Juniorki U-18


Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS ratio
1. PTK Pabianice U-1812231111094 - 46160564 - 23151530 - 2302.37
2. Basket Aleksandrów Ł. U-1812221021103 - 47760620 - 22842483 - 2492.31
3. Widzew Łódź U-18122193997 - 53251479 - 22242518 - 3101.87
4. Basket II Aleksandrów Ł. U-18121757691 - 88133398 - 42624293 - 4550.78
5. MKS Kutno U-18121657649 - 84333333 - 40724316 - 4360.77
6. ŁKS KK Łódź U-181213111504 - 108515261 - 49306243 - 5920.46
7. AKS SMS Łódź U-181213111458 - 121715232 - 60206226 - 6150.38

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

1234567
1. PTK Pabianice U-18X65 - 54 83 - 30 66 - 37 112 - 47 119 - 41 119 - 22
2. Basket Aleksandrów Ł. U-1851 - 50 X65 - 44 112 - 33 115 - 58 145 - 22 132 - 21
3. Widzew Łódź U-1836 - 62 50 - 48 X108 - 35 95 - 35 111 - 19 79 - 23
4. Basket II Aleksandrów Ł. U-1850 - 108 45 - 98 67 - 113 X20 - 0 88 - 50 128 - 57
5. MKS Kutno U-1828 - 98 33 - 71 44 - 82 74 - 56 X63 - 46 91 - 54
6. ŁKS KK Łódź U-1843 - 114 24 - 97 28 - 93 41 - 61 59 - 79 X66 - 49
7. AKS SMS Łódź U-1822 - 98 32 - 115 23 - 156 54 - 71 35 - 97 66 - 65 X
Kolejka Data Godzina Drużyny / wynik Miejsce
1 15.10.2017 11:00 MKS Kutno U-18 — Widzew Łódź U-18
44 : 82 ( 11:14, 9:20, 5:29, 19:19 )
2 22.10.2017 15:00 Widzew Łódź U-18 — Basket Aleksandrów Ł. U-18
50 : 48 ( 15:10, 20:11, 11:17, 4:10 )
Małachowskiego 5/7
4 05.11.2017 15:00 Widzew Łódź U-18 — ŁKS KK Łódź U-18
111 : 19 ( 34:3, 34:7, 21:5, 22:4 )
Małachowskiego 5/7
5 12.11.2017 14:00 Basket II Aleksandrów Ł. U-18 — Widzew Łódź U-18
67 : 113 ( 17:26, 24:25, 16:31, 10:31 )
7 26.11.2017 14:00 AKS SMS Łódź U-18 — Widzew Łódź U-18
23 : 156 ( 3:45, 7:39, 9:25, 4:47 )
8 03.12.2017 14:00 Widzew Łódź U-18 — MKS Kutno U-18
95 : 35 ( 28:14, 27:7, 23:2, 17:12 )
Małachowskiego 5/7
3 10.12.2017 15:00 PTK Pabianice U-18 — Widzew Łódź U-18
83 : 30 ( 24:9, 26:7, 19:6, 14:8 )
9 17.12.2017 14:00 Basket Aleksandrów Ł. U-18 — Widzew Łódź U-18
65 : 44 ( 16:8, 13:13, 20:16, 16:7 )
10 07.01.2018 17:30 Widzew Łódź U-18 — PTK Pabianice U-18
36 : 62 ( 11:20, 10:12, 8:13, 7:17 )
Małachowskiego 5/7
12 21.01.2018 12:00 Widzew Łódź U-18 — Basket II Aleksandrów Ł. U-18
108 : 35 ( 30:2, 22:8, 27:12, 29:13 )
Małachowskiego 5/7
11 25.01.2018 19:40 ŁKS KK Łódź U-18 — Widzew Łódź U-18
28 : 93 ( 8:26, 11:25, 5:18, 4:24 )
14 13.02.2018 19:30 Widzew Łódź U-18 — AKS SMS Łódź U-18
79 : 23 ( 14:2, 25:11, 19:4, 21:6 )
Małachowskiego 5/7
C1 23.03.2018 16:00 Zagłębie Sosnowiec U-18 — Widzew Łódź U-18
84 : 62 ( 28:11, 22:22, 17:13, 17:16 )
Sieraków

