Juniorki st. U-22


Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS ratio
1. Basket Aleksandrów Ł. U-2261042467 - 32521270 - 17021197 - 1551.44
2. Widzew Łódź U-2261042391 - 32621173 - 15721218 - 1691.2
3. PTK Pabianice U-2261042408 - 36821215 - 18021193 - 1881.11
4. AKS SMS Łódź U-226606238 - 48503124 - 21503114 - 2700.49

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

1234
1. Basket Aleksandrów Ł. U-22X58 - 76 101 - 68 111 - 26
2. Widzew Łódź U-2256 - 53 X47 - 52 70 - 52
3. PTK Pabianice U-2240 - 73 86 - 71 X89 - 36
4. AKS SMS Łódź U-2259 - 71 25 - 71 40 - 73 X
Kolejka Data Godzina Drużyny / wynik Miejsce
1 25.10.2017 17:30 PTK Pabianice U-22 — Widzew Łódź U-22
86 : 71 ( 21:16, 19:26, 23:19, 23:10 )
2 08.11.2017 19:00 Basket Aleksandrów Ł. U-22 — Widzew Łódź U-22
58 : 76 ( 12:14, 16:30, 12:18, 18:14 )
3 15.11.2017 17:30 Widzew Łódź U-22 — AKS SMS Łódź U-22
70 : 52 ( 20:15, 18:16, 12:15, 20:6 )
Małachowskiego 5/7
4 30.11.2017 18:45 Widzew Łódź U-22 — PTK Pabianice U-22
47 : 52 ( 15:7, 13:24, 12:14, 7:7 )
Małachowskiego 5/7
5 06.12.2017 17:30 Widzew Łódź U-22 — Basket Aleksandrów Ł. U-22
56 : 53 ( 15:23, 18:5, 12:13, 11:12 )
Małachowskiego 5/7
6 13.12.2017 19:00 AKS SMS Łódź U-22 — Widzew Łódź U-22
25 : 71 ( 12:24, 8:19, 2:10, 3:18 )
Ć1 19.01.2018 20:00 Basket Aleksandrów Ł. U-22 — Widzew Łódź U-22
54 : 60 ( 12:17, 12:16, 12:12, 18:15 )
Małachowskiego 5/7
Ć3 21.01.2018 10:00 Widzew Łódź U-22 — MKS Zabrze U-22
109 : 34 ( 32:9, 30:12, 25:9, 22:4 )
Małachowskiego 5/7
P1 02.02.2018 15:00 Polonia Warszawa U-22 — Widzew Łódź U-22
51 : 82 ( 7:27, 18:17, 12:18, 14:20 )
Gdynia
P2 03.02.2018 13:15 Widzew Łódź U-22 — GTK Gdynia U-22
28 : 74 ( 10:29, 5:16, 6:14, 7:15 )
Gdynia
P3 04.02.2018 11:00 PTK Pabianice U-22 — Widzew Łódź U-22
35 : 66 ( 14:16, 8:24, 8:17, 5:9 )
Gdynia
F1 21.02.2018 12:15 Huragan Wołomin U-22 — Widzew Łódź U-22
nie odbył się
Poznań
F2 22.02.2018 10:00 Widzew Łódź U-22 — Basket 25 Bydgoszcz U-22
nie odbył się
Poznań
F3 23.02.2018 12:15 Widzew Łódź U-22 — AZS Gorzów Wlkp. U-22
nie odbył się
Poznań

1. kolejka (25. października)

PTK Pabianice U-22 — Widzew Łódź U-22 86 : 71
AKS SMS Łódź U-22 — Basket Aleksandrów Ł. U-22 59 : 71

2. kolejka (8. listopada)

AKS SMS Łódź U-22 — PTK Pabianice U-22 40 : 73
Basket Aleksandrów Ł. U-22 — Widzew Łódź U-22 58 : 76

3. kolejka (15. listopada)

Widzew Łódź U-22 — AKS SMS Łódź U-22 70 : 52
PTK Pabianice U-22 — Basket Aleksandrów Ł. U-22 40 : 73

4. kolejka (29. listopada)

Basket Aleksandrów Ł. U-22 — AKS SMS Łódź U-22 111 : 26
Widzew Łódź U-22 — PTK Pabianice U-22 47 : 52

5. kolejka (6. grudnia)

Widzew Łódź U-22 — Basket Aleksandrów Ł. U-22 56 : 53
PTK Pabianice U-22 — AKS SMS Łódź U-22 89 : 36

6. kolejka (13. grudnia)

Basket Aleksandrów Ł. U-22 — PTK Pabianice U-22 101 : 68
AKS SMS Łódź U-22 — Widzew Łódź U-22 25 : 71


Zawodniczki

Klaudia Gertchen

Klaudia Gertchen

11.07.1996 182 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Natalia Gozdek

Natalia Gozdek

30.12.2000 164 cm rozgrywająca/rzucająca
Karina Gzinka

Karina Gzinka

03.01.2000 172 cm rozgrywająca/rzucająca
Natalia Gzinka

Natalia Gzinka

18.06.1998 180 cm niska skrzydłowa/silna skrzydłowa
Wiktoria Jarosz

Wiktoria Jarosz

24.07.2000 181 cm silna skrzydłowa/center
Marta Kawczyńska

Marta Kawczyńska

27.02.1999 167 cm rzucająca
Patrycja Kawczyńska

Patrycja Kawczyńska

27.02.1999 170 cm rozgrywająca/rzucająca
Anna Kudelska

Anna Kudelska

27.03.1998 169 cm rozgrywająca/rzucająca
Julia Leśniak

Julia Leśniak

02.07.2000 164 cm silna skrzydłowa
Natalia Leśniak

Natalia Leśniak

02.07.2000 164 cm silna skrzydłowa
Anna Matras

Anna Matras

26.05.1998 173 cm rzucająca
Katarzyna Owczarek

Katarzyna Owczarek

23.03.2001 173 cm rozgrywająca
Wiktoria Rzeźnik

Wiktoria Rzeźnik

20.03.2000 173 cm rozgrywająca
Julia Stankiewicz

Julia Stankiewicz

26.06.2001 170 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Wiktoria Stępień

Wiktoria Stępień

19.04.2000 176 cm rzucająca
Oliwia Szczepanik

Oliwia Szczepanik

29.05.2001 170 cm rzucająca
Izabela Witkowska

Izabela Witkowska

22.05.2001 171 cm rzucająca/niska skrzydłowa
Natalia Woźniak

Natalia Woźniak

09.02.2000 180 cm center
Maria Wybraniec

Maria Wybraniec

03.05.2000 183 cm silna skrzydłowa/center
Wiktoria Zapart

Wiktoria Zapart

13.01.1996 187 cm silna skrzydłowa/center

Sztab szkoleniowy


Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS ratio
1. Widzew Łódź U-222420169 - 8810109 - 341060 - 541.92
2. Basket Aleksandrów Ł. U-222311132 - 1150154 - 601078 - 551.15
3. MKS Zabrze U-22220289 - 1870155 - 780134 - 1090.48

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

123
1. Widzew Łódź U-22X109 - 34
2. Basket Aleksandrów Ł. U-2254 - 60 X
3. MKS Zabrze U-2255 - 78 X

Terminarz

1. kolejka (19. stycznia)

Basket Aleksandrów Ł. U-22 — Widzew Łódź U-22 54 : 60

2. kolejka (20. stycznia)

MKS Zabrze U-22 — Basket Aleksandrów Ł. U-22 55 : 78

3. kolejka (21. stycznia)

Widzew Łódź U-22 — MKS Zabrze U-22 109 : 34

Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS ratio
1. GTK Gdynia U-223630227 - 14020153 - 1121074 - 281.62
2. Widzew Łódź U-223521176 - 1600128 - 7420148 - 861.1
3. PTK Pabianice U-223412147 - 1970135 - 6611112 - 1310.75
4. Polonia Warszawa U-223303178 - 23102112 - 1480166 - 830.77

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

1234
1. GTK Gdynia U-22X70 - 46 83 - 66
2. Widzew Łódź U-2228 - 74 X
3. PTK Pabianice U-2235 - 66 X
4. Polonia Warszawa U-2251 - 82 61 - 66 X

Terminarz

1. kolejka (2. lutego)

Polonia Warszawa U-22 — Widzew Łódź U-22 51 : 82
GTK Gdynia U-22 — PTK Pabianice U-22 70 : 46

2. kolejka (3. lutego)

Widzew Łódź U-22 — GTK Gdynia U-22 28 : 74
Polonia Warszawa U-22 — PTK Pabianice U-22 61 : 66

3. kolejka (4. lutego)

GTK Gdynia U-22 — Polonia Warszawa U-22 83 : 66
PTK Pabianice U-22 — Widzew Łódź U-22 35 : 66

Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS ratio
1. Huragan Wołomin U-2200000 - 0000 - 0000 - 00
2. AZS Gorzów Wlkp. U-2200000 - 0000 - 0000 - 00
3. Basket 25 Bydgoszcz U-2200000 - 0000 - 0000 - 00
4. Widzew Łódź U-2200000 - 0000 - 0000 - 00

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

1234
1. Huragan Wołomin U-22X
2. AZS Gorzów Wlkp. U-22X
3. Basket 25 Bydgoszcz U-22X
4. Widzew Łódź U-22X

Terminarz

1. kolejka (21. lutego)

Basket 25 Bydgoszcz U-22 — AZS Gorzów Wlkp. U-22 :
Huragan Wołomin U-22 — Widzew Łódź U-22 :

2. kolejka (22. lutego)

AZS Gorzów Wlkp. U-22 — Huragan Wołomin U-22 :
Widzew Łódź U-22 — Basket 25 Bydgoszcz U-22 :

3. kolejka (23. lutego)

Widzew Łódź U-22 — AZS Gorzów Wlkp. U-22 :
Basket 25 Bydgoszcz U-22 — Huragan Wołomin U-22 :