Juniorki starsze


Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS ratio
1. Widzew Łódź U-2061151370 - 30830168 - 13221202 - 1761.2
2. Basket Aleksandrów Ł. U-2061042450 - 35630256 - 16312194 - 1931.26
3. Basket 25 Bydgoszcz U-206933439 - 39121228 - 20112211 - 1901.12
4. Katarzynki Toruń U-206606277 - 48103142 - 24603135 - 2350.58

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

1234
1. Widzew Łódź U-20X49 - 42 58 - 43 61 - 47
2. Basket Aleksandrów Ł. U-2066 - 63 X96 - 69 94 - 31
3. Basket 25 Bydgoszcz U-2070 - 73 78 - 71 X80 - 57
4. Katarzynki Toruń U-2040 - 66 66 - 81 36 - 99 X
Kolejka Data Godzina Drużyny / wynik Miejsce
Sparing 27.09.2013 21:00 Basket Aleksandrów Ł. U-18 — Widzew Łódź U-20
60 : 67 ( 15:28, 14:6, 10:17, 21:10 )
Aleksandrów
Sparing 28.09.2013 10:00 AZS Poznań U-18 — Widzew Łódź U-20
59 : 55 ( 14:10, 16:13, 9:17, 20:15 )
Aleksandrów
1 09.10.2013 18:15 Basket Aleksandrów Ł. U-20 — Widzew Łódź U-20
66 : 63 ( 14:16, 18:19, 21:16, 13:12 )
3 23.10.2013 19:00 Widzew Łódź U-20 — Katarzynki Toruń U-20
61 : 47 ( 21:13, 14:11, 14:8, 12:15 )
Sparing 06.11.2013 17:00 Widzew Łódź U-20 — ŁKS KK Łódź U-20
72 : 64 ( 12:17, 14:20, 27:13, 19:14 )
Małachowskiego 5/7
6 20.11.2013 19:00 Widzew Łódź U-20 — Basket Aleksandrów Ł. U-20
49 : 42 ( 9:15, 14:7, 12:6, 14:14 )
5 25.11.2013 18:30 Widzew Łódź U-20 — Basket 25 Bydgoszcz U-20
58 : 43 ( 25:6, 14:8, 7:13, 12:16 )
ul. Małachowskiego 5/7
8 04.12.2013 15:15 Katarzynki Toruń U-20 — Widzew Łódź U-20
40 : 66 ( 4:17, 5:14, 14:22, 17:13 )
Sparing 16.12.2013 15:30 ŁKS KK Łódź U-20 — Widzew Łódź U-20
85 : 54 ( 19:13, 14:14, 27:9, 25:18 )
10 18.12.2013 15:30 Basket 25 Bydgoszcz U-20 — Widzew Łódź U-20
70 : 73 ( 15:18, 28:20, 16:12, 11:23 )
P2 25.01.2014 12:00 MKS MOS Katowice U-20 — Widzew Łódź U-20
49 : 59 ( 19:10, 13:24, 11:16, 6:9 )
Gdynia
P3 26.01.2014 11:00 Riviera Gdynia U-20 — Widzew Łódź U-20
112 : 46 ( 29:2, 27:18, 30:11, 26:15 )
Gdynia
F1 12.02.2014 10:00 AZS Poznań U-20 — Widzew Łódź U-20
74 : 42 ( 17:15, 21:12, 18:8, 18:7 )
Gdynia
F2 13.02.2014 10:00 GTK Gdynia U-20 — Widzew Łódź U-20
77 : 55 ( 16:13, 20:13, 19:12, 22:17 )
Gdynia
F3 14.02.2014 12:00 AZS Gorzów Wlkp. U-20 — Widzew Łódź U-20
48 : 54 ( 15:10, 12:10, 7:18, 14:16 )
Gdynia
O 7 15.02.2014 10:00 Ślęza Wrocław U-20 — Widzew Łódź U-20
79 : 57 ( 18:21, 18:16, 28:7, 15:13 )
Gdynia

1. kolejka (9. października)

Basket Aleksandrów Ł. U-20 — Widzew Łódź U-20 66 : 63
Basket 25 Bydgoszcz U-20 — Katarzynki Toruń U-20 80 : 57

2. kolejka (16. października)

Widzew Łódź U-20 — pauzuje
Basket 25 Bydgoszcz U-20 — pauzuje
Katarzynki Toruń U-20 — Basket Aleksandrów Ł. U-20 66 : 81

3. kolejka (23. października)

Basket 25 Bydgoszcz U-20 — pauzuje
Basket Aleksandrów Ł. U-20 — pauzuje
Widzew Łódź U-20 — Katarzynki Toruń U-20 61 : 47

4. kolejka (6. listopada)

Katarzynki Toruń U-20 — pauzuje
Widzew Łódź U-20 — pauzuje
Basket 25 Bydgoszcz U-20 — Basket Aleksandrów Ł. U-20 78 : 71

5. kolejka (13. listopada)

Basket Aleksandrów Ł. U-20 — pauzuje
Katarzynki Toruń U-20 — pauzuje
Widzew Łódź U-20 — Basket 25 Bydgoszcz U-20 58 : 43