1. kolejka (15. października)

AKS SMS Łódź U-18 — pauzuje
MKS Kutno U-18 — Widzew Łódź U-18 44 : 82
PTK Pabianice U-18 — ŁKS KK Łódź U-18 119 : 41
Basket Aleksandrów Ł. U-18 — Basket II Aleksandrów Ł. U-18 112 : 33

2. kolejka (22. października)

ŁKS KK Łódź U-18 — pauzuje
AKS SMS Łódź U-18 — MKS Kutno U-18 35 : 97
Basket II Aleksandrów Ł. U-18 — PTK Pabianice U-18 50 : 108
Widzew Łódź U-18 — Basket Aleksandrów Ł. U-18 50 : 48

3. kolejka (29. października)

MKS Kutno U-18 — pauzuje
ŁKS KK Łódź U-18 — Basket II Aleksandrów Ł. U-18 41 : 61
PTK Pabianice U-18 — Widzew Łódź U-18 83 : 30
Basket Aleksandrów Ł. U-18 — AKS SMS Łódź U-18 132 : 21

4. kolejka (5. listopada)

Basket II Aleksandrów Ł. U-18 — pauzuje
MKS Kutno U-18 — Basket Aleksandrów Ł. U-18 33 : 71
AKS SMS Łódź U-18 — PTK Pabianice U-18 22 : 98
Widzew Łódź U-18 — ŁKS KK Łódź U-18 111 : 19

5. kolejka (12. listopada)

Basket Aleksandrów Ł. U-18 — pauzuje
Basket II Aleksandrów Ł. U-18 — Widzew Łódź U-18 67 : 113
PTK Pabianice U-18 — MKS Kutno U-18 112 : 47
ŁKS KK Łódź U-18 — AKS SMS Łódź U-18 66 : 49

6. kolejka (19. listopada)

Widzew Łódź U-18 — pauzuje
Basket Aleksandrów Ł. U-18 — PTK Pabianice U-18 51 : 50
MKS Kutno U-18 — ŁKS KK Łódź U-18 63 : 46
AKS SMS Łódź U-18 — Basket II Aleksandrów Ł. U-18 54 : 71

7. kolejka (26. listopada)

PTK Pabianice U-18 — pauzuje
Basket II Aleksandrów Ł. U-18 — MKS Kutno U-18 20 : 0
ŁKS KK Łódź U-18 — Basket Aleksandrów Ł. U-18 24 : 97
AKS SMS Łódź U-18 — Widzew Łódź U-18 23 : 156

8. kolejka (3. grudnia)

AKS SMS Łódź U-18 — pauzuje
ŁKS KK Łódź U-18 — PTK Pabianice U-18 43 : 114
Basket II Aleksandrów Ł. U-18 — Basket Aleksandrów Ł. U-18 45 : 98
Widzew Łódź U-18 — MKS Kutno U-18 95 : 35

9. kolejka (17. grudnia)

ŁKS KK Łódź U-18 — pauzuje
MKS Kutno U-18 — AKS SMS Łódź U-18 91 : 54
Basket Aleksandrów Ł. U-18 — Widzew Łódź U-18 65 : 44
PTK Pabianice U-18 — Basket II Aleksandrów Ł. U-18 66 : 37

10. kolejka (7. stycznia)

MKS Kutno U-18 — pauzuje
Basket II Aleksandrów Ł. U-18 — ŁKS KK Łódź U-18 88 : 50
AKS SMS Łódź U-18 — Basket Aleksandrów Ł. U-18 32 : 115
Widzew Łódź U-18 — PTK Pabianice U-18 36 : 62

11. kolejka (14. stycznia)

Basket II Aleksandrów Ł. U-18 — pauzuje
PTK Pabianice U-18 — AKS SMS Łódź U-18 119 : 22
ŁKS KK Łódź U-18 — Widzew Łódź U-18 28 : 93
Basket Aleksandrów Ł. U-18 — MKS Kutno U-18 115 : 58

12. kolejka (21. stycznia)

Basket Aleksandrów Ł. U-18 — pauzuje
Widzew Łódź U-18 — Basket II Aleksandrów Ł. U-18 108 : 35
AKS SMS Łódź U-18 — ŁKS KK Łódź U-18 66 : 65
MKS Kutno U-18 — PTK Pabianice U-18 28 : 98

