16. Magdalena Romanek
17. Katarzyna Miłobędzka
Trener: Maciej Gordon

Przebieg spotkania

Informacja: Zapraszamy na relację live z meczu Widzewa z Uniwersytetem Warszawskim. Przeprowadzi ją DJ Wojtek z Internetowego Radia Widzew. Początek spotkania o 18:00, zapraszamy!
Wynik: 0:0'
1:30' za chwilę będzie przeprowadzona relacja live z meczu koszykówki.
Na razie wynik 20:5
Wynik: 20:5'
8:00 - druga kwarta' Pierwsza kwarta to absolutna dominacja łodzianek.
Od stanu 4:5 warszawianki ostatni swój punkt zdobyły w ostatnich sekundach pierwszej kwarty.
Przepraszam za opóźnienie w relacji z dzisiejszego meczu. Teraz już na bieżąco będziecie dowiadywać się co ciekawego dzieje się w hali Anilany
Wynik: 30:8'
7:50' Punkty dla warszawianek
Wynik: 30:10'
7:00' za trzy nie trafia Sobczyńska
6:00' Kamila Trojanowska odbiera piłkę gościo pod własnym koszem, szybko podaje do Przybysz a ta w ostatnim podaniu do Pawlak. Zdobywamy dwa oczka
5:00' Kibice Widzewa odpalają race świetlne w hali Anilany
Wynik: 32:10'
4:30' Kapitan łódzkiej drużyny (Agata Przybysz) próbuje swoich sił rzucając za tzy ale niecelnie. Ostatecznie Jeszcze Justyna Okulska trafia spod kosza i mamy punkty.
Wynik: 34:10'
4:00' szybka odpowiedź zawodniczek drużyny gości
Wynik: 34:12'
3:50' Widzew zdobywa kolejne dwa punkty
Wynik: 36:12'
3:20' Justyna Okulska faulowała przy rzucie za dwa punkty i w rezultacie Grochólska stanie przed szansą zdobycia dwóch punktów z rzutów osobistych.
2:50' Oba osobiste Grochólskiej zostały wykorzystane. Natychmiastowa akcja łodziankek i Monika Szulc też zdobywa dwa punkty
Wynik: 38:14'
1:30' teraz akcja za akcję, punkt za punkt. Warszawianki i łodzianki (Ania Rajkowska) punktują
Wynik: 40:16'
Informacja: passę punkt za punkt przerywają warszawianki trafiając dwukrotnie pod rząd
Wynik: 40:18'
0:30' Kamila Trojanowska nie trafia ale zbiórka Martyny Laskowskiej i mamy punkty!
Wynik: 42:18'
0:20' kolejne punkty dla widzewianek
Wynik: 44:18'
0:00 - koniec drugiej kwarty' ostatnia akcja przed przerwą. Za trzy próbuje zawodniczka ze stolicy. Nie trafia Dłutowska. Mamy przerwę w meczu
5 - Polit
Informacja: Skład łodziankek: Szulc, Rajkowska, Pawlak, Polit, Przybysz.
Skład warszawianek: Romanek, Osipiak, Sobotka, Grochólska, Dłutowska
7:20' łodzianki zdobywają punkt i w szybkiej akcji także punktują nasze dzisiejsze przeciwniczki
Wynik: 46:20'
6:50' Pierwsze dzisiaj punkty z rzutu za trzy oczka. Ola Palak powiększa naszą przewagę.
Wynik: 54:22'
4:00' Bardzo ładna akcja łodziankek. Monika Szulc zauważyła lepiej ustawioną koleżankę Olę Pawlak a ta nie myli się w takich sytuacjach
Wynik: 56:24'
3:45' i znowu Ola Pawlak zdobywa punkty
Wynik: 58:24'
3:10' piękny rzut Dłutowskiej za trzy
Wynik: 58:27'
2:45' Bunia pomyliła się i straciła piłkę. Natychmiast pod nasz kosz pobiegła jedna z zawodniczek w czarnym stroju (w takim grają dziś warszawianki) ale i ona przedobrzyła (uciekła jej piłka). Trwa krótka przerwa w meczu na prośbę jednego z trenerów
2:00' Ania Rakowska zaatakowana przez przeciwniczkę została zmuszona do błędu w rezultacie tracimy piłkę
1:20' Warszawianki nie trafiają dwóch osobistych
0:40' Ponownie Grochólska przed szansą zdobycia punktów z osobistych ale tym razem oba trafia
Wynik: 58:29'
0:00 - koniec trzeciej kwarty' W ostatniej akcji trzeciej kwarty Bartosiewicz trafia za dwa
Wynik: 58:31'
Informacja: Skład MUKS: Polit, Przybysz, Rychter, Szulc Trojanowska
AZS UW W-wa: Sobczyńska, Grochólska, Mańkowska, Przychodzeń, Bartosiewicz
8:00' dla MUKS Przybysz i Szulc zdobywają po dwa punkty.
Wynik: 62:35'
7:30' ładna akcja Buni ale Agata została przy rzucie sfaulowana. Trafiła jednak jedno oczko z osobistego
Wynik: 63:35'
6:00' Kamila Trojanowska zabiera piłkę warszawiance i pędzi samotnie pod kosz. Mamy kolejne punkty!
Wynik: 65:35'
Informacja: kibice Widzewa zgromadzeni w hali Anilany odpalają sztuczne ognie
5:45' kolejne dwa punkty dla nas!
Wynik: 67:35'
5:00' Miłobędzka trafia dwa osobiste
Wynik: 67:37'
4:50' Bunia pokazuje serię zwodów oddaje piłkę do Ani Kolasy a ta została faulowana. Trafia jednak dwa razy z osobistych
Wynik: 69:37'
3:45' Agata za trzy! Brawo!!
Szybka odpowiedź przeciwniczek i one też punktują ale za dwa
Wynik: 72:39'
Informacja: Na parkiecie pojawiła się Karolina Filipkowska - nasza najpiękniejsza koszykarka i jedna z najpiękniejszych polek 2008 roku
3:20' Karolina staje przed szansą zdobycia punktów z osobistych
3:10' jedno oczko dopisujemy "Kanarkowi"
1:30' Landrynka będzie rzucać z osobistych
1:00' Na parkiecie tylko dwie zawodniczki z pierwszego składu (Trojanowska i Okulska). Pozostałe to: Filipkowska, Sawicka i Kolasa. O czas poprosił trener o nazwisku jednego z łódzkich Radnych Wydziału Sportu: Gordon
Wynik: 77:44'
0:50' punkty dla warszawianek
Wynik: 77:46'
0:02' kolejne dwie skuteczne akcje warszawianek
Wynik: 77:50'
0:00 - koniec meczu' W ostatniej akcji meczu Ania Kolasa nie trafia za trzy. Tak więc łodzianki wygrywają pewnie 77:50
Informacja: Statystyki po meczu: