13 Paulina Michałowska
14 Joanna Szymańska
15 Katarzyna Szymańska

Przebieg spotkania

Informacja: Zapraszamy na relację LIVE z meczu I rundy Pucharu Polski z Pa-Co Bankiem Pabianice. Transmisję przeprowadzi DJ Wojtek z Internetowego Radia Widzew.
Wynik: 0:0'
7:39' Jestesmy już na parkiecie w hali Anilany gdzie toczy się pojedynek Pucharu Polski
Wynik: 4:14'
koniec pierwszej kwarty' W pierwszej części spotkania pucharowego jest wynik 4:14
9:20' bardzo ładnie w obronie Justyna Okulska ale już gorzej w ataku... Piłka w rękach przeciwniczek
8:19' Joanna Szymańska powiększa przewagę nas widzewiankami o dwa oczka. Trwa przerwa na prośbę jednego z trenerów
Wynik: 9:32'
1:05' punkty zdobywają obie drużyny ale pabianiczanki za trzy!
Wynik: 11:34'
0:40' Justyna Okulska zdobywa dwa oczka dla MUKS
Wynik: 13:36'
koniec drugiej kwarty' Ania Kolasa w ostatniej akcji drugiej kwarty próbuje rzucić za trzy ale niestety nieskutecznie
Wynik: 19:46'
5:15' Michałowska niecelnie za trzy. W odpowiedzi kontra widzewianek. Faulowana zawodniczka naszego zespołu. Kamila opuszcza parkiet skacząc na jednej nodze
4:50' Agata Przybysz próbowała zdobyć dwa punkty ale została zablokowane przez zawodniczki w niebieskich strojach
3:30' Agata znowu dostała się pod kosz pomimo asysty trzech zawodniczek drużyny przeciwnej ale punktów nie udało się rzucić. Za to skutecznie w kontrze nasze dzisiejsze pogromczynie
Wynik: 19:48'
2:50' Kamila Trojanowska chyba już nie wróci na parkiet. Zwija się z bólu...
2:40' po jednym celnym rzucie dla każdej z drużyn. Tyle, że łodzianki za trzy
Wynik: 22:50'
Informacja: W odpowiedzi goście zdobyli 4 kolejne oczka
Wynik: 22:54'
1:30' i znowu kosz za kosz
Wynik: 24:56'
1:00' łodzianki chyba się obudziły w dzisiejszym spotkaniu. Trochę jednak za późno na emocje ale przynajmniej walczymy o jak najniższą porażkę
Wynik: 26:56'
0:30' Kamila Czubak próbuje swych sił w spotkaniu z doświadczonymi i sporo starszymi od siebie koleżankami. Piłka jednak przy rzucie za trzy nawet nie doleciała do obręczy. Cieszy ambicja młodej zawodniczki Widzewa
koniec trzeciej kwarty' na parkiecie w hali Anilany skończyła się trzecia kwarta. Wynik 26:56
10:00' MUKS: Czubak, Linda, Filipkowska, Kolasa, Rychter
Pabianice: Hałęza, K.Szymańska, Szałecka, Głaszcz, Piestrzyńska
7:00' trwa niszczenie morali łódzkich młodych zawodniczek Widzewa. Trzy skuteczne akcje pabianiczanek
Wynik: 26:63'
6:50' Piestrzyńska z dwóch osobistych rzuciła tylko jeden
Wynik: 26:64'
6:30' Joanna Szałecka też nie zna litości. Jednak w odpowiedzi Linda-Mansour także trafia
Wynik: 28:66'
4:20' Joanna Szymańska, Marta Hałęza - też nie znają...
Wynik: 28:70'
4:00' po dwa oczka dla każdej z drużyn
Wynik: 30:72'
2:55' Justyna Okulska imponuje mi chęciami do gry i walką pod koszem pabianiczanek. Ale to była walka bez punktów. Punkty zdobyliśmy w poprzedniej akcji
Wynik: 34:78'
1:00' w ostatniej chwili podanie od Lindy zablokowane. Chyba byłyby z tego punkty. Chyba...
0:00' Ostatnie punkty w tym meczu i to za trzy punkty zdobyła Magda Kowalska. W kolejnej fazie PP z drużyną ŁKS zagrają pabianiczanki.
Wynik: 34:81'