2LK


Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS ratio
1. MUKS AZS Umed Łódź81680711 - 39540344 - 20440367 - 1911.8
2. MKK Sokołów Podlaski81462620 - 40651447 - 29911173 - 1071.53
3. UKS 4 Ursus Warszawa81462626 - 37820198 - 6042428 - 3181.66
4. SKS 12 Warszawa81353619 - 47312211 - 16941408 - 3041.31
5. Huragan Wołomin81353508 - 48811148 - 15442360 - 3341.04
6. UKS Nowa Wieś71143440 - 43721197 - 20222243 - 2351.01
7. Basket 51 Lublin81026363 - 60014225 - 36612138 - 2340.61
8. Szkoła Gortata Łódź7925365 - 44803139 - 20822226 - 2400.81
9. Basket Aleksandrów Ł.8917424 - 54514261 - 32403163 - 2210.78
10. Trójka Sieradz8808284 - 79006227 - 5770257 - 2130.36

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

12345678910
1. MUKS AZS Umed ŁódźX79 - 51 99 - 57 84 - 53 82 - 43
2. MKK Sokołów PodlaskiX61 - 51 50 - 55 71 - 53 96 - 38 80 - 53 89 - 49
3. UKS 4 Ursus WarszawaX74 - 37 124 - 23
4. SKS 12 Warszawa70 - 71 X44 - 55 97 - 43
5. Huragan Wołomin73 - 83 X75 - 71
6. UKS Nowa Wieś57 - 83 77 - 69 X63 - 50
7. Basket 51 Lublin36 - 85 30 - 96 45 - 64 X45 - 57 69 - 64
8. Szkoła Gortata Łódź51 - 64 31 - 71 57 - 73 X
9. Basket Aleksandrów Ł.56 - 87 29 - 77 56 - 70 31 - 56 X89 - 34
10. Trójka Sieradz42 - 112 28 - 122 45 - 127 38 - 86 41 - 57 33 - 73 X
Kolejka Data Godzina Drużyny / wynik Miejsce
1 06.10.2018 12:00 MUKS AZS Umed Łódź — Huragan Wołomin
84 : 53 ( 23:15, 26:8, 22:14, 13:16 )
6 Sierpnia 69
2 13.10.2018 12:00 UKS Nowa Wieś — MUKS AZS Umed Łódź
57 : 83 ( 11:27, 11:15, 18:21, 17:20 )
3 20.10.2018 13:00 Trójka Sieradz — MUKS AZS Umed Łódź
42 : 112 ( 7:30, 11:27, 13:20, 11:35 )
4 27.10.2018 16:00 Basket 51 Lublin — MUKS AZS Umed Łódź
36 : 85 ( 8:20, 11:23, 8:18, 9:24 )
5 03.11.2018 12:00 MUKS AZS Umed Łódź — Szkoła Gortata Łódź
82 : 43 ( 18:12, 20:12, 21:12, 23:7 )
6 Sierpnia 69
6 17.11.2018 12:00 MUKS AZS Umed Łódź — MKK Sokołów Podlaski
79 : 51 ( 21:18, 28:14, 19:12, 11:7 )
6 Sierpnia 69
7 24.11.2018 13:30 Basket Aleksandrów Ł. — MUKS AZS Umed Łódź
56 : 87 ( 9:19, 20:17, 13:25, 14:26 )
7 28.11.2018 19:00 MUKS AZS Umed Łódź — SKS 12 Warszawa
99 : 57 ( 31:11, 20:15, 28:17, 18:16 )
6 Sierpnia 69
9 08.12.2018 12:30 UKS 4 Ursus Warszawa — MUKS AZS Umed Łódź
nie odbył się
10 15.12.2018 12:30 Huragan Wołomin — MUKS AZS Umed Łódź
11 12.01.2019 12:00 MUKS AZS Umed Łódź — UKS Nowa Wieś 6 Sierpnia 69
12 19.01.2019 12:00 MUKS AZS Umed Łódź — Trójka Sieradz
13 26.01.2019 12:00 MUKS AZS Umed Łódź — Basket 51 Lublin 6 Sierpnia 69
14 02.02.2019 17:00 Szkoła Gortata Łódź — MUKS AZS Umed Łódź
15 09.02.2019 17:00 MKK Sokołów Podlaski — MUKS AZS Umed Łódź
16 23.02.2019 12:00 MUKS AZS Umed Łódź — Basket Aleksandrów Ł. 6 Sierpnia 69
17 02.03.2019 13:00 SKS 12 Warszawa — MUKS AZS Umed Łódź
18 09.03.2019 12:00 MUKS AZS Umed Łódź — UKS 4 Ursus Warszawa 6 Sierpnia 69

