2LK


Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS ratio
1. MUKS AZS Umed Łódź51050446 - 23120166 - 9630280 - 1351.93
2. UKS 4 Ursus Warszawa4731263 - 211000 - 031263 - 2111.25
3. MKK Sokołów Podlaski4731304 - 18721182 - 15910122 - 281.63
4. SKS 12 Warszawa4731294 - 2310170 - 7130224 - 1601.27
5. Huragan Wołomin4622237 - 2480173 - 8321164 - 1650.96
6. Basket Aleksandrów Ł.5614255 - 30013205 - 2370150 - 630.85
7. Szkoła Gortata Łódź4513182 - 2620282 - 13511100 - 1270.69
8. UKS Nowa Wieś3412173 - 20411120 - 1330153 - 710.85
9. Basket 51 Lublin3412138 - 1830281 - 1421057 - 410.75
10. Trójka Sieradz4404145 - 38003111 - 2910134 - 890.38

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

12345678910
1. MUKS AZS Umed ŁódźX84 - 53 82 - 43
2. UKS 4 Ursus WarszawaX
3. MKK Sokołów Podlaski61 - 51 X50 - 55 71 - 53
4. SKS 12 Warszawa70 - 71 X
5. Huragan Wołomin73 - 83 X
6. Basket Aleksandrów Ł.29 - 77 56 - 70 31 - 56 X89 - 34
7. Szkoła Gortata Łódź51 - 64 31 - 71 X
8. UKS Nowa Wieś57 - 83 63 - 50 X
9. Basket 51 Lublin36 - 85 45 - 57 X
10. Trójka Sieradz42 - 112 28 - 122 41 - 57 X
Kolejka Data Godzina Drużyny / wynik Miejsce
1 06.10.2018 12:00 MUKS AZS Umed Łódź — Huragan Wołomin
84 : 53 ( 23:15, 26:8, 22:14, 13:16 )
6 Sierpnia 69
2 13.10.2018 12:00 UKS Nowa Wieś — MUKS AZS Umed Łódź
57 : 83 ( 11:27, 11:15, 18:21, 17:20 )
3 20.10.2018 13:00 Trójka Sieradz — MUKS AZS Umed Łódź
42 : 112 ( 7:30, 11:27, 13:20, 11:35 )
4 27.10.2018 16:00 Basket 51 Lublin — MUKS AZS Umed Łódź
36 : 85 ( 8:20, 11:23, 8:18, 9:24 )
5 03.11.2018 12:00 MUKS AZS Umed Łódź — Szkoła Gortata Łódź
82 : 43 ( 18:12, 20:12, 21:12, 23:7 )
6 Sierpnia 69
6 17.11.2018 12:00 MUKS AZS Umed Łódź — MKK Sokołów Podlaski
nie odbył się
6 Sierpnia 69

1. kolejka (6. października)

MUKS AZS Umed Łódź — Huragan Wołomin 84 : 53
Trójka Sieradz — Szkoła Gortata Łódź :
MKK Sokołów Podlaski — UKS 4 Ursus Warszawa 61 : 51
Basket Aleksandrów Ł. — SKS 12 Warszawa 56 : 70
Basket 51 Lublin — UKS Nowa Wieś :

2. kolejka (13. października)

Trójka Sieradz — Basket 51 Lublin 41 : 57
MKK Sokołów Podlaski — Huragan Wołomin 50 : 55
UKS Nowa Wieś — MUKS AZS Umed Łódź 57 : 83
Szkoła Gortata Łódź — SKS 12 Warszawa 31 : 71
Basket Aleksandrów Ł. — UKS 4 Ursus Warszawa 29 : 77

3. kolejka (20. października)

Basket Aleksandrów Ł. — Huragan Wołomin 31 : 56
SKS 12 Warszawa — UKS 4 Ursus Warszawa 70 : 71
MKK Sokołów Podlaski — UKS Nowa Wieś 71 : 53
Trójka Sieradz — MUKS AZS Umed Łódź 42 : 112
Basket 51 Lublin — Szkoła Gortata Łódź 45 : 57

4. kolejka (27. października)

Huragan Wołomin — SKS 12 Warszawa 73 : 83
Basket 51 Lublin — MUKS AZS Umed Łódź 36 : 85
UKS Nowa Wieś — Basket Aleksandrów Ł. 63 : 50
Szkoła Gortata Łódź — UKS 4 Ursus Warszawa 51 : 64
Trójka Sieradz — MKK Sokołów Podlaski 28 : 122

5. kolejka (3. listopada)

SKS 12 Warszawa — UKS Nowa Wieś :
UKS 4 Ursus Warszawa — Huragan Wołomin :
MKK Sokołów Podlaski — Basket 51 Lublin :
MUKS AZS Umed Łódź — Szkoła Gortata Łódź 82 : 43
Basket Aleksandrów Ł. — Trójka Sieradz 89 : 34

6. kolejka (17. listopada)

UKS Nowa Wieś — UKS 4 Ursus Warszawa :
Basket 51 Lublin — Basket Aleksandrów Ł. :
Trójka Sieradz — SKS 12 Warszawa :
MUKS AZS Umed Łódź — MKK Sokołów Podlaski :
Szkoła Gortata Łódź — Huragan Wołomin :

7. kolejka (24. listopada)

SKS 12 Warszawa — Basket 51 Lublin :
Huragan Wołomin — UKS Nowa Wieś :
MKK Sokołów Podlaski — Szkoła Gortata Łódź :
UKS 4 Ursus Warszawa — Trójka Sieradz :
Basket Aleksandrów Ł. — MUKS AZS Umed Łódź :

8. kolejka (1. grudnia)

MUKS AZS Umed Łódź — SKS 12 Warszawa :
Szkoła Gortata Łódź — UKS Nowa Wieś :
Basket 51 Lublin — UKS 4 Ursus Warszawa :
Trójka Sieradz — Huragan Wołomin :
MKK Sokołów Podlaski — Basket Aleksandrów Ł. :

9. kolejka (8. grudnia)

Huragan Wołomin — Basket 51 Lublin :
Basket Aleksandrów Ł. — Szkoła Gortata Łódź :
UKS 4 Ursus Warszawa — MUKS AZS Umed Łódź :
Trójka Sieradz — UKS Nowa Wieś :
SKS 12 Warszawa — MKK Sokołów Podlaski :