Kovacević nowym trenerem Widzewa

autor: czukers, 14-12-2017, 15:19, źródło: inf. własna, Leave a comment

Dejan Kovacević podpisał kontrakt z Widzewem i będzie nowym szkoleniowcem łodzianek.

Kontrakt obowiązuje do końca sezonu, a celem stawianym przed serbskim szkoleniowcem jest oczywiście utrzymanie w Basket Lidze Kobiet. 49-latek ma w swoim CV pracę z drużynami narodowymi Serbii – młodzieżową do lat 16, z którą zajął czwarte miejsce w Mistrzostwach Europy, a także pracował jako asystent trenera z seniorską kadrą kobiet. Szansę debiutu będzie miał już w meczu z Zagłębiem Sosnowiec w sobotę 16 grudnia o godzinie 17:00. Dejan Kovacević zastąpił na stanowisku pierwszego trenera Dariusza Raczyńskiego, który w tym tygodniu zrezygnował z prowadzenia zespołu po porażce z InvestInTheWest AZS Gorzów Wielkopolski. Będzie trzecim zagranicznym trenerem w historii Widzewa po Daivie Jodeikaite i Miodragu Gajiciu.

W wyjazdowym spotkaniu w Sosnowcu trener będzie miał do dyspozycji cały zespół – wszystkie zawodniczki są zdrowe i myślą o przerwaniu złej passy porażek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>