Kadetki U-16


Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS ratio
1. Widzew Łódź U-16101991853 - 47850418 - 23741435 - 2411.78
2. MKS Kutno U-16101991842 - 42350435 - 16741407 - 2561.99
3. Ósemka Skierniewice U-16101555777 - 58532432 - 29923345 - 2861.33
4. TK Głowno U-16101337572 - 70814291 - 35523281 - 3530.81
5. PTK II Pabianice U-16101237497 - 66723303 - 32414194 - 3430.75
6. Basket Stryków U-16101119260 - 94014121 - 41905139 - 5210.28

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

123456
1. Widzew Łódź U-16X76 - 49 75 - 58 70 - 47 81 - 49 116 - 34
2. MKS Kutno U-1654 - 48 X52 - 43 105 - 35 110 - 21 114 - 20
3. Ósemka Skierniewice U-1674 - 97 62 - 77 X88 - 50 82 - 58 126 - 17
4. TK Głowno U-1646 - 86 50 - 84 63 - 74 X50 - 66 82 - 45
5. PTK II Pabianice U-1646 - 82 60 - 96 64 - 58 50 - 65 X83 - 23
6. Basket Stryków U-1621 - 122 8 - 101 32 - 112 40 - 84 20 - 0 X
Kolejka Data Godzina Drużyny / wynik Miejsce
1 07.10.2017 11:00 Widzew Łódź U-16 — Basket Stryków U-16
116 : 34 ( 33:1, 33:7, 34:5, 16:21 )
Czajkowskiego 14
2 14.10.2017 11:00 Widzew Łódź U-16 — PTK II Pabianice U-16
81 : 49 ( 20:8, 17:7, 19:10, 25:24 )
Czajkowskiego 14
4 28.10.2017 14:00 Ósemka Skierniewice U-16 — Widzew Łódź U-16
74 : 97 ( 22:24, 21:19, 17:32, 14:22 )
3 31.10.2017 17:30 Widzew Łódź U-16 — MKS Kutno U-16
76 : 49 ( 19:10, 18:12, 24:12, 15:15 )
Czajkowskiego 14
5 13.11.2017 17:30 Widzew Łódź U-16 — TK Głowno U-16
70 : 47 ( 18:10, 16:13, 18:17, 18:7 )
Czajkowskiego 14
7 25.11.2017 14:00 PTK II Pabianice U-16 — Widzew Łódź U-16
46 : 82 ( 10:25, 5:17, 13:16, 18:24 )
6 29.11.2017 19:00 Basket Stryków U-16 — Widzew Łódź U-16
21 : 122 ( 2:48, 7:25, 6:31, 6:18 )
9 09.12.2017 11:00 Widzew Łódź U-16 — Ósemka Skierniewice U-16
75 : 58 ( 22:18, 19:18, 16:12, 18:10 )
Czajkowskiego 14
8 11.12.2017 17:00 MKS Kutno U-16 — Widzew Łódź U-16
54 : 48 ( 20:9, 13:13, 12:8, 9:18 )
10 16.12.2017 TK Głowno U-16 — Widzew Łódź U-16
46 : 86 ( 14:14, 10:24, 14:27, 8:21 )
A1 07.01.2018 11:00 Widzew Łódź U-16 — MUKS Bełchatów U-16
108 : 53 ( 31:16, 24:14, 31:11, 22:12 )
Czajkowskiego 14
A2 20.01.2018 11:00 Basket Aleksandrów Ł. U-16 — Widzew Łódź U-16
52 : 77 ( 15:14, 11:30, 8:18, 18:15 )
A4 24.02.2018 11:00 MUKS Bełchatów U-16 — Widzew Łódź U-16
57 : 77 ( 11:20, 15:26, 16:16, 15:15 )
A3 28.02.2018 17:00 Widzew Łódź U-16 — PTK Pabianice U-16
74 : 67 ( 15:25, 20:15, 13:13, 14:9 )
Czajkowskiego 14
A5 03.03.2018 17:00 Widzew Łódź U-16 — Basket Aleksandrów Ł. U-16
75 : 60 ( 18:12, 16:9, 25:22, 16:17 )
Czajkowskiego 14
A6 10.03.2018 14:00 PTK Pabianice U-16 — Widzew Łódź U-16
51 : 57 ( 15:8, 16:15, 15:15, 5:19 )
S1 15.03.2018 17:45 Widzew Łódź U-16 — MKS Kutno U-16
57 : 54 ( 11:19, 20:15, 12:8, 14:12 )
Małachowskiego 5/7
S2 17.03.2018 16:30 Basket 25 Bydgoszcz U-16 — Widzew Łódź U-16
44 : 73 ( 6:20, 16:16, 16:19, 6:18 )
Małachowskiego 5/7
S3 18.03.2018 12:45 MUKS Bydgoszcz U-16 — Widzew Łódź U-16
48 : 40 ( 12:13, 13:11, 11:9, 12:7 )
Małachowskiego 5/7
C1 13.04.2018 15:00 Widzew Łódź U-16 — RMKS Rybnik U-16
41 : 53 ( 9:10, 7:17, 17:9, 8:17 )
Bochnia
C2 14.04.2018 13:15 Widzew Łódź U-16 — MLKS Rzeszów U-16
78 : 49 ( 26:12, 23:17, 12:5, 17:15 )
Bochnia
C3 15.04.2018 12:15 MOSiR Bochnia U-16 — Widzew Łódź U-16
63 : 74 ( 12:17, 10:18, 19:23, 22:16 )
Bochnia
P1 04.05.2018 MKK Sokołów U-16 — Widzew Łódź U-16
nie odbył się
Biała Podlaska
P2 05.05.2018 Widzew Łódź U-16 — Iskra Konstantynów U-16
nie odbył się
Biała Podlaska
P3 06.05.2018 Zagłębie Sosnowiec U-16 — Widzew Łódź U-16
nie odbył się
Biała Podlaska

1. kolejka (7. października)

Widzew Łódź U-16 — Basket Stryków U-16 116 : 34
Ósemka Skierniewice U-16 — PTK II Pabianice U-16 82 : 58
MKS Kutno U-16 — TK Głowno U-16 105 : 35

2. kolejka (14. października)

TK Głowno U-16 — Basket Stryków U-16 82 : 45
MKS Kutno U-16 — Ósemka Skierniewice U-16 52 : 43
Widzew Łódź U-16 — PTK II Pabianice U-16 81 : 49

3. kolejka (21. października)

Ósemka Skierniewice U-16 — TK Głowno U-16 88 : 50
Basket Stryków U-16 — PTK II Pabianice U-16 20 : 0
Widzew Łódź U-16 — MKS Kutno U-16 76 : 49

4. kolejka (28. października)

TK Głowno U-16 — PTK II Pabianice U-16 50 : 66
Ósemka Skierniewice U-16 — Widzew Łódź U-16 74 : 97
MKS Kutno U-16 — Basket Stryków U-16 114 : 20

5. kolejka (4. listopada)

Widzew Łódź U-16 — TK Głowno U-16 70 : 47
PTK II Pabianice U-16 — MKS Kutno U-16 60 : 96
Basket Stryków U-16 — Ósemka Skierniewice U-16 32 : 112

6. kolejka (18. listopada)

PTK II Pabianice U-16 — Ósemka Skierniewice U-16 64 : 58
TK Głowno U-16 — MKS Kutno U-16 50 : 84
Basket Stryków U-16 — Widzew Łódź U-16 21 : 122

7. kolejka (25. listopada)

PTK II Pabianice U-16 — Widzew Łódź U-16 46 : 82
Basket Stryków U-16 — TK Głowno U-16 40 : 84
Ósemka Skierniewice U-16 — MKS Kutno U-16 62 : 77

8. kolejka (2. grudnia)

MKS Kutno U-16 — Widzew Łódź U-16 54 : 48
TK Głowno U-16 — Ósemka Skierniewice U-16 63 : 74
PTK II Pabianice U-16 — Basket Stryków U-16 83 : 23

9. kolejka (9. grudnia)

Basket Stryków U-16 — MKS Kutno U-16 8 : 101
PTK II Pabianice U-16 — TK Głowno U-16 50 : 65
Widzew Łódź U-16 — Ósemka Skierniewice U-16 75 : 58

10. kolejka (16. grudnia)

Ósemka Skierniewice U-16 — Basket Stryków U-16 126 : 17
TK Głowno U-16 — Widzew Łódź U-16 46 : 86
MKS Kutno U-16 — PTK II Pabianice U-16 110 : 21


Zawodniczki

Adrianna Ambroziak

Adrianna Ambroziak

14.08.2002 173 cm niska skrzydłowa
Martyna Antas

Martyna Antas

02.12.2003 170 cm niska skrzydłowa
Emilia Bołbot

Emilia Bołbot

18.11.2003 180 cm silna skrzydłowa/center
Wiktoria Bracha

Wiktoria Bracha

09.04.2002 163 cm niska skrzydłowa
Małgorzata Chojnacka

Małgorzata Chojnacka

13.11.2003 168 cm rozgrywająca
Michalina Janicka

Michalina Janicka

27.05.2003 181 cm silna skrzydłowa/center
Angelika Kopeć

Angelika Kopeć

23.08.2002 170 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Wiktoria Kosiacka