13. kolejka (18. lutego)

Widzew Łódź U-18 — pauzuje
ŁKS KK Łódź U-18 — MKS Kutno U-18 59 : 79
PTK Pabianice U-18 — Basket Aleksandrów Ł. U-18 65 : 54
Basket II Aleksandrów Ł. U-18 — AKS SMS Łódź U-18 128 : 57

14. kolejka (25. lutego)

PTK Pabianice U-18 — pauzuje
Widzew Łódź U-18 — AKS SMS Łódź U-18 79 : 23
Basket Aleksandrów Ł. U-18 — ŁKS KK Łódź U-18 145 : 22
MKS Kutno U-18 — Basket II Aleksandrów Ł. U-18 74 : 56


Zawodniczki

Emilia Bołbot

Emilia Bołbot

18.11.2003 180 cm silna skrzydłowa/center
Natalia Gozdek

Natalia Gozdek

30.12.2000 164 cm rozgrywająca/rzucająca
Karina Gzinka

Karina Gzinka

03.01.2000 172 cm rozgrywająca/rzucająca
Wiktoria Jarosz

Wiktoria Jarosz

24.07.2000 181 cm silna skrzydłowa/center
Magdalena Kowalska

Magdalena Kowalska

10.01.1986 178 cm rozgrywająca
Julia Leśniak

Julia Leśniak

02.07.2000 164 cm silna skrzydłowa
Natalia Leśniak

Natalia Leśniak

02.07.2000 164 cm silna skrzydłowa
Katarzyna Owczarek

Katarzyna Owczarek

23.03.2001 173 cm rozgrywająca
Wiktoria Ozga

Wiktoria Ozga

26.06.2002 175 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Wiktoria Rzeźnik

Wiktoria Rzeźnik

20.03.2000 173 cm rozgrywająca
Julia Stankiewicz

Julia Stankiewicz

26.06.2001 170 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Wiktoria Stępień

Wiktoria Stępień

19.04.2000 176 cm rzucająca
Oliwia Szczepanik

Oliwia Szczepanik

29.05.2001 170 cm rzucająca
Sandra Ścigalska

Sandra Ścigalska

29.05.2000 174 cm rozgrywająca/rzucająca
Zuzanna Wielgus

Zuzanna Wielgus

05.03.2002 179 cm silna skrzydłowa/center
Izabela Witkowska

Izabela Witkowska

22.05.2001 171 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Natalia Woźniak

Natalia Woźniak

09.02.2000 180 cm center
Maria Wybraniec

Maria Wybraniec

03.05.2000 183 cm silna skrzydłowa/center

Sztab szkoleniowy

Łukasz Czuku

Łukasz Czuku

03.08.1986 II Trener
Piotr Niewiadomski

Piotr Niewiadomski

29.03.1978 Trener

Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS ratio
1. Zagłębie Sosnowiec U-183630272 - 16820157 - 11810115 - 501.62
2. Sportowa Politechnika Gdańsk U-183521211 - 21320155 - 1400156 - 730.99
3. Widzew Łódź U-183412223 - 19610100 - 4602123 - 1501.14
4. Kormoran Sieraków U-183303175 - 3040150 - 11502125 - 1890.58

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

1234
1. Zagłębie Sosnowiec U-18X73 - 56 84 - 62
2. Sportowa Politechnika Gdańsk U-18X66 - 61 89 - 79
3. Widzew Łódź U-18X100 - 46
4. Kormoran Sieraków U-1850 - 115 X

Terminarz

1. kolejka (23. marca)

Zagłębie Sosnowiec U-18 — Widzew Łódź U-18 84 : 62
Sportowa Politechnika Gdańsk U-18 — Kormoran Sieraków U-18 89 : 79

2. kolejka (24. marca)

Widzew Łódź U-18 — Kormoran Sieraków U-18 100 : 46
Zagłębie Sosnowiec U-18 — Sportowa Politechnika Gdańsk U-18 73 : 56

3. kolejka (25. marca)

Kormoran Sieraków U-18 — Zagłębie Sosnowiec U-18 50 : 115
Sportowa Politechnika Gdańsk U-18 — Widzew Łódź U-18 66 : 61