1. kolejka (6. października)

MUKS AZS Umed Łódź — Huragan Wołomin 84 : 53
Trójka Sieradz — Szkoła Gortata Łódź 33 : 73
MKK Sokołów Podlaski — UKS 4 Ursus Warszawa 61 : 51
Basket Aleksandrów Ł. — SKS 12 Warszawa 56 : 70
Basket 51 Lublin — UKS Nowa Wieś 45 : 64

2. kolejka (13. października)

Trójka Sieradz — Basket 51 Lublin 41 : 57
MKK Sokołów Podlaski — Huragan Wołomin 50 : 55
UKS Nowa Wieś — MUKS AZS Umed Łódź 57 : 83
Szkoła Gortata Łódź — SKS 12 Warszawa 31 : 71
Basket Aleksandrów Ł. — UKS 4 Ursus Warszawa 29 : 77

3. kolejka (20. października)

Basket Aleksandrów Ł. — Huragan Wołomin 31 : 56
SKS 12 Warszawa — UKS 4 Ursus Warszawa 70 : 71
MKK Sokołów Podlaski — UKS Nowa Wieś 71 : 53
Trójka Sieradz — MUKS AZS Umed Łódź 42 : 112
Basket 51 Lublin — Szkoła Gortata Łódź 45 : 57

4. kolejka (27. października)

Huragan Wołomin — SKS 12 Warszawa 73 : 83
Basket 51 Lublin — MUKS AZS Umed Łódź 36 : 85
UKS Nowa Wieś — Basket Aleksandrów Ł. 63 : 50
Szkoła Gortata Łódź — UKS 4 Ursus Warszawa 51 : 64
Trójka Sieradz — MKK Sokołów Podlaski 28 : 122

5. kolejka (3. listopada)

SKS 12 Warszawa — UKS Nowa Wieś 44 : 55
UKS 4 Ursus Warszawa — Huragan Wołomin 74 : 37
MKK Sokołów Podlaski — Basket 51 Lublin 96 : 38
MUKS AZS Umed Łódź — Szkoła Gortata Łódź 82 : 43
Basket Aleksandrów Ł. — Trójka Sieradz 89 : 34

6. kolejka (17. listopada)

UKS Nowa Wieś — UKS 4 Ursus Warszawa 77 : 69
Basket 51 Lublin — Basket Aleksandrów Ł. 69 : 64
Trójka Sieradz — SKS 12 Warszawa 45 : 127
MUKS AZS Umed Łódź — MKK Sokołów Podlaski 79 : 51
Szkoła Gortata Łódź — Huragan Wołomin 57 : 73

7. kolejka (24. listopada)

SKS 12 Warszawa — Basket 51 Lublin 97 : 43
Huragan Wołomin — UKS Nowa Wieś 75 : 71
MKK Sokołów Podlaski — Szkoła Gortata Łódź 80 : 53
UKS 4 Ursus Warszawa — Trójka Sieradz 124 : 23
Basket Aleksandrów Ł. — MUKS AZS Umed Łódź 56 : 87

8. kolejka (1. grudnia)

MUKS AZS Umed Łódź — SKS 12 Warszawa 99 : 57
Szkoła Gortata Łódź — UKS Nowa Wieś :
Basket 51 Lublin — UKS 4 Ursus Warszawa 30 : 96
Trójka Sieradz — Huragan Wołomin 38 : 86
MKK Sokołów Podlaski — Basket Aleksandrów Ł. 89 : 49

9. kolejka (8. grudnia)

Huragan Wołomin — Basket 51 Lublin :
Basket Aleksandrów Ł. — Szkoła Gortata Łódź :
UKS 4 Ursus Warszawa — MUKS AZS Umed Łódź :
Trójka Sieradz — UKS Nowa Wieś :
SKS 12 Warszawa — MKK Sokołów Podlaski :

10. kolejka (15. grudnia)

SKS 12 Warszawa — Basket Aleksandrów Ł. :
Huragan Wołomin — MUKS AZS Umed Łódź :
UKS 4 Ursus Warszawa — MKK Sokołów Podlaski :
Szkoła Gortata Łódź — Trójka Sieradz :
UKS Nowa Wieś — Basket 51 Lublin :

11. kolejka (12. stycznia)

MUKS AZS Umed Łódź — UKS Nowa Wieś :
Basket 51 Lublin — Trójka Sieradz :
UKS 4 Ursus Warszawa — Basket Aleksandrów Ł. :
SKS 12 Warszawa — Szkoła Gortata Łódź :
Huragan Wołomin — MKK Sokołów Podlaski :