Juniorki U-18


Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS ratio
1. Basket Aleksandrów Ł. U-1871361609 - 25630295 - 10431314 - 1522.38
2. Widzew Łódź U-1861260607 - 23630256 - 10230351 - 1342.57
3. PTK Pabianice U-1861151601 - 25420231 - 8831370 - 1662.37
4. Basket II Aleksandrów Ł. U-1871034347 - 52613182 - 31921165 - 2070.66
5. MKS Kutno U-187825319 - 46112140 - 19913179 - 2620.69
6. ŁKS KK Łódź U-187816280 - 61413174 - 32103106 - 2930.46
7. AKS SMS Łódź U-186606204 - 62004134 - 4220270 - 1980.33

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

1234567
1. Basket Aleksandrów Ł. U-18X51 - 50 112 - 33 132 - 21
2. Widzew Łódź U-1850 - 48 X95 - 35 111 - 19
3. PTK Pabianice U-18X112 - 47 119 - 41
4. Basket II Aleksandrów Ł. U-1845 - 98 67 - 113 50 - 108 X20 - 0
5. MKS Kutno U-1833 - 71 44 - 82 X63 - 46
6. ŁKS KK Łódź U-1824 - 97 43 - 114 41 - 61 X66 - 49
7. AKS SMS Łódź U-1823 - 156 22 - 98 54 - 71 35 - 97 X
Kolejka Data Godzina Drużyny / wynik Miejsce
1 15.10.2017 11:00 MKS Kutno U-18 — Widzew Łódź U-18
44 : 82 ( 11:14, 9:20, 5:29, 19:19 )
2 22.10.2017 15:00 Widzew Łódź U-18 — Basket Aleksandrów Ł. U-18
50 : 48 ( 15:10, 20:11, 11:17, 4:10 )
Małachowskiego 5/7
4 05.11.2017 15:00 Widzew Łódź U-18 — ŁKS KK Łódź U-18
111 : 19 ( 34:3, 34:7, 21:5, 22:4 )
Małachowskiego 5/7
5 12.11.2017 14:00 Basket II Aleksandrów Ł. U-18 — Widzew Łódź U-18
67 : 113 ( 17:26, 24:25, 16:31, 10:31 )
7 26.11.2017 14:00 AKS SMS Łódź U-18 — Widzew Łódź U-18
23 : 156 ( 3:45, 7:39, 9:25, 4:47 )
8 03.12.2017 14:00 Widzew Łódź U-18 — MKS Kutno U-18
95 : 35 ( 28:14, 27:7, 23:2, 17:12 )
Małachowskiego 5/7
3 10.12.2017 15:00 PTK Pabianice U-18 — Widzew Łódź U-18
nie odbył się
9 17.12.2017 Basket Aleksandrów Ł. U-18 — Widzew Łódź U-18
10 07.01.2018 17:30 Widzew Łódź U-18 — PTK Pabianice U-18 Małachowskiego 5/7
11 14.01.2018 11:00 ŁKS KK Łódź U-18 — Widzew Łódź U-18
12 21.01.2018 12:00 Widzew Łódź U-18 — Basket II Aleksandrów Ł. U-18 Małachowskiego 5/7
14 25.02.2018 Widzew Łódź U-18 — AKS SMS Łódź U-18 Małachowskiego 5/7

1. kolejka (15. października)

AKS SMS Łódź U-18 — pauzuje
Basket Aleksandrów Ł. U-18 — Basket II Aleksandrów Ł. U-18 112 : 33
MKS Kutno U-18 — Widzew Łódź U-18 44 : 82
PTK Pabianice U-18 — ŁKS KK Łódź U-18 119 : 41

2. kolejka (22. października)

ŁKS KK Łódź U-18 — pauzuje
Widzew Łódź U-18 — Basket Aleksandrów Ł. U-18 50 : 48
AKS SMS Łódź U-18 — MKS Kutno U-18 35 : 97
Basket II Aleksandrów Ł. U-18 — PTK Pabianice U-18 50 : 108

3. kolejka (29. października)

MKS Kutno U-18 — pauzuje
PTK Pabianice U-18 — Widzew Łódź U-18 :
Basket Aleksandrów Ł. U-18 — AKS SMS Łódź U-18 132 : 21
ŁKS KK Łódź U-18 — Basket II Aleksandrów Ł. U-18 41 : 61

4. kolejka (5. listopada)

Basket II Aleksandrów Ł. U-18 — pauzuje
AKS SMS Łódź U-18 — PTK Pabianice U-18 22 : 98
Widzew Łódź U-18 — ŁKS KK Łódź U-18 111 : 19
MKS Kutno U-18 — Basket Aleksandrów Ł. U-18 33 : 71

5. kolejka (12. listopada)

Basket Aleksandrów Ł. U-18 — pauzuje
ŁKS KK Łódź U-18 — AKS SMS Łódź U-18 66 : 49
Basket II Aleksandrów Ł. U-18 — Widzew Łódź U-18 67 : 113
PTK Pabianice U-18 — MKS Kutno U-18 112 : 47

6. kolejka (19. listopada)

Widzew Łódź U-18 — pauzuje
AKS SMS Łódź U-18 — Basket II Aleksandrów Ł. U-18 54 : 71
Basket Aleksandrów Ł. U-18 — PTK Pabianice U-18 51 : 50
MKS Kutno U-18 — ŁKS KK Łódź U-18 63 : 46

7. kolejka (26. listopada)

PTK Pabianice U-18 — pauzuje
ŁKS KK Łódź U-18 — Basket Aleksandrów Ł. U-18 24 : 97
AKS SMS Łódź U-18 — Widzew Łódź U-18 23 : 156
Basket II Aleksandrów Ł. U-18 — MKS Kutno U-18 20 : 0

8. kolejka (3. grudnia)

AKS SMS Łódź U-18 — pauzuje
Basket II Aleksandrów Ł. U-18 — Basket Aleksandrów Ł. U-18 45 : 98
Widzew Łódź U-18 — MKS Kutno U-18 95 : 35
ŁKS KK Łódź U-18 — PTK Pabianice U-18 43 : 114

9. kolejka (17. grudnia)

ŁKS KK Łódź U-18 — pauzuje
PTK Pabianice U-18 — Basket II Aleksandrów Ł. U-18 :
MKS Kutno U-18 — AKS SMS Łódź U-18 :
Basket Aleksandrów Ł. U-18 — Widzew Łódź U-18 :

10. kolejka (7. stycznia)

MKS Kutno U-18 — pauzuje
Widzew Łódź U-18 — PTK Pabianice U-18 :
Basket II Aleksandrów Ł. U-18 — ŁKS KK Łódź U-18 :
AKS SMS Łódź U-18 — Basket Aleksandrów Ł. U-18 :

11. kolejka (14. stycznia)

Basket II Aleksandrów Ł. U-18 — pauzuje
ŁKS KK Łódź U-18 — Widzew Łódź U-18 :
Basket Aleksandrów Ł. U-18 — MKS Kutno U-18 :
PTK Pabianice U-18 — AKS SMS Łódź U-18 :

12. kolejka (21. stycznia)

Basket Aleksandrów Ł. U-18 — pauzuje
MKS Kutno U-18 — PTK Pabianice U-18 :
Widzew Łódź U-18 — Basket II Aleksandrów Ł. U-18 :
AKS SMS Łódź U-18 — ŁKS KK Łódź U-18 :

13. kolejka (18. lutego)

Widzew Łódź U-18 — pauzuje
Basket II Aleksandrów Ł. U-18 — AKS SMS Łódź U-18 :
ŁKS KK Łódź U-18 — MKS Kutno U-18 :
PTK Pabianice U-18 — Basket Aleksandrów Ł. U-18 :

14. kolejka (25. lutego)

PTK Pabianice U-18 — pauzuje
MKS Kutno U-18 — Basket II Aleksandrów Ł. U-18 :
Widzew Łódź U-18 — AKS SMS Łódź U-18 :
Basket Aleksandrów Ł. U-18 — ŁKS KK Łódź U-18 :


Zawodniczki

Emilia Bołbot

Emilia Bołbot

18.11.2003 180 cm silna skrzydłowa/center
Natalia Gozdek

Natalia Gozdek

30.12.2000 164 cm rozgrywająca/rzucająca
Karina Gzinka

Karina Gzinka

03.01.2000 172 cm rozgrywająca/rzucająca
Wiktoria Jarosz

Wiktoria Jarosz

24.07.2000 181 cm silna skrzydłowa/center
Katarzyna Owczarek

Katarzyna Owczarek

23.03.2001 173 cm rozgrywająca
Wiktoria Ozga

Wiktoria Ozga

26.06.2002 175 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Wiktoria Rzeźnik

Wiktoria Rzeźnik

20.03.2000 173 cm rozgrywająca
Julia Stankiewicz

Julia Stankiewicz

26.06.2001 170 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Wiktoria Stępień

Wiktoria Stępień

19.04.2000 176 cm rzucająca
Oliwia Szczepanik

Oliwia Szczepanik

29.05.2001 170 cm rzucająca
Sandra Ścigalska

Sandra Ścigalska

29.05.2000 174 cm rozgrywająca/rzucająca
Zuzanna Wielgus

Zuzanna Wielgus

05.03.2002 179 cm silna skrzydłowa/center
Izabela Witkowska

Izabela Witkowska

22.05.2001 171 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Natalia Woźniak

Natalia Woźniak

09.02.2000 180 cm center
Maria Wybraniec

Maria Wybraniec

03.05.2000 183 cm silna skrzydłowa/center

Sztab szkoleniowy

Łukasz Czuku

Łukasz Czuku

03.08.1986 II Trener
Piotr Niewiadomski

Piotr Niewiadomski

29.03.1978 Trener