2LK


Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS ratio
1. MUKS AZS Umed Łódź18351711573 - 93290797 - 42181776 - 5111.69
2. UKS 4 Ursus Warszawa18331531398 - 93290745 - 46063653 - 4721.5
3. MKK Sokołów Podlaski18301261167 - 86972542 - 37354625 - 4961.34
4. Huragan Wołomin18291171130 - 99954560 - 48163570 - 5181.13
5. SKS 12 Warszawa18281171305 - 100454701 - 51263604 - 4921.3
6. Szkoła Gortata Łódź1827991049 - 113145507 - 54454542 - 5870.93
7. UKS Nowa Wieś1827991099 - 107345512 - 54854587 - 5251.02
8. Basket Aleksandrów Ł.1821315971 - 121227497 - 60018474 - 6120.8
9. Basket 51 Lublin1821315813 - 129427401 - 57518412 - 7190.63
10. Trójka Sieradz1814018478 - 153709323 - 88409155 - 6530.31

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

12345678910
1. MUKS AZS Umed ŁódźX84 - 48 79 - 51 84 - 53 99 - 57 82 - 43 85 - 35 66 - 47 91 - 48 127 - 39
2. UKS 4 Ursus Warszawa80 - 77 X57 - 50 74 - 37 69 - 65 91 - 60 68 - 63 79 - 52 103 - 33 124 - 23
3. MKK Sokołów Podlaski55 - 74 61 - 51 X50 - 55 20 - 0 80 - 53 71 - 53 89 - 49 96 - 38 20 - 0
4. Huragan Wołomin63 - 72 45 - 57 64 - 54 X73 - 83 63 - 67 75 - 71 72 - 37 85 - 40 20 - 0
5. SKS 12 Warszawa74 - 97 70 - 71 48 - 74 70 - 59 X74 - 40 44 - 55 74 - 38 97 - 43 150 - 35
6. Szkoła Gortata Łódź48 - 89 51 - 64 64 - 55 57 - 73 31 - 71 X48 - 63 69 - 58 56 - 47 83 - 24
7. UKS Nowa Wieś57 - 83 77 - 69 56 - 84 55 - 78 50 - 56 54 - 78 X63 - 50 80 - 50 20 - 0
8. Basket Aleksandrów Ł.56 - 87 29 - 77 52 - 74 31 - 56 56 - 70 65 - 71 49 - 75 X70 - 56 89 - 34
9. Basket 51 Lublin36 - 85 30 - 96 48 - 61 59 - 73 49 - 75 45 - 57 45 - 64 69 - 64 X20 - 0
10. Trójka Sieradz42 - 112 25 - 120 28 - 122 38 - 86 45 - 127 33 - 73 40 - 108 31 - 79 41 - 57 X
Kolejka Data Godzina Drużyny / wynik Miejsce
1 06.10.2018 12:00 MUKS AZS Umed Łódź — Huragan Wołomin
84 : 53 ( 23:15, 26:8, 22:14, 13:16 )
6 Sierpnia 69
2 13.10.2018 12:00 UKS Nowa Wieś — MUKS AZS Umed Łódź
57 : 83 ( 11:27, 11:15, 18:21, 17:20 )
3 20.10.2018 13:00 Trójka Sieradz — MUKS AZS Umed Łódź
42 : 112 ( 7:30, 11:27, 13:20, 11:35 )
4 27.10.2018 16:00 Basket 51 Lublin — MUKS AZS Umed Łódź
36 : 85 ( 8:20, 11:23, 8:18, 9:24 )
5 03.11.2018 12:00 MUKS AZS Umed Łódź — Szkoła Gortata Łódź
82 : 43 ( 18:12, 20:12, 21:12, 23:7 )
6 Sierpnia 69
6 17.11.2018 12:00 MUKS AZS Umed Łódź — MKK Sokołów Podlaski
79 : 51 ( 21:18, 28:14, 19:12, 11:7 )
6 Sierpnia 69
7 24.11.2018 13:30 Basket Aleksandrów Ł. — MUKS AZS Umed Łódź
56 : 87 ( 9:19, 20:17, 13:25, 14:26 )
7 28.11.2018 19:00 MUKS AZS Umed Łódź — SKS 12 Warszawa
99 : 57 ( 31:11, 20:15, 28:17, 18:16 )
6 Sierpnia 69
9 08.12.2018 12:30 UKS 4 Ursus Warszawa — MUKS AZS Umed Łódź
80 : 77 ( 24:16, 14:14, 23:20, 19:27 )
10 15.12.2018 12:30 Huragan Wołomin — MUKS AZS Umed Łódź
63 : 72 ( 14:17, 15:10, 14:13, 20:32 )
12 19.01.2019 12:00 MUKS AZS Umed Łódź — Trójka Sieradz
127 : 39 ( 24:4, 40:7, 34:12, 29:16 )
13 26.01.2019 12:00 MUKS AZS Umed Łódź — Basket 51 Lublin
91 : 48 ( 25:4, 25:14, 22:18, 19:12 )
6 Sierpnia 69
14 02.02.2019 17:00 Szkoła Gortata Łódź — MUKS AZS Umed Łódź
48 : 89 ( 11:26, 13:22, 11:21, 13:20 )
15 09.02.2019 17:00 MKK Sokołów Podlaski — MUKS AZS Umed Łódź
55 : 74 ( 14:17, 15:16, 15:24, 11:17 )
16 23.02.2019 12:00 MUKS AZS Umed Łódź — Basket Aleksandrów Ł.
66 : 47 ( 17:17, 23:8, 16:12, 10:10 )
6 Sierpnia 69
17 02.03.2019 13:00 SKS 12 Warszawa — MUKS AZS Umed Łódź
74 : 97 ( 13:25, 20:27, 17:22, 24:23 )
18 09.03.2019 12:00 MUKS AZS Umed Łódź — UKS 4 Ursus Warszawa
84 : 48 ( 19:15, 28:7, 17:14, 20:12 )
6 Sierpnia 69
11 13.03.2019 19:00 MUKS AZS Umed Łódź — UKS Nowa Wieś
85 : 35 ( 22:8, 26:8, 22:9, 15:10 )
6 Sierpnia 69