6. kolejka (20. listopada)

Widzew Łódź U-20 — Basket Aleksandrów Ł. U-20 49 : 42
Katarzynki Toruń U-20 — Basket 25 Bydgoszcz U-20 36 : 99

7. kolejka (27. listopada)

Widzew Łódź U-20 — pauzuje
Basket 25 Bydgoszcz U-20 — pauzuje
Basket Aleksandrów Ł. U-20 — Katarzynki Toruń U-20 94 : 31

8. kolejka (4. grudnia)

Basket 25 Bydgoszcz U-20 — pauzuje
Basket Aleksandrów Ł. U-20 — pauzuje
Katarzynki Toruń U-20 — Widzew Łódź U-20 40 : 66

9. kolejka (11. grudnia)

Katarzynki Toruń U-20 — pauzuje
Widzew Łódź U-20 — pauzuje
Basket Aleksandrów Ł. U-20 — Basket 25 Bydgoszcz U-20 96 : 69

10. kolejka (18. grudnia)

Basket Aleksandrów Ł. U-20 — pauzuje
Katarzynki Toruń U-20 — pauzuje
Basket 25 Bydgoszcz U-20 — Widzew Łódź U-20 70 : 73


Zawodniczki

Klaudia Budkiewicz

Klaudia Budkiewicz

22.06.1997 167 cm rozgrywająca
Magdalena Kaźmierczak

Magdalena Kaźmierczak

14.03.1995 170 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Paulina Kossowska

Paulina Kossowska

26.01.1997 178 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Agata Kotonowicz

Agata Kotonowicz

25.07.1997 164 cm rozgrywająca/rzucająca
Anna Krakowska

Anna Krakowska

13.06.1996 172 cm rozgrywająca/rzucająca
Justyna Krakowska

Justyna Krakowska

09.05.1994 173 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Weronika Lara

Weronika Lara

24.09.1996 174 cm rzucająca
Magdalena Malinowska

Magdalena Malinowska

23.08.1995 156 cm rozgrywająca
Ewelina Okonek

Ewelina Okonek

23.07.1995 167 cm rozgrywająca/rzucająca
Beata Paranowska

Beata Paranowska

06.10.1995 181 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Wioleta Płócienniczak

Wioleta Płócienniczak

14.02.1996 183 cm center
Wiktoria Rojewska

Wiktoria Rojewska

03.03.1997 172 cm niska skrzydłowa
Martyna Ryniec

Martyna Ryniec

23.05.1997 167 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Karolina Sędzicka

Karolina Sędzicka

04.02.1995 161 cm rzucająca
Ewelina Stefani

Ewelina Stefani

20.08.1996 182 cm silna skrzydłowa
Wiktoria Zapart

Wiktoria Zapart

13.01.1996 187 cm silna skrzydłowa/center

Sztab szkoleniowy

Piotr Niewiadomski

Piotr Niewiadomski

29.03.1978 Trener

Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS ratio
1. Riviera Gdynia U-202420199 - 9020199 - 90000 - 02.21
2. Widzew Łódź U-202311105 - 1611059 - 490146 - 1120.65
3. MKS MOS Katowice U-20220293 - 146000 - 00293 - 1460.64

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

123
1. Riviera Gdynia U-20X112 - 46 87 - 44
2. Widzew Łódź U-20X59 - 49
3. MKS MOS Katowice U-20X

Terminarz

1. kolejka (24. stycznia)

Widzew Łódź U-20 — pauzuje
Riviera Gdynia U-20 — MKS MOS Katowice U-20 87 : 44

2. kolejka (25. stycznia)

Riviera Gdynia U-20 — pauzuje
Widzew Łódź U-20 — MKS MOS Katowice U-20 59 : 49

3. kolejka (26. stycznia)

MKS MOS Katowice U-20 — pauzuje
Riviera Gdynia U-20 — Widzew Łódź U-20 112 : 46

Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS ratio
1. AZS Gorzów Wlkp. U-203521172 - 161000 - 021172 - 1611.07
2. AZS Poznań U-203521178 - 14611129 - 1001049 - 461.22
3. GTK Gdynia U-203412175 - 17012175 - 170000 - 01.03
4. Widzew Łódź U-203412151 - 1991054 - 480297 - 1510.76

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

1234
1. AZS Gorzów Wlkp. U-20X
2. AZS Poznań U-2055 - 58 X74 - 42
3. GTK Gdynia U-2052 - 66 46 - 49 X77 - 55
4. Widzew Łódź U-2054 - 48 X

Terminarz

1. kolejka (12. lutego)

GTK Gdynia U-20 — AZS Gorzów Wlkp. U-20 52 : 66
AZS Poznań U-20 — Widzew Łódź U-20 74 : 42

2. kolejka (13. lutego)

GTK Gdynia U-20 — Widzew Łódź U-20 77 : 55
AZS Poznań U-20 — AZS Gorzów Wlkp. U-20 55 : 58

3. kolejka (14. lutego)

GTK Gdynia U-20 — AZS Poznań U-20 46 : 49
Widzew Łódź U-20 — AZS Gorzów Wlkp. U-20 54 : 48