Wiktoria Kosiacka

24.05.2002 169 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Magdalena Kowalska

Magdalena Kowalska

20.02.2002 168 cm rozgrywająca
Nikola Łukiańska

Nikola Łukiańska

11.08.2002 175 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Marta Marczyńska

Marta Marczyńska

15.04.2003 170 cm silna skrzydłowa
Aleksandra Niedośpiał

Aleksandra Niedośpiał

04.12.2002 169 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Wiktoria Ozga

Wiktoria Ozga

26.06.2002 175 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Otylia Pawlak

Otylia Pawlak

15.01.2004 170 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Natalia Pawłowska

Natalia Pawłowska

26.07.2002 173 cm rozgrywająca
Zuzanna Rzeźnicka

Zuzanna Rzeźnicka

07.02.2003 170 cm niska skrzydłowa
Oliwia Stefaniak

Oliwia Stefaniak

28.02.2003 171 cm silna skrzydłowa/center
Julia Stuleblak

Julia Stuleblak

03.09.2003 166 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Zuzanna Wielgus

Zuzanna Wielgus

05.03.2002 179 cm silna skrzydłowa/center
Wiktoria Wolan

Wiktoria Wolan

16.12.2003 156 cm

Sztab szkoleniowy

Anna Chodera

Anna Chodera

01.02.1984 Trener

Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS ratio
1. Widzew Łódź U-16101991764 - 57550408 - 28741356 - 2881.33
2. MKS Kutno U-16101991727 - 47060406 - 21931321 - 2511.55
3. PTK Pabianice U-16101664675 - 58621204 - 14443471 - 4421.15
4. Ósemka Skierniewice U-16101446646 - 65224380 - 42122266 - 2310.99
5. Basket Aleksandrów Ł. U-16101119543 - 75014318 - 39305225 - 3570.72
6. MUKS Bełchatów U-16101119525 - 84714293 - 40705232 - 4400.62

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

123456
1. Widzew Łódź U-16X76 - 49 74 - 67 75 - 58 75 - 60 108 - 53
2. MKS Kutno U-1654 - 48 X60 - 38 60 - 38 52 - 43 80 - 21 100 - 31
3. PTK Pabianice U-1651 - 57 X71 - 33 82 - 54
4. Ósemka Skierniewice U-1674 - 97 62 - 77 54 - 74 54 - 74 X68 - 50 68 - 49
5. Basket Aleksandrów Ł. U-1652 - 77 55 - 92 79 - 88 50 - 91 X82 - 45
6. MUKS Bełchatów U-1657 - 77 58 - 103 61 - 92 54 - 74 63 - 61 X

Terminarz

0. kolejka (1. stycznia)

Widzew Łódź U-16 — Ósemka Skierniewice U-16 75 : 58
MKS Kutno U-16 — Ósemka Skierniewice U-16 52 : 43
PTK Pabianice U-16 — Basket Aleksandrów Ł. U-16 71 : 33
Basket Aleksandrów Ł. U-16 — MUKS Bełchatów U-16 82 : 45
Widzew Łódź U-16 — MKS Kutno U-16 76 : 49
Ósemka Skierniewice U-16 — Widzew Łódź U-16 74 : 97
PTK Pabianice U-16 — MUKS Bełchatów U-16 82 : 54
MUKS Bełchatów U-16 — PTK Pabianice U-16 61 : 92
MKS Kutno U-16 — Widzew Łódź U-16 54 : 48
Ósemka Skierniewice U-16 — MKS Kutno U-16 62 : 77
Basket Aleksandrów Ł. U-16 — PTK Pabianice U-16 79 : 88
MUKS Bełchatów U-16 — Basket Aleksandrów Ł. U-16 63 : 61

1. kolejka (13. stycznia)

Widzew Łódź U-16 — MUKS Bełchatów U-16 108 : 53
MKS Kutno U-16 — Basket Aleksandrów Ł. U-16 80 : 21
Ósemka Skierniewice U-16 — PTK Pabianice U-16 54 : 74

2. kolejka (20. stycznia)

Basket Aleksandrów Ł. U-16 — Widzew Łódź U-16 52 : 77
MUKS Bełchatów U-16 — Ósemka Skierniewice U-16 54 : 74
MKS Kutno U-16 — PTK Pabianice U-16 60 : 38

3. kolejka (17. lutego)

Widzew Łódź U-16 — PTK Pabianice U-16 74 : 67
Ósemka Skierniewice U-16 — Basket Aleksandrów Ł. U-16 68 : 50
MKS Kutno U-16 — MUKS Bełchatów U-16 100 : 31

4. kolejka (24. lutego)

MUKS Bełchatów U-16 — Widzew Łódź U-16 57 : 77
Basket Aleksandrów Ł. U-16 — MKS Kutno U-16 55 : 92
Ósemka Skierniewice U-16 — PTK Pabianice U-16 54 : 74

5. kolejka (3. marca)

Widzew Łódź U-16 — Basket Aleksandrów Ł. U-16 75 : 60
Ósemka Skierniewice U-16 — MUKS Bełchatów U-16 68 : 49
MKS Kutno U-16 — PTK Pabianice U-16 60 : 38

6. kolejka (10. marca)

MUKS Bełchatów U-16 — MKS Kutno U-16 58 : 103
PTK Pabianice U-16 — Widzew Łódź U-16 51 : 57
Basket Aleksandrów Ł. U-16 — Ósemka Skierniewice U-16 50 : 91

Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS ratio
1. MUKS Bydgoszcz U-163630203 - 15520134 - 891069 - 661.31
2. Widzew Łódź U-163521170 - 1461057 - 5411113 - 921.16
3. MKS Kutno U-163412197 - 17911143 - 1220154 - 571.1
4. Basket 25 Bydgoszcz U-163303146 - 2360144 - 7302102 - 1630.62

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

1234
1. MUKS Bydgoszcz U-16X48 - 40 86 - 49
2. Widzew Łódź U-16X57 - 54
3. MKS Kutno U-1666 - 69 X77 - 53
4. Basket 25 Bydgoszcz U-1644 - 73 X

Terminarz

1. kolejka (15. marca)

Widzew Łódź U-16 — MKS Kutno U-16 57 : 54
MUKS Bydgoszcz U-16 — Basket 25 Bydgoszcz U-16 86 : 49

2. kolejka (17. marca)

MKS Kutno U-16 — MUKS Bydgoszcz U-16 66 : 69
Basket 25 Bydgoszcz U-16 — Widzew Łódź U-16 44 : 73

3. kolejka (18. marca)

MUKS Bydgoszcz U-16 — Widzew Łódź U-16 48 : 40
MKS Kutno U-16 — Basket 25 Bydgoszcz U-16 77 : 53

Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS ratio
1. MOSiR Bochnia U-163521200 - 1600163 - 7420137 - 861.25
2. Widzew Łódź U-163521193 - 16511119 - 1021074 - 631.17
3. RMKS Rybnik U-163521178 - 1500151 - 6520127 - 851.19
4. MLKS Rzeszów U-163303128 - 2240279 - 1460149 - 780.57

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

1234
1. MOSiR Bochnia U-16X63 - 74
2. Widzew Łódź U-16X41 - 53 78 - 49
3. RMKS Rybnik U-1651 - 65 X
4. MLKS Rzeszów U-1635 - 72 44 - 74 X

Terminarz

1. kolejka (13. kwietnia)

Widzew Łódź U-16 — RMKS Rybnik U-16 41 : 53
MLKS Rzeszów U-16 — MOSiR Bochnia U-16 35 : 72

2. kolejka (14. kwietnia)

RMKS Rybnik U-16 — MOSiR Bochnia U-16 51 : 65
Widzew Łódź U-16 — MLKS Rzeszów U-16 78 : 49

3. kolejka (15. kwietnia)

MOSiR Bochnia U-16 — Widzew Łódź U-16 63 : 74
MLKS Rzeszów U-16 — RMKS Rybnik U-16 44 : 74

Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS ratio
1. Zagłębie Sosnowiec U-1600000 - 0000 - 0000 - 00
2. Iskra Konstantynów U-1600000 - 0000 - 0000 - 00
3. MKK Sokołów U-1600000 - 0000 - 0000 - 00
4. Widzew Łódź U-1600000 - 0000 - 0000 - 00

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

1234
1. Zagłębie Sosnowiec U-16X
2. Iskra Konstantynów U-16X
3. MKK Sokołów U-16X
4. Widzew Łódź U-16X

Terminarz

1. kolejka (4. maja)

MKK Sokołów U-16 — Widzew Łódź U-16 :
Zagłębie Sosnowiec U-16 — Iskra Konstantynów U-16 :

2. kolejka (5. maja)

Widzew Łódź U-16 — Iskra Konstantynów U-16 :
MKK Sokołów U-16 — Zagłębie Sosnowiec U-16 :

3. kolejka (6. maja)

Zagłębie Sosnowiec U-16 — Widzew Łódź U-16 :
Iskra Konstantynów U-16 — MKK Sokołów U-16 :