1. kolejka (6. października)

MUKS AZS Umed Łódź — Huragan Wołomin 84 : 53
Trójka Sieradz — Szkoła Gortata Łódź 33 : 73
MKK Sokołów Podlaski — UKS 4 Ursus Warszawa 61 : 51
Basket Aleksandrów Ł. — SKS 12 Warszawa 56 : 70
Basket 51 Lublin — UKS Nowa Wieś 45 : 64

2. kolejka (13. października)

Trójka Sieradz — Basket 51 Lublin 41 : 57
MKK Sokołów Podlaski — Huragan Wołomin 50 : 55
UKS Nowa Wieś — MUKS AZS Umed Łódź 57 : 83
Szkoła Gortata Łódź — SKS 12 Warszawa 31 : 71
Basket Aleksandrów Ł. — UKS 4 Ursus Warszawa 29 : 77

3. kolejka (20. października)

Basket Aleksandrów Ł. — Huragan Wołomin 31 : 56
SKS 12 Warszawa — UKS 4 Ursus Warszawa 70 : 71
MKK Sokołów Podlaski — UKS Nowa Wieś 71 : 53
Trójka Sieradz — MUKS AZS Umed Łódź 42 : 112
Basket 51 Lublin — Szkoła Gortata Łódź 45 : 57

4. kolejka (27. października)

Huragan Wołomin — SKS 12 Warszawa 73 : 83
Basket 51 Lublin — MUKS AZS Umed Łódź 36 : 85
UKS Nowa Wieś — Basket Aleksandrów Ł. 63 : 50
Szkoła Gortata Łódź — UKS 4 Ursus Warszawa 51 : 64
Trójka Sieradz — MKK Sokołów Podlaski 28 : 122

