13 - Michałowska Paulina
14 - Szymańska Joanna
15 - Włodarek Sylwia

Przebieg spotkania

Informacja: na pół godziny przed meczem hala Anilany zapełnia się kibicami. Czuję się już atmosferę koszykarskiego święta oraz tego, że za około dwie godziny możemy być świadkami historycznego wydarzenia - pierwszego awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej!!
Wynik: '
Informacja: ...tak się stanie jeśli dziś koszykarki MUKS'u wygrają swój mecz. Jeśli tego nie dokonają to ważny jeszcze będzie wynik rozgrywanego równolegle meczu w Łomiankach. Tam swój mecz rozgrywają gospodynie z czwartą drużyną w tabeli - Karkonoszami Jelenia Góra.
Wynik: '
Informacja: Na trybunach zasiądą dziś: Radny miasta Witold Skrzydlewski, przedstawiciel firmy Sport Ekspert, inne ważne dla sekcji osoby, które mają swój wkład w to że dzisiaj możemy liczyć na historyczny awans drużyny MUKS Widzew. Jest to tym ważniejsze, że dokładnie na ten rok przypada 100 rocznica powstania TMRF - założyciela, od którego zrodziły się kolejne sekcje: piłka nożna, koszykówka, gimnastyka artystyczna czy boks.
Wynik: '
10:00' Piotr Niewiadomski (były trener koszykarek MUKS): "Jak nasze dziewczyny zagrają z zębem to mają dziś szanse wygrać!"
Wynik: 3:7'
6:40' kibice Widzewa bardzo głośno śpiewają chcąc pomóc swoim dziewczynom w zwycięstwie. Mamy nadzieje, że pomogą też tym samym zdekoncentrować nasze dzisiejsze rywalki. Trwa przerwa w meczu na prośbę trenera łodzianek
Wynik: 5:7'
5:20' Podkreślam BARDZO głośny doping kibiców Widzewa w hali Anilany!!! Osobiste dla Widzewa
Wynik: 12:15'
1:00' Trzy rzuty osobiste naszej najlepszej w tym elemencie zawodniczki - Oli Pawlak!!!
1:00' raz zadrżała jej ręka...
Wynik: 14:15'
0:40' Monika Szulc nie trafiła za trzy. Trwa przerwa w meczu
0:20' Ola Pawlak zbira piłkę pod naszym koszem i natychmiast przenosi akcję swojej drużyny pod przeciwny kosz. Osobiste Ani Rajkowskiej. Zdobywamy z nich jedno oczko
Wynik: 15:15'
0:00 - koniec pierwszej kwarty' Marzena Głaszcz oddaje ostatni rzut w pierwszej kwarcie - niecelny.
10:00' Piątki:
MUKS: Pawlak, Polit, Szulc, Chodera, Rajkowska
PA-CO: Bogacka, Chomicka, Piestrzyńska, Tondel, Głaszcz
9:20' Po jednej nieskutecznej akcji dla każdej z drużyn
8:30' Chomicka niecelnie za trzy
8:00' nadal bez punktów w drugiej kwarcie w pojedynku o ekstraklasę dla łodzianek
7:10' Tondel próbowała trzykrotnie trafić spod samego kosza. Za trzecim razem skutecznie
Wynik: 15:17'
6:42' Zmiana w Widzewie. Zeszły: Szulc i Chodera a weszły Okulska i Przybysz
Wynik: 15:18'
5:40' Uciekają nam rywalki na dziewięć oczek...
Wynik: 15:24'
5:40' czas w meczu na prośbę trenera Rozwadowskiego
5:10' błąd 24 sekund łodzianek... Oddajemy piłkę.
4:30' Tondel nie trafiła za trzy
4:10' Za Choderę weszła Kamila Trojanowska. W drugiej kwarcie nie zdobyliśmy jeszcze punktu...
3:20' za trzy łodzianki!
Wynik: 18:24'
3:20' zmiana w Pabianicach. Wchodzi Bogacka za Żytomirską
2:45' koszykarki gości bezlitośnie wykorzystują nasze błędy. Do tego są skuteczne pod naszym koszem
Wynik: 21:28'
1:15' ciężko będzie wygrać naszym dziewczynom ale ciągle nasze rywalki są w zasięgu
1:00' Magda Kowalska trafia dwa rzuty osobiste
Wynik: 21:30'
0:40' Szulc skutecznie z najbliższej odległości!
Wynik: 23:30'
0:00 - koniec drugiej kwarty' koniec drugiej kwarty.

Wynik: 30:41'
5:20' Anna Tondel zdobyła dwa oczka. Najwyższe prowadzenie rywalek w meczu...
Wynik: 30:43'
4:30' Justyna Okulska postanawia wykończyć akcję. Trafia z trudnej pozycji!!! Dostaje za swoją akcję ogromne brawa od licznie zgromadzonej publiczności
Wynik: 38:53'
0:00 - koniec trzeciej kwarty' sędziowie nie zaliczają punktów dla Pabianic, które zostały zdobyte po kończącym trzecią kwartę gwizdku
MUKS: Przybysz, Pawlak, Szulc, Polit, Chodera
8:50' Kibice zgromadzenia w hali Anilany głośnym śpiewem zachęcają zawodniczki do odważniejszej gry. I dzięki nim udało się trafić za trzy!
Wynik: 41:53'
8:30' "Chuda" nie trafia za dwa
8:15' trafiają za to rywalki
Wynik: 41:55'
7:30' "Monia" (Szulc Monika) zdobywa dwa oczka
Wynik: 43:55'
6:00' i znowu Monika! Wracamy do gry! Kibice w to wierzą! Dziewczyny swoją walką pokazują że nic jeszcze nie jest wiadome w tym meczu! Naprawdę fantastyczna atmosfera - fantastyczna walka na parkiecie!
Wynik: 45:57'
6:00' osobiste będzie rzucać Ania Rajkowska
6:00' zdobywamy punkt
Wynik: 46:57'
5:30' Ania Rajkowska przed szansą zakończenia akcji 2+1!!
Wynik: 48:57'
5:00' kolejny punkt dla Widzewianek
Wynik: 49:61'
5:00' hala nie przestaje śpiewać. Takiej atmosfery jeszcze tutaj nie było!
Kibice poza szalikami i koszulkami w czerwieni mają też flagi i bębny. Trwa przerwa w meczu
4:00' Piękna, indywidualna akcja naszej Kapitana co najważniejsze zakończona powodzeniem!
Wynik: 51:61'
3:45' 4 minuty do końca meczu - czy feta będzie jeszcze dzisiaj?
Wynik: 53:63'
2:45' Justyna Okulska zachowuje zimną krew pod koszem rywalek
Wynik: 55:64'
2:30' rywalki punktują...
Wynik: 55:66'
2:25' trwa przerwa w meczu na prośbę trenera Rozwadowskiego
2:25' na parkiet wyszył wysokie łodzianki + Kamila Trojanowska ;-)
1:00' Agata Przybysz weszła na parkiet
0:20' Ania Tondel zdobywa punkty dla swojej drużyny
Wynik: 55:68'
0:20' "zawsze będę tutaj wracał..." - tak śpiewają kibice Widzewa dziewczynom. TRwa przerwa w meczu
0:00 - koniec meczu' Monia Szulc nie trafia za dwa. Koniec meczu
Informacja: z informacji jakie dochodzą do nas z Łomianek z połowy meczu gospodynie prowadziły tak 16 punktami. Jeśli tak zakończy się ten mecz to ze świętowaniem musimy poczekać do 1 maja (gramy z Koroną w Krakowie). Wypada mieć nadzieję, że koszykarki z Pabianic podtrzymają swoja passę i też wygrają ostatni mecz z Łomiankami. A na własnym parkiecie na pewno będzie im łatwiej niż w hali Anilany. Dziękuję za relację
Informacja: Statystyki z meczu: