14. Czaska Małgorzata
15. Wiertelak Marta
Trener: Czaska Piotr

Przebieg spotkania

Informacja: mecz pomiędzy drużynami MUKS Widzew i Ostrovią Ostrów Wielkopolski rozpocznie się z opóźnieniem. Spowodowane jest to awarią oświetlenia jakie miało miejsce na osiedlu na którym swoje mecze rozgrywa drużyna gospodarzy. Teraz jednak już jest światło w hali Anilany. Obie drużyny wyszły też na rozgrzewkę.
Wynik: '
Informacja: dobra wiadomość dla fanów urody Agaty Przybysz. Popularna "Bunia" jest gotowa do gry w dzisiejszym meczu.
Wynik: 2:3'
8:00' Ola Pawlak nie trafiła sprzed kosza.
Wynik: 2:3'
7:45' Krzyżaniak także nie trafiła (za trzy)
Wynik: 6:5'
4:30' pomyliły się w ataku ostrowianki. Natychmiastowa kontra przynosi przewinienie gości. Po tej akcji "Kama" Kamila Polit trafia do kosza
Wynik: 8:5'
3:55' W kolejnej akcji Ola Pawlak otrzymała dłuuuugie podanie od koleżanki z drużyny i samotna pod koszem rywalek nie marnuje sytuacji
Wynik: 10:5'
3:30' Martyna Cebulska trafiła dwa oczka z rzutów osobistych
Wynik: 10:7'
3:10' dwa niecelne próby zdobycia punktów przez Pawlak i Polit. W odpowiedzi kontra drużyny gości i tracimy dwa oczka
Wynik: 10:9'
2:15' "Landrynka" trafia pierwszy osobisty. Przy drugim rzucie "Chuda" musiała dobić jej rzut. W rezultacie była to akcja za trzy punkty
Wynik: 13:9'
1:25' Nasza kapitan próbowała rzutu z dalszej odległości ale piłka odbiła się jedynie od tablicy i obręczy. Piłkę przechwyciły zawodniczki gości
1:05' Ola Pawlak nie trafiła obu rzutów osobistych co przytrafiło się jej w tych rozgrywkach chyba pierwszy raz
0:45' Kamila Trojanowska w swojej pierwszej akcji w dzisiejszym meczu próbowała trafić do kosza. Nie udało jej się ale za chwilę zaliczyła zbiórkę. Akcja nie przyniosła nam jednak punktów.
0:15' dwa punkty dla zawodniczek gości
Wynik: 13:11'
0:00 - koniec pierwszej kwarty' W ostatniej akcji pierwszej kwarty Agata Przybysz na sekundę przed końcem tej części meczu rzuciła na kosz ale zabrakło jej czasu na dokładne przymierzenie się.
8:40' Pierwsze piątki:
MUKS: Rajkowska, Trojanowska, Pawlak, Przybysz, Okulska
Ostrovia: Czaska, Nowicka, Misiek, Cebulska, Skrzypczak
Wynik: 17:13'
8:00' Zmiana w Widzewie. Za "Bunię" weszła Ania Chodera
6:40' W pięknej akcji meczu punkty zdobyła Pawlak Aleksandra a że była jeszcze faulowana przy tym rzucie zdobyła kolejny punkt z osobistego
Wynik: 20:16'
6:10' Krzyżaniak nie trafiła za trzy
5:30' rzadko mieliśmy okazję widzieć podobną zmianę w drużynie Widzewa. Zeszła Ola Pawlak a w jej miejsce weszła Marta Błaszczyk
Wynik: 22:16'
5:00' Justyna Okulska powiększyła swoją zdobycz punktową o jedno oczko trafione z rzutu osobistego
Wynik: 23:18'
4:00' samotna Sandra Nowicka pod naszym koszem bez problemu trafia za dwa. Ale też w odpowiedzi natychmiastowa odpowiedź łodzianek
Wynik: 25:22'
3:00' Anna Chodera pomimo obecności dwóch swoich koleżanek, które z kontrą pobiegły za piłką sama zakończyła swoją akcję
Wynik: 27:23'
2:30' Piękna akcja widzewianek zakończona punktami zdobytymi w wyjątkowej urody rzutem. Brawo "Bunia"!
Wynik: 29:24'
2:10' błąd kroków Kamili Trojanowskiej. W rezultacie tracimy piłkę
1:00' Justyna Okulska pomimo asysty dwóch przeciwniczek trafia do kosza.
Wynik: 33:26'
0:35' Justyna Okulska ponownie trafia!
Wynik: 35:26'
0:00 - koniec drugiej kwarty' Ostatnie punkty w tej części meczu zdobywają rywalki z rzutów osobistych

Wynik: 43:41'
1:20' Agata Przybysz zdobywa dwa oczka z rzutów osobistych. Zaraz potem kolejna akcja Ani Chodery
Wynik: 47:41'
0:00 - koniec trzeciej kwarty' Krzyżaniak Milena nie trafia zza linii 6,25
9:15' Agnieszka Misiek i Ola Pawlak zaliczają po jednym trafieniu w ostatniej kwarcie
Wynik: 49:45'
9:00' Hołyś Marta zmniejsza przewagę łodzianek do zaledwie dwóch punktów
Wynik: 49:47'
8:55' Justyna Okulska ma dwa rzuty osobiste
8:55' oba wykorzystała
Wynik: 51:47'
8:05' Anna Chodera nie trafiła rzutu za trzy punkty.
7:50' faul w ataku na Justynie. W rezultacie zdobywamy dwa punkty po celnych trafieniach z osobistych
Wynik: 53:47'
7:00' Całe szczęście, że nie pomyliły się w tej akcji łodzianki. Ania Chodera zdobywa punkty
6:40' w kolejnej akcji Ania Rajkowska też zdobywa punkty
Wynik: 557:47'
6:00' Justyna Okulska pracuje dziś za dwie na parkiecie! Przy celnym rzucie była faulowana więc miała jeszcze rzut osobisty, którego też nie zmarnowała
Wynik: 60:47'
5:00' Marta Błaszczyk miała szanse na zrobienie wsadu... Szkoda że się nie zdecydowała na to :-))
4:45' Justyna Okulska znowu nie pomyliła się przy obu rzutach osobistych!
Wynik: 62:47'
3:30' Justyna jest dziś niezastąpiona pod koszem!!!
Wynik: 64:47'
Informacja: tym razem sił w rzucie za trzy próbowała swoich sił "Landryna" - bezskutecznie
2:30' Hołysz trafia za dwa
Wynik: 64:49'
2:00' Rewelacyjny rzut Marty Błaszczyk prawie z połowy boiska! Zdecydowała się na niego pomimo, że nie było zagrożenia błędem 24 sekund
Wynik: 67:49'
1:40' Skrzypczak zmniejsza (chyba już bezpieczną) przewagę łodzianek
Wynik: 67:51'
0:30' Justyna Okulska zeszłą z parkietu a weszła Marta Błaszczyk
0:10' Skrzypczak spod kosza zdobywa punkty dla swojej drużyny
Wynik: 67:53'
0:00 - koniec meczu' i to były ostatnie punkty w tym meczu. Nasze koszykarki zwyciężyły dzięki woli walki w całym spotkaniu ale zadecydowała jednak skuteczność z ostatniej kwarty