Mecz z Basketem Gdynia sponsorowany!

autor: czukers, 05-03-2018, 21:48, źródło: inf. własna, 1 komentarz

Miło nam poinformować, że akcje kibiców, a także osób, którym Widzew jest bliski, zaczynają odnosić efekty. Mecz z Basketem 90 Gdynia będzie miał sponsora!
 
Informowaliśmy o luce w budżecie, która powstała po zmniejszeniu dotacji Urzędu Miasta Łodzi dla drużyn ligowych. Z pomocą przyszli kibice, którzy w znacznym stopniu wspierają sekcję koszykarek Widzewa – także finansowo. W dotychasowej zbiórce udało się już zgromadzić prawie 3,5 tysiąca złotych. Sympatycy naszego klubu odpowiedzieli też na apel o dużą frekwencję na meczach ligowych – w spotkaniu z Ostrovią Ostrów wypełnili obiekt przy ul. Małachowskiego do ostatniego miejsca.
Akcja „Boom na kosza” jest coraz bardziej popularna i dociera również do firm i lokalnego biznesu. Dzięki niej i dzięki dużemu zainteresowaniu fanów najbliższy ligowy mecz z Basketem 90 Gdynia w niedzielę 11 marca o godzinie 18:00 będzie miał sponsora. Patronat nad tym spotkaniem objął tajemniczy na razie sponsor, którego ujawnimy już niebawem. Zachęcamy również kolejne firmy by poszły śladem naszego nowego partnera i wykupiły kolejne ligowe spotkania.
Duże zainteresowanie kibiców spowodowało, że w najbliższym czasie podpiszemy umowy z nowymi partnerami. Swe zaangażowanie zwiększy producent odżywek ALE – Active Life Energy. O innych nowych sponsorach i partnerach poinformujemy w najbliższych dniach. Oczywiście zachęcamy kolejne firmy do współpracy i rozszerzania z nami „boomu na kosza” w Łodzi.

Komentarze Dodaj komentarz

  • autor: Steffen, dodano 06-03-2018, 00:21

    Brawo Zarząd MUKS, brawo środowisko Widzewiaków! Oby tak dalej! Do zobaczenia w hali!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>