5. kolejka (3. listopada)

SKS 12 Warszawa — UKS Nowa Wieś 44 : 55
UKS 4 Ursus Warszawa — Huragan Wołomin 74 : 37
MKK Sokołów Podlaski — Basket 51 Lublin 96 : 38
MUKS AZS Umed Łódź — Szkoła Gortata Łódź 82 : 43
Basket Aleksandrów Ł. — Trójka Sieradz 89 : 34

6. kolejka (17. listopada)

UKS Nowa Wieś — UKS 4 Ursus Warszawa 77 : 69
Basket 51 Lublin — Basket Aleksandrów Ł. 69 : 64
Trójka Sieradz — SKS 12 Warszawa 45 : 127
MUKS AZS Umed Łódź — MKK Sokołów Podlaski 79 : 51
Szkoła Gortata Łódź — Huragan Wołomin 57 : 73

7. kolejka (24. listopada)

SKS 12 Warszawa — Basket 51 Lublin 97 : 43
Huragan Wołomin — UKS Nowa Wieś 75 : 71
MKK Sokołów Podlaski — Szkoła Gortata Łódź 80 : 53
UKS 4 Ursus Warszawa — Trójka Sieradz 124 : 23
Basket Aleksandrów Ł. — MUKS AZS Umed Łódź 56 : 87

8. kolejka (1. grudnia)

MUKS AZS Umed Łódź — SKS 12 Warszawa 99 : 57
Szkoła Gortata Łódź — UKS Nowa Wieś 48 : 63
Basket 51 Lublin — UKS 4 Ursus Warszawa 30 : 96
Trójka Sieradz — Huragan Wołomin 38 : 86
MKK Sokołów Podlaski — Basket Aleksandrów Ł. 89 : 49

9. kolejka (8. grudnia)

Huragan Wołomin — Basket 51 Lublin 85 : 40
Basket Aleksandrów Ł. — Szkoła Gortata Łódź 65 : 71
UKS 4 Ursus Warszawa — MUKS AZS Umed Łódź 80 : 77
Trójka Sieradz — UKS Nowa Wieś 40 : 108
MKK Sokołów Podlaski — SKS 12 Warszawa 20 : 0

10. kolejka (15. grudnia)

SKS 12 Warszawa — Basket Aleksandrów Ł. 74 : 38
Huragan Wołomin — MUKS AZS Umed Łódź 63 : 72
UKS 4 Ursus Warszawa — MKK Sokołów Podlaski 57 : 50
Szkoła Gortata Łódź — Trójka Sieradz 83 : 24
UKS Nowa Wieś — Basket 51 Lublin 80 : 50

11. kolejka (12. stycznia)

MUKS AZS Umed Łódź — UKS Nowa Wieś 85 : 35
Basket 51 Lublin — Trójka Sieradz 20 : 0
UKS 4 Ursus Warszawa — Basket Aleksandrów Ł. 79 : 52
SKS 12 Warszawa — Szkoła Gortata Łódź 74 : 40
Huragan Wołomin — MKK Sokołów Podlaski 64 : 54

12. kolejka (19. stycznia)

Huragan Wołomin — Basket Aleksandrów Ł. 72 : 37
UKS 4 Ursus Warszawa — SKS 12 Warszawa 69 : 65
UKS Nowa Wieś — MKK Sokołów Podlaski 56 : 84
MUKS AZS Umed Łódź — Trójka Sieradz 127 : 39
Szkoła Gortata Łódź — Basket 51 Lublin 56 : 47

13. kolejka (26. stycznia)

MKK Sokołów Podlaski — Trójka Sieradz 20 : 0
SKS 12 Warszawa — Huragan Wołomin 70 : 59
UKS 4 Ursus Warszawa — Szkoła Gortata Łódź 91 : 60
MUKS AZS Umed Łódź — Basket 51 Lublin 91 : 48
Basket Aleksandrów Ł. — UKS Nowa Wieś 49 : 75

