Mecz z Liderem Swarzędz w Widzew TV | Widzew Kosz

Mecz z Liderem Swarzędz w Widzew TV

autor: czukers, 21-10-2020, 09:17, źródło: inf. własna, Leave a comment

Spotkanie trzeciej kolejki 1 Ligi między AZS Umed Widzewem Łódź a Liderem Swarzędz odbędzie się bez udziału publiczności.

Powodem są oczywiście ograniczenia związane z pandemią koronawirusa. Nie znaczy to jednak, że kibice nie zobaczą widzewianek w akcji. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi Widzew TV na swoim kanale na youtube. Zachęcamy do obejrzenia bezpłatnej relacji – początek meczu o godzinie 18:00.

Spotkanie pierwotnie miało zostać rozegrane w sobotę 17 października, ale ze względu na finały Akademickich Mistrzostw Polski, które odbyły się w hali przy ul. Małachowskiego, a w grających zespołach wystąpiły koszykarki Widzewa, natomiast drużynę Umedu Łódź poprowadził szkoleniowiec naszego klubu Piotr Niewiadomski, zostało przełożone na środę. Dla obu drużyn będzie to ważne starcie – Widzew będzie chciał udowodnić, że wyjazdowa porażka w Kątach Wrocławskich to jedynie wypadek przy pracy, natomiast Lider szuka możliwości na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>