Przebieg spotkania

10:00' Pierwsze piątki:
MUKS: Pawlak, Szulc, Przybysz, Polit, Rajkowska
Wynik: 0:0'
6:20' W hali Anilany trwa mecz pomiędzy Widzewem Łódź a drużyną MKS MOS Konin. Jak na razie niewielka przewaga drużyny gości. Pierwsze punkty zdobyły zawodniczki z Konina (0:4) ale obecnie na tablicy jest wynik 3:8. To jest bardzo ważny mecz dla obu drużyn w kontekście dalszej fazy rozgrywek pierwszej ligi.
Wynik: 3:8'
5:00' Punkty dla Widzewa. Za dwa trafia Chuda ale i natychmiastowa odpowiedź zawodniczek z Konina (zdobyły trzy punkty)
Wynik: 7:11'
4:00' akcja za akcję po obu stronach tyle, że jeden celny rzut widzewianek i dwa zawodniczek z wielkopolski
Wynik: 10:15'
3:30' akcja za trzy! Musimy odrobić straty i dobrze wiedzą o tym łodzianki
Wynik: 13:17'
2:30' błąd po naszej stronie kończy się utratą piłki a w rezultacie także i punktów
Wynik: 13:19'
2:30' należy wspomnieć, że nasze dziewczyny znowu mogą liczyć na bardzo głośny doping co w hali Anilany daje niesamowity efekt i mam nadzieję, że poniesie on łodzianki do zwycięstwa
2:00' niecelny rzut za trzy drużyny z Konina
1:45' tym razem pomyliły się "Bunia" i "Chuda"
1:00' dwa oczka dla łodzianek!
Wynik: 15:19'
0:30' Chuda za trzy!
Wynik: 18:21'
0:10' na szczęście nie trafiają przeciwniczki za 10 sekund przed końcem pierwszej kwarty
0:00 - koniec pierwszej kwarty' koniec pierwszej karty
9:15' Po przerwie nasze koszykari szybko zdobywają trzy punkty (z dwóch akcji) doprowadzając do wyrównania
Wynik: 23:25'
6:50' ładnie nasze zawodniczki w obronie, gorzej w ataku. W rezultacie koszykarki w niebieskich koszulkach trafiają spod kosza
Wynik: 23:27'
6:30' kolejne punkty dla gości. Tym razem skutecznie za trzy
Wynik: 23:30'
5:45' zimną krew zachowała pod koszem przeciwniczek Chuda" dzięki czemu trafiła za dwa oczka
Wynik: 25:30'
5:20' znowu za trzy nasze dzisiejsze przeciwniczki
Wynik: 25:33'
5:00' Kamila Trojanowska trafia za dwa!
Wynik: 27:33'
4:50' kibice w hali gwiżdżą a to oznacza, że z osobistych rzucać będzie zawodniczka MKS. Zdobyła tylko jeden punkt
Wynik: 27:34'
3:50' Kamila Trojanowska przed szansą zmniejszenia przewagi koninianek. Zdobyła z osobistych jedno oczko
Wynik: 28:34'
2:15' Zawadka faulowana przy celnym rzucie spod kosza. W rezultacie ma szansę na akcję za trzy punkty ale z osobistego nie trafiła
Wynik: 28:36'
3:00' o czas poprosił trener Grabianowski
2:40' dziś po raz pierwszy w tym sezonie za wejście do hali Anilany trzeba było zapłacić 5 zł ale to nie zniechęciło kibiców basketu do przyjścia do hali.
Wynik: 28:38'
2:20' Kamila Trojanowska trafia za trzy!
Wynik: 31:38'
1:40' skutecznie widzewianki w obronie. Nie trafia Kamila. W drugiej próbie "Chuda" jest już bezbłędna
Wynik: 33:38'
1:15' Bardzo ładna obrona i natychmiastowa kontra łodzianek! Mamy dwa punkty. O czas poprosił trener drużyny przyjezdnej
Wynik: 35:38'
0:30' Libertowska nie trafia za dwa ale pięknie Pietraszek w rzucie z dalszej odległości
Wynik: 35:40'
0:00 - koniec drugiej kwarty' W ostatniej akcji drugiej kwarty za trzy trafia Monka Szulc
- Szulc - 3
Informacja: ciągle w zasięgu jest dzisiejsza wygrana choć już przed meczem było wiadomo, że będzie to zacięty i ciężki mecz. Jednak jeśli jeszcze dziś wróci skuteczność widzewianek z poprzedniego meczu (z drużyną z Gdyni) to o wynik będziemy mogli być spokojni. Tak więc liczymy na poprawę skuteczności naszych zawodniczek, bo na pewno potrafią celniej rzucać.