14. kolejka (2. lutego)

UKS Nowa Wieś — SKS 12 Warszawa 50 : 56
Trójka Sieradz — Basket Aleksandrów Ł. 31 : 79
Basket 51 Lublin — MKK Sokołów Podlaski 48 : 61
Szkoła Gortata Łódź — MUKS AZS Umed Łódź 48 : 89
Huragan Wołomin — UKS 4 Ursus Warszawa 45 : 57

15. kolejka (9. lutego)

UKS 4 Ursus Warszawa — UKS Nowa Wieś 68 : 63
MKK Sokołów Podlaski — MUKS AZS Umed Łódź 55 : 74
Basket Aleksandrów Ł. — Basket 51 Lublin 70 : 56
SKS 12 Warszawa — Trójka Sieradz 150 : 35
Huragan Wołomin — Szkoła Gortata Łódź 63 : 67

16. kolejka (23. lutego)

UKS Nowa Wieś — Huragan Wołomin 55 : 78
Szkoła Gortata Łódź — MKK Sokołów Podlaski 64 : 55
MUKS AZS Umed Łódź — Basket Aleksandrów Ł. 66 : 47
Basket 51 Lublin — SKS 12 Warszawa 49 : 75
Trójka Sieradz — UKS 4 Ursus Warszawa 25 : 120

17. kolejka (2. marca)

UKS 4 Ursus Warszawa — Basket 51 Lublin 103 : 33
UKS Nowa Wieś — Szkoła Gortata Łódź 54 : 78
SKS 12 Warszawa — MUKS AZS Umed Łódź 74 : 97
Huragan Wołomin — Trójka Sieradz 20 : 0
Basket Aleksandrów Ł. — MKK Sokołów Podlaski 52 : 74

18. kolejka (9. marca)

UKS Nowa Wieś — Trójka Sieradz 20 : 0
Szkoła Gortata Łódź — Basket Aleksandrów Ł. 69 : 58
MUKS AZS Umed Łódź — UKS 4 Ursus Warszawa 84 : 48
Basket 51 Lublin — Huragan Wołomin 59 : 73
SKS 12 Warszawa — MKK Sokołów Podlaski 48 : 74


Drużyna M PKT Z P PZ - PS DZ DP DPZ - DPS WZ WP WPZ - WPS ratio
1. MUKS AZS Umed Łódź121089 - 691089 - 69000 - 01.29
2. Maximus Kąty Wrocławskie110169 - 89000 - 00169 - 890.78
3. MKS PM Tarnów00000 - 0000 - 0000 - 00
4. Basket Zgorzelec00000 - 0000 - 0000 - 00

Legenda: M - liczba meczów, PKT - punkty, Z - zwycięstwa, P - porażki, PZ/PS - małe punkty zdobyte/stracone, DZ - zwycięstwa u siebie, DP - porażki u siebie, DPZ/DPS - małe punkty zdobyte/stracone u siebie, WZ - zwycięstwa na wyjeździe, WP - porażki na wyjeździe, WPZ/WPS - małe punkty zdobyte/stracone na wyjeździe

1234
1. MUKS AZS Umed ŁódźX89 - 69
2. Maximus Kąty WrocławskieX
3. MKS PM TarnówX
4. Basket ZgorzelecX

Terminarz

1. kolejka (29. marca)

MUKS AZS Umed Łódź — Maximus Kąty Wrocławskie 89 : 69
Basket Zgorzelec — MKS PM Tarnów :

2. kolejka (30. marca)

MUKS AZS Umed Łódź — Basket Zgorzelec :
Maximus Kąty Wrocławskie — MKS PM Tarnów :

3. kolejka (31. marca)

Basket Zgorzelec — Maximus Kąty Wrocławskie :
MKS PM Tarnów — MUKS AZS Umed Łódź :