Juniorki U-18


Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS ratio
1. Basket 25 Bydgoszcz U-1814261221259 - 92170626 - 38552633 - 5361.37
2. Basket Aleksandrów Ł. U-1813251211124 - 72070669 - 35551455 - 3651.56
3. Widzew Łódź U-1814251131033 - 79461553 - 37452480 - 4201.3
4. MUKS Bydgoszcz U-181422861022 - 98643536 - 48843486 - 4981.04
5. Basket Stryków U-181418410818 - 115024366 - 44126452 - 7090.71
6. PTK Pabianice U-18131749836 - 94134487 - 46615349 - 4750.89
7. Katarzynki Toruń U-18121539742 - 88615371 - 44424371 - 4420.84
8. AKS SMS Łódź U-181414014851 - 128707476 - 64807375 - 6390.66

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

12345678
1. Basket 25 Bydgoszcz U-18X85 - 71 75 - 54 92 - 56 97 - 52 76 - 41 93 - 52 108 - 59
2. Basket Aleksandrów Ł. U-1886 - 80 X78 - 45 91 - 60 110 - 47 100 - 35 89 - 52 115 - 36
3. Widzew Łódź U-1894 - 70 58 - 61 X82 - 54 63 - 43 63 - 44 94 - 53 99 - 49
4. MUKS Bydgoszcz U-1876 - 105 65 - 81 55 - 83 X101 - 60 82 - 56 73 - 55 84 - 48
5. Basket Stryków U-1861 - 86 44 - 82 54 - 82 X85 - 63 52 - 68 70 - 60
6. PTK Pabianice U-1871 - 78 47 - 74 49 - 50 63 - 73 89 - 49 X73 - 68 95 - 74
7. Katarzynki Toruń U-1881 - 100 51 - 81 56 - 75 48 - 58 67 - 81 X68 - 49
8. AKS SMS Łódź U-1867 - 114 59 - 87 63 - 91 68 - 103 82 - 85 80 - 93 57 - 75 X
Kolejka Data Godzina Drużyny / wynik Miejsce
1 13.10.2019 12:00 Widzew Łódź U-18 — AKS SMS Łódź U-18
99 : 49 ( 26:7, 23:13, 22:16, 28:13 )
Małachowskiego 5/7
3 03.11.2019 14:30 Widzew Łódź U-18 — Basket 25 Bydgoszcz U-18
94 : 70 ( 21:26, 25:15, 24:19, 24:10 )
Małachowskiego 5/7
4 17.11.2019 12:00 Widzew Łódź U-18 — Katarzynki Toruń U-18
94 : 53 ( 22:12, 23:10, 29:13, 20:18 )
Małachowskiego 5/7
5 24.11.2019 16:00 Basket Stryków U-18 — Widzew Łódź U-18
44 : 82 ( 10:21, 19:20, 6:30, 9:11 )
6 27.11.2019 18:00 PTK Pabianice U-18 — Widzew Łódź U-18
49 : 50 ( 15:10, 11:18, 11:15, 12:7 )
7 08.12.2019 12:00 MUKS Bydgoszcz U-18 — Widzew Łódź U-18
55 : 83 ( 14:25, 12:27, 17:18, 12:13 )
8 19.12.2019 20:00 AKS SMS Łódź U-18 — Widzew Łódź U-18
63 : 91 ( 23:27, 16:28, 13:17, 11:19 )
Małachowskiego 5/7
2 22.12.2019 11:00 Basket Aleksandrów Ł. U-18 — Widzew Łódź U-18
78 : 45 ( 22:3, 21:16, 21:15, 14:11 )
9 12.01.2020 12:00 Widzew Łódź U-18 — Basket Aleksandrów Ł. U-18
58 : 61 ( 19:15, 8:16, 13:11, 18:19 )
Małachowskiego 5/7
10 02.02.2020 13:00 Basket 25 Bydgoszcz U-18 — Widzew Łódź U-18
75 : 54 ( 22:13, 14:17, 16:15, 23:9 )
11 20.02.2020 18:00 Katarzynki Toruń U-18 — Widzew Łódź U-18
56 : 75 ( 15:23, 11:16, 13:20, 17:16 )
13 23.02.2020 12:00 Widzew Łódź U-18 — PTK Pabianice U-18
63 : 44 ( 24:5, 13:14, 14:13, 12:12 )
Małachowskiego 5/7
14 01.03.2020 12:00 Widzew Łódź U-18 — MUKS Bydgoszcz U-18
82 : 54 ( 14:21, 21:12, 25:8, 22:13 )
12 05.03.2020 19:45 Widzew Łódź U-18 — Basket Stryków U-18
63 : 43 ( 22:18, 12:12, 13:9, 16:4 )
ul. Małachowskiego 5/7

1. kolejka (13. października)

Basket 25 Bydgoszcz U-18 — Basket Aleksandrów Ł. U-18 85 : 71
Katarzynki Toruń U-18 — MUKS Bydgoszcz U-18 48 : 58
Widzew Łódź U-18 — AKS SMS Łódź U-18 99 : 49
Basket Stryków U-18 — PTK Pabianice U-18 85 : 63

2. kolejka (27. października)

AKS SMS Łódź U-18 — Katarzynki Toruń U-18 57 : 75
MUKS Bydgoszcz U-18 — Basket Stryków U-18 101 : 60
Basket 25 Bydgoszcz U-18 — PTK Pabianice U-18 76 : 41
Basket Aleksandrów Ł. U-18 — Widzew Łódź U-18 78 : 45

3. kolejka (3. listopada)

PTK Pabianice U-18 — MUKS Bydgoszcz U-18 63 : 73
Basket Stryków U-18 — AKS SMS Łódź U-18 70 : 60
Katarzynki Toruń U-18 — Basket Aleksandrów Ł. U-18 51 : 81
Widzew Łódź U-18 — Basket 25 Bydgoszcz U-18 94 : 70

4. kolejka (17. listopada)

AKS SMS Łódź U-18 — PTK Pabianice U-18 80 : 93
Basket Aleksandrów Ł. U-18 — Basket Stryków U-18 110 : 47
Basket 25 Bydgoszcz U-18 — MUKS Bydgoszcz U-18 92 : 56
Widzew Łódź U-18 — Katarzynki Toruń U-18 94 : 53

5. kolejka (24. listopada)

Katarzynki Toruń U-18 — Basket 25 Bydgoszcz U-18 81 : 100
PTK Pabianice U-18 — Basket Aleksandrów Ł. U-18 47 : 74
Basket Stryków U-18 — Widzew Łódź U-18 44 : 82
MUKS Bydgoszcz U-18 — AKS SMS Łódź U-18 84 : 48

6. kolejka (1. grudnia)

Basket Aleksandrów Ł. U-18 — MUKS Bydgoszcz U-18 91 : 60
Katarzynki Toruń U-18 — Basket Stryków U-18 67 : 81
Basket 25 Bydgoszcz U-18 — AKS SMS Łódź U-18 108 : 59
PTK Pabianice U-18 — Widzew Łódź U-18 49 : 50

7. kolejka (8. grudnia)

PTK Pabianice U-18 — Katarzynki Toruń U-18 73 : 68
MUKS Bydgoszcz U-18 — Widzew Łódź U-18 55 : 83
AKS SMS Łódź U-18 — Basket Aleksandrów Ł. U-18 59 : 87
Basket Stryków U-18 — Basket 25 Bydgoszcz U-18 61 : 86

8. kolejka (22. grudnia)

Basket Aleksandrów Ł. U-18 — Basket 25 Bydgoszcz U-18 86 : 80
PTK Pabianice U-18 — Basket Stryków U-18 89 : 49
AKS SMS Łódź U-18 — Widzew Łódź U-18 63 : 91
MUKS Bydgoszcz U-18 — Katarzynki Toruń U-18 73 : 55

9. kolejka (5. stycznia)

PTK Pabianice U-18 — Basket 25 Bydgoszcz U-18 71 : 78
Katarzynki Toruń U-18 — AKS SMS Łódź U-18 68 : 49
Widzew Łódź U-18 — Basket Aleksandrów Ł. U-18 58 : 61
Basket Stryków U-18 — MUKS Bydgoszcz U-18 54 : 82

10. kolejka (2. lutego)

AKS SMS Łódź U-18 — Basket Stryków U-18 82 : 85
Basket 25 Bydgoszcz U-18 — Widzew Łódź U-18 75 : 54
MUKS Bydgoszcz U-18 — PTK Pabianice U-18 82 : 56
Basket Aleksandrów Ł. U-18 — Katarzynki Toruń U-18 :

11. kolejka (9. lutego)

Basket Aleksandrów Ł. U-18 — Basket Stryków U-18 100 : 35
MUKS Bydgoszcz U-18 — Basket 25 Bydgoszcz U-18 76 : 105
PTK Pabianice U-18 — AKS SMS Łódź U-18 95 : 74
Katarzynki Toruń U-18 — Widzew Łódź U-18 56 : 75

12. kolejka (16. lutego)

Basket 25 Bydgoszcz U-18 — Katarzynki Toruń U-18 93 : 52
Basket Aleksandrów Ł. U-18 — PTK Pabianice U-18 89 : 52
Widzew Łódź U-18 — Basket Stryków U-18 63 : 43
AKS SMS Łódź U-18 — MUKS Bydgoszcz U-18 68 : 103

13. kolejka (23. lutego)

Widzew Łódź U-18 — PTK Pabianice U-18 63 : 44
AKS SMS Łódź U-18 — Basket 25 Bydgoszcz U-18 67 : 114
Basket Stryków U-18 — Katarzynki Toruń U-18 52 : 68
MUKS Bydgoszcz U-18 — Basket Aleksandrów Ł. U-18 65 : 81

14. kolejka (1. marca)

Widzew Łódź U-18 — MUKS Bydgoszcz U-18 82 : 54
Katarzynki Toruń U-18 — PTK Pabianice U-18 :
Basket 25 Bydgoszcz U-18 — Basket Stryków U-18 97 : 52
Basket Aleksandrów Ł. U-18 — AKS SMS Łódź U-18 115 : 36


Zawodniczki

Adrianna Bogusiewicz

Adrianna Bogusiewicz

29.01.2005 161 cm rozgrywająca/rzucająca
Emilia Bołbot

Emilia Bołbot

18.11.2003 180 cm silna skrzydłowa/center
Małgorzata Chojnacka

Małgorzata Chojnacka

13.11.2003 168 cm rozgrywająca
Julia Dresler

Julia Dresler

09.06.2004 175 cm niska skrzydłowa
Maria Grudzień

Maria Grudzień

23.01.2004 180 cm center
Michalina Janicka

Michalina Janicka

27.05.2003 181 cm silna skrzydłowa/center
Oliwia Janicka

Oliwia Janicka

08.02.2005 167 cm środkowa
Magdalena Kowalska

Magdalena Kowalska

20.02.2002 168 cm rozgrywająca
Aida Miazek

Aida Miazek

25.06.2005 172 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Kaja Niewiadomska

Kaja Niewiadomska

21.04.2005 162 cm rozgrywająca
Wiktoria Ozga

Wiktoria Ozga

26.06.2002 175 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Otylia Pawlak

Otylia Pawlak

15.01.2004 170 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Natalia Pawłowska

Natalia Pawłowska

26.07.2002 173 cm rozgrywająca
Oliwia Stefaniak

Oliwia Stefaniak

28.02.2003 171 cm silna skrzydłowa/center
Julia Stuleblak

Julia Stuleblak

03.09.2003 166 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Nikola Tomasik

Nikola Tomasik

19.08.2005 167 cm rozgrywająca
Wiktoria Wolan

Wiktoria Wolan

16.12.2003 156 cm

Sztab szkoleniowy

Piotr Niewiadomski

Piotr Niewiadomski

29.03.1978 Trener