10:00' MUKS: Przybysz, Szulc, Pawlak, Rajkowska, Polit
Konin: Kaczmarek, Czachor, Pietraszek, Misiek, Budeń
9:40' Już prowadzimy! Na prowadzenie wyszliśmy po osobistym "Landrynki" (faulowana przy celnym rzucie za dwa + osobisty)
Wynik: 41:40'
8:20' po jednym niecelny rzucie za trzy punkty dla obu drużyn
Informacja: blokowana "Chuda". Zaczynamy spod kosza przeciwniczek
7:30' na szczęście błąd kroków Misiek. Odzyskujemy więc piłkę
7:00' Po rzucie Oli Pawlak za trzy piłka zatańczyła na obręczy ale nie chciała wpaść do kosza
6:50' Misiek zrewanżowała się już celnym trafieniem za poprzednią swoją akcję
Wynik: 41:43'
5:30' Ciężko dziś przychodzi zdobywanie punktów łodziankom ale to gwarantuje emocje do końca meczu. Mamy nadzieję, że z "happy endem" dla łodzianek
Wynik: 41:45'
5:30' Agata "Bunia" faulowana, gdy była samotnie pod koszem przeciwniczek. Będziemy mieli dwa osobiste ale wcześniej chwila przerwy dla trenerów obu drużyn
5:30' Na trybunach jest bardzo gorąca atmosfera. A na parkiecie Agata poprawia naszą zdobycz punktową o dwa oczka
Wynik: 43:45'
5:00' Misiek jest prawie bezbłędna pod naszym koszem
Wynik: 43:47'
4:50' ale natychmiastowa odpowiedź naszych zawodniczek
Wynik: 45:47'
4:30' na szczęście pomyliły się koszykarki z Konina. W odpowiedzi Ola trafiła z dalszej odległości! Znowu wychodzimy na prowadzenie
Wynik: 48:47'
3:40' także trzema punktami wzbogaciły się zawodniczki przyjezdne
Wynik: 48:50'
3:00' Piękna akcja łodzianek. Po kilku podaniach na linii 6:25m zdobywamy trzy oczka
Wynik: 51:50'
2:50' i odpowiedź Konina - trzy punkty
Wynik: 51:53'
2:20' Widzew za dwa! Cóż za mecz, cóż za emocje w hali Anilany!
Wynik: 53:53'
1:45' Justyna Okulska trafia dwa osobiste
Wynik: 55:53'
1:30' pod koszem faulowana "Chuda" - mamy osobiste a Ola się nie myli w tym elemencie!
1:30' OLA TRAFIŁA OBA OSOBISTE!
Wynik: 57:53'
0:22' Aleksandra Pawlak próbuje za trzy - niecelnie
0:10' W hali przy Sobolowej jest niesamowita wrzawa! Kibice doskonale wiedzą jak zmotywować widzewianki
0:00 - koniec trzeciej kwarty' Czy tym meczem widzewianki przełamią niemoc "trzeciej kwarty"? W wielu meczach tej rundy to właśnie ta część meczu była naszą piętą Achillesową. Do końca meczu pozostaje ostatnie 10 minut
Wynik: 57:58'
8:15' Piłka uciekła naszym dziewczynom poza boisko...
Wynik: 62:66'
5:20' liczna czerwono-biało-czerwona publiczność zagrzewa dziewczyny do skuteczniejszej gry. Trwa przerwa w meczu.
5:00' Monika Szulc trafia za dwa!
Wynik: 64:66'
4:50' zbieramy piłkę pod własnym koszem ale i tracimy pod tablicą przeciwniczek
4:30' na szczęście mylą się też przeciwniczki. Odzyskujemy piłę. Mamy więc 24 sek na skuteczną akcję
4:00' Chuda doprowadza do wyrównania
Wynik: 66:66'
3:40' ogromna wrzawa spowodowana śpiewami i bębnami. Dziewczyny czują klimat i wiedzą, że to dla nich śpiewa publiczność. Damy radę?
3:05' osobiste dla "niebieskich" i od razu ogromne gwizdy. Jeden punkt i... znowu osobiste po kolejnym faulu
Wynik: 66:69'
1:45' Pawlak trafia za dwa. Po taki meczu można zakochać się w tej dyscyplinie sportu. Dobrze, że nasze dziewczyny mogą liczyć na taką publiczność, którzy podgrzewają i tak gorącą atmosferę
Wynik: 72:69'
1:45' bardzo ważne punkty Rajkowskiej i "OldSchool" (Okulskiej)
1:45' Justyna jeszcze poprawiła z osobistego!
Wynik: 73:69'
1:05' teraz to my mamy przewagę i to przeciwniczki muszę się martwić. Tymczasem nasza liderka (Pawlak) trafia za dwa!!! O czas poprosił trener Grabianowski
Wynik: 75:71'
0:55' osobiste dla Konina. Przed szansą skuteczna Misiek...Na trybunach gwizdy
0:40' jedno oczko zdobyła Misiek. A czas ucieka rywalkom, jednak póki piłka w grze trzeba się pilnować. Wiedzą o tym widzewianki. Trwa kolejna przerwa w meczu
Wynik: 75:72'
0:40' piłka dla Widzewa pod kosze rywalek
0:20' ciężko o pozycję rzutową. Bardzo pilnują naszych koszykarek przeciwniczki. Kolejna przerwa a piłka będzie nadal dla łodzianek. Tu o wszystkim zadecyduje jedna akcja. Nasze już na parkiecie
0:15' "OldSchool" zdobywa dwa punkty po dobitce "Buni"!!! Już chyba po meczu. Kolejna przerwa tym razem dla trenera gości
Wynik: 77:72'
0:08' za trzy przeciwniczki...
Wynik: 77:75'
0:08' osobiste dla Widzewa!
0:00 - koniec meczu' KONIEC MECZU!!!!!!!! WIDZEW WYGRAŁ!!!!!
Wynik: 78:75'
Informacja: Widzew wygrywa bardzo ważne spotkanie w kontekście dalszej fazy rozgrywek. Zdobyte dzisiaj punkty doliczymy do punktów w najważniejszej fazie rozgrywek. Zaraz podam statystyki
Informacja: wspaniała atmosfera po meczu. Koszykarki dziękują we wspaniały sposób swoim kibicom. Naprawdę fantastyczna atmosfera zrobiła się na spotkaniach w Łodzi. Teraz każdy przeciwnik który przyjedzie tu grać swoje mecze musi liczyć się z "piekłem" gzotowanym przez widzewską publiczność...
Informacja: Statystyki: