Julia Drop zostaje w Widzewie! | Widzew Kosz

Julia Drop zostaje w Widzewie!

autor: czukers, 12-06-2018, 08:03, źródło: inf. własna, Leave a comment

Czołowa zawodniczka Widzewa w ostatnich dwóch latach Julