Kadetki U-16

Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS ratio
1. MKS Kutno U-1614261221136 - 70461545 - 30861591 - 3961.61
2. Widzew d U-1614261221080 - 73161589 - 37761491 - 3541.48
3. PTK Pabianice U-1614241041047 - 69861538 - 32543509 - 3731.5
4. KS KK d U-16142395971 - 85852504 - 38043467 - 4781.13
5. MUKS Bechatw U-16142068834 - 89534472 - 44434362 - 4510.93
6. Basket Strykw U-161418410776 - 95516360 - 45334416 - 5020.81
7. PTK II Pabianice U-161416212587 - 98807300 - 48425287 - 5040.59
8. Basket Aleksandrw . U-161415113657 - 125907374 - 63516283 - 6240.52

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

12345678
1. MKS Kutno U-16X53 - 55 60 - 49 90 - 51 63 - 47 76 - 50 68 - 36 135 - 20
2. Widzew d U-1673 - 82 X66 - 60 87 - 53 82 - 45 90 - 58 78 - 41 113 - 38
3. PTK Pabianice U-1670 - 69 48 - 58 X63 - 56 82 - 30 100 - 48 77 - 28 98 - 36
4. KS KK d U-1658 - 64 55 - 63 63 - 59 X68 - 45 84 - 78 76 - 33 100 - 38
5. MUKS Bechatw U-1653 - 69 69 - 60 60 - 86 57 - 85 X51 - 55 96 - 35 86 - 54
6. Basket Strykw U-1663 - 84 54 - 74 55 - 78 54 - 74 40 - 54 X47 - 51 47 - 38
7. PTK II Pabianice U-1642 - 93 39 - 67 22 - 87 56 - 72 52 - 57 44 - 49 X45 - 59
8. Basket Aleksandrw . U-1637 - 130 36 - 114 47 - 90 71 - 76 64 - 84 57 - 78 62 - 63 X
Kolejka Data Godzina Drużyny / wynik Miejsce
1 27.10.2018 11:00 Widzew d U-16 — KS KK d U-16
87 : 53 ( 25:8, 25:20, 18:12, 19:13 )
Czajkowskiego 14
2 31.10.2018 18:00 Widzew d U-16 — Basket Strykw U-16
90 : 58 ( 26:16, 12:22, 30:10, 22:10 )
Czajkowskiego 14
4 17.11.2018 9:30 Widzew d U-16 — Basket Aleksandrw . U-16
113 : 38 ( 21:13, 28:9, 26:11, 38:5 )
Czajkowskiego 14
10 24.11.2018 16:30 Widzew d U-16 — MUKS Bechatw U-16
82 : 45 ( 26:9, 13:10, 26:11, 17:15 )
Czajkowskiego 14
5 01.12.2018 11:00 PTK Pabianice U-16 — Widzew d U-16
48 : 58 ( 9:4, 17:13, 10:16, 12:25 )
7 15.12.2018 9:00 PTK II Pabianice U-16 — Widzew d U-16
39 : 67 ( 15:15, 13:8, 4:23, 7:21 )
6 18.12.2018 18:00 Widzew d U-16 — MKS Kutno U-16
73 : 82 ( 16:17, 17:16, 18:18, 19:19 )
Czajkowskiego 14
8 12.01.2019 13:30 KS KK d U-16 — Widzew d U-16
55 : 63 ( 15:26, 7:23, 22:5, 11:9 )
9 19.01.2019 10:00 Basket Strykw U-16 — Widzew d U-16
54 : 74 ( 14:16, 9:24, 15:11, 16:23 )
3 26.01.2019 18:00 MUKS Bechatw U-16 — Widzew d U-16
69 : 60 ( 11:20, 22:11, 9:9, 14:16 )
11 02.02.2019 13:30 Basket Aleksandrw . U-16 — Widzew d U-16
36 : 134 ( 12:26, 2:35, 12:41, 10:32 )
12 05.03.2019 18:30 Widzew d U-16 — PTK Pabianice U-16
66 : 60 ( 14:14, 12:17, 17:19, 23:10 )
Czajkowskiego 14
13 07.03.2019 17:00 MKS Kutno U-16 — Widzew d U-16
53 : 55 ( 19:14, 14:16, 9:14, 11:11 )
14 09.03.2019 10:00 Widzew d U-16 — PTK II Pabianice U-16
78 : 41 ( 18:16, 19:5, 24:10, 17:10 )
Czajkowskiego 14
S1 14.03.2019 17:15 MKS Kutno U-16 — Widzew d U-16
64 : 43 ( 8:12, 14:11, 17:9, 25:11 )
S2 16.03.2019 13:45 Widzew d U-16 — MUKS Bydgoszcz U-16
60 : 48 ( 19:12, 14:12, 12:16, 15:8 )
Bydgoszcz
S3 17.03.2019 12:10 Widzew d U-16 — Katarzynki Toru U-16
51 : 45 ( 14:13, 16:14, 9:8, 12:10 )
Bydgoszcz
C1 05.04.2019 15:00 Widzew d U-16 — MKS MOS Wrocaw U-16
59 : 54 ( 17:12, 13:8, 14:5, 15:29 )
Kartuzy
C2 06.04.2019 13:30 BAT Kartuzy U-16 — Widzew d U-16
62 : 49 ( 13:15, 15:15, 21:11, 13:8 )
Kartuzy
C3 07.04.2019 10:00 Widzew d U-16 — MOSiR Bochnia U-16
82 : 58 ( 17:20, 23:13, 21:10, 21:15 )
Kartuzy

1. kolejka (27. października)

Widzew d U-16 — KS KK d U-16 87 : 53
PTK II Pabianice U-16 — Basket Strykw U-16 44 : 49
PTK Pabianice U-16 — Basket Aleksandrw . U-16 98 : 36
MUKS Bechatw U-16 — MKS Kutno U-16 53 : 69

2. kolejka (3. listopada)

Basket Aleksandrw . U-16 — PTK II Pabianice U-16 62 : 63
Widzew d U-16 — Basket Strykw U-16 90 : 58
MKS Kutno U-16 — PTK Pabianice U-16 60 : 49
MUKS Bechatw U-16 — KS KK d U-16 57 : 85

3. kolejka (10. listopada)

Basket Strykw U-16 — Basket Aleksandrw . U-16 47 : 38
PTK Pabianice U-16 — KS KK d U-16 63 : 56
PTK II Pabianice U-16 — MKS Kutno U-16 42 : 93
Widzew d U-16 — MUKS Bechatw U-16 82 : 45

4. kolejka (17. listopada)

MKS Kutno U-16 — Basket Strykw U-16 76 : 50
MUKS Bechatw U-16 — PTK Pabianice U-16 60 : 86
Widzew d U-16 — Basket Aleksandrw . U-16 113 : 38
PTK II Pabianice U-16 — KS KK d U-16 56 : 72

5. kolejka (1. grudnia)

Basket Strykw U-16 — KS KK d U-16 54 : 74
PTK Pabianice U-16 — Widzew d U-16 48 : 58
Basket Aleksandrw . U-16 — MKS Kutno U-16 37 : 130
PTK II Pabianice U-16 — MUKS Bechatw U-16 52 : 57

6. kolejka (8. grudnia)

Widzew d U-16 — MKS Kutno U-16 73 : 82
MUKS Bechatw U-16 — Basket Strykw U-16 51 : 55
KS KK d U-16 — Basket Aleksandrw . U-16 100 : 38
PTK Pabianice U-16 — PTK II Pabianice U-16 77 : 28

7. kolejka (15. grudnia)

Basket Strykw U-16 — PTK Pabianice U-16 55 : 78
MKS Kutno U-16 — KS KK d U-16 90 : 51
PTK II Pabianice U-16 — Widzew d U-16 39 : 67
Basket Aleksandrw . U-16 — MUKS Bechatw U-16 64 : 84

8. kolejka (12. stycznia)

KS KK d U-16 — Widzew d U-16 55 : 63
Basket Strykw U-16 — PTK II Pabianice U-16 47 : 51
Basket Aleksandrw . U-16 — PTK Pabianice U-16 47 : 90
MKS Kutno U-16 — MUKS Bechatw U-16 63 : 47

9. kolejka (19. stycznia)

KS KK d U-16 — MUKS Bechatw U-16 68 : 45
PTK Pabianice U-16 — MKS Kutno U-16 70 : 69
PTK II Pabianice U-16 — Basket Aleksandrw . U-16 45 : 59
Basket Strykw U-16 — Widzew d U-16 54 : 74

10. kolejka (26. stycznia)

MKS Kutno U-16 — PTK II Pabianice U-16 68 : 36
KS KK d U-16 — PTK Pabianice U-16 63 : 59
MUKS Bechatw U-16 — Widzew d U-16 69 : 60
Basket Aleksandrw . U-16 — Basket Strykw U-16 57 : 78

11. kolejka (2. lutego)

Basket Strykw U-16 — MKS Kutno U-16 63 : 84
Basket Aleksandrw . U-16 — Widzew d U-16 36 : 114
PTK Pabianice U-16 — MUKS Bechatw U-16 82 : 30
KS KK d U-16 — PTK II Pabianice U-16 76 : 33

12. kolejka (23. lutego)

Widzew d U-16 — PTK Pabianice U-16 66 : 60
MKS Kutno U-16 — Basket Aleksandrw . U-16 135 : 20
KS KK d U-16 — Basket Strykw U-16 84 : 78
MUKS Bechatw U-16 — PTK II Pabianice U-16 96 : 35

13. kolejka (2. marca)

PTK II Pabianice U-16 — PTK Pabianice U-16 22 : 87
Basket Strykw U-16 — MUKS Bechatw U-16 40 : 54
Basket Aleksandrw . U-16 — KS KK d U-16 71 : 76
MKS Kutno U-16 — Widzew d U-16 53 : 55

14. kolejka (9. marca)

MUKS Bechatw U-16 — Basket Aleksandrw . U-16 86 : 54
PTK Pabianice U-16 — Basket Strykw U-16 100 : 48
Widzew d U-16 — PTK II Pabianice U-16 78 : 41
KS KK d U-16 — MKS Kutno U-16 58 : 64


Zawodniczki

Nadia Baraska

Nadia Baraska

25.06.2005 162 cm rzucajca/niska skrzydowa
Adrianna Bogusiewicz

Adrianna Bogusiewicz

29.01.2005 161 cm rozgrywajca/rzucajca
Emilia Bobot

Emilia Bobot

18.11.2003 180 cm silna skrzydowa/center
Magorzata Chojnacka

Magorzata Chojnacka

13.11.2003 168 cm rozgrywajca
Daria Chruciska

Daria Chruciska

10.05.2004 158 cm rzucajca
Maria Grudzie

Maria Grudzie

23.01.2004 180 cm center
Michalina Janicka

Michalina Janicka

27.05.2003 181 cm silna skrzydowa/center
Oliwia Janicka

Oliwia Janicka

08.02.2005 167 cm rodkowa
Joanna Juszczyk

Joanna Juszczyk

11.05.2004 156 cm niska skrzydowa
Aida Miazek

Aida Miazek

25.06.2005 172 cm rzucajca/niska skrzydowa
Emilia Morawska

Emilia Morawska

22.11.2004 171 cm silna skrzydowa/center
Kaja Niewiadomska

Kaja Niewiadomska

21.04.2005 162 cm rozgrywajca
Otylia Pawlak

Otylia Pawlak

15.01.2004 170 cm rzucajca/niska skrzydowa
Marcelina Podlasiak

Marcelina Podlasiak

10.03.2004 166 cm niska skrzydowa/silna skrzydowa
Oliwia Stefaniak

Oliwia Stefaniak

28.02.2003 171 cm silna skrzydowa/center
Julia Stuleblak

Julia Stuleblak

03.09.2003 166 cm rzucajca/niska skrzydowa
Wiktoria Wolan

Wiktoria Wolan

16.12.2003 156 cm
Izabela Wdka

Izabela Wdka

24.06.2004 167 cm rozgrywajca/rzucajca

Sztab szkoleniowy

Anna Chodera

Anna Chodera

01.02.1984 Trener
Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS ratio
1. MKS Kutno U-163630214 - 1441064 - 4320150 - 1011.49
2. Widzew d U-163521154 - 15720111 - 930143 - 640.98
3. MUKS Bydgoszcz U-163412158 - 18311110 - 1230148 - 600.86
4. Katarzynki Toru U-163303152 - 1940159 - 750293 - 1190.78

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

1234
1. MKS Kutno U-16X64 - 43
2. Widzew d U-16X60 - 48 51 - 45
3. MUKS Bydgoszcz U-1642 - 75 X68 - 48
4. Katarzynki Toru U-1659 - 75 X

Terminarz

1. kolejka (14. marca)

MKS Kutno U-16 — Widzew d U-16 64 : 43
MUKS Bydgoszcz U-16 — Katarzynki Toru U-16 68 : 48

2. kolejka (16. marca)

Widzew d U-16 — MUKS Bydgoszcz U-16 60 : 48
Katarzynki Toru U-16 — MKS Kutno U-16 59 : 75

3. kolejka (17. marca)

MUKS Bydgoszcz U-16 — MKS Kutno U-16 42 : 75
Widzew d U-16 — Katarzynki Toru U-16 51 : 45
Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS ratio
1. BAT Kartuzy U-163630231 - 16720157 - 1121074 - 551.38
2. Widzew d U-163521190 - 17420141 - 1120149 - 621.09
3. MKS MOS Wrocaw U-163412208 - 1830155 - 7411153 - 1091.14
4. MOSiR Bochnia U-163303171 - 2760150 - 9902121 - 1770.62

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

1234
1. BAT Kartuzy U-16X62 - 49 95 - 63
2. Widzew d U-16X59 - 54 82 - 58
3. MKS MOS Wrocaw U-1655 - 74 X
4. MOSiR Bochnia U-1650 - 99 X

Terminarz

1. kolejka (5. kwietnia)

Widzew d U-16 — MKS MOS Wrocaw U-16 59 : 54
BAT Kartuzy U-16 — MOSiR Bochnia U-16 95 : 63

2. kolejka (6. kwietnia)

BAT Kartuzy U-16 — Widzew d U-16 62 : 49
MOSiR Bochnia U-16 — MKS MOS Wrocaw U-16 50 : 99

3. kolejka (7. kwietnia)

MKS MOS Wrocaw U-16 — BAT Kartuzy U-16 55 : 74
Widzew d U-16 — MOSiR Bochnia U-16 82 : 58