 :
MKS Kutno U-16 — PTK II Pabianice U-16 :
Ósemka Skierniewice U-16 — Basket Stryków U-16 :


Zawodniczki

Adrianna Ambroziak

Adrianna Ambroziak

14.08.2002 173 cm niska skrzydłowa
Martyna Antas

Martyna Antas

02.12.2003 170 cm niska skrzydłowa
Emilia Bołbot

Emilia Bołbot

18.11.2003 180 cm silna skrzydłowa/center
Wiktoria Bracha

Wiktoria Bracha

09.04.2002 163 cm niska skrzydłowa
Małgorzata Chojnacka

Małgorzata Chojnacka

13.11.2003 168 cm rozgrywająca
Michalina Janicka

Michalina Janicka

27.05.2003 181 cm silna skrzydłowa/center
Angelika Kopeć

Angelika Kopeć

23.08.2002 170 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Wiktoria Kosiacka

Wiktoria Kosiacka

24.05.2002 169 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Magdalena Kowalska

Magdalena Kowalska

20.02.2002 168 cm rozgrywająca
Nikola Łukiańska

Nikola Łukiańska

11.08.2002 175 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Marta Marczyńska

Marta Marczyńska

15.04.2003 170 cm silna skrzydłowa
Aleksandra Niedośpiał

Aleksandra Niedośpiał

04.12.2002 169 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Wiktoria Ozga

Wiktoria Ozga

26.06.2002 175 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Natalia Pawłowska

Natalia Pawłowska

26.07.2002 173 cm rozgrywająca
Zuzanna Rzeźnicka

Zuzanna Rzeźnicka

07.02.2003 170 cm niska skrzydłowa
Oliwia Stefaniak

Oliwia Stefaniak

28.02.2003 171 cm silna skrzydłowa/center
Julia Stuleblak

Julia Stuleblak

03.09.2003 166 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Zuzanna Wielgus

Zuzanna Wielgus

05.03.2002 179 cm silna skrzydłowa/center
Wiktoria Wolan

Wiktoria Wolan

16.12.2003 156 cm

Sztab szkoleniowy

Anna Chodera

Anna Chodera

01.02.1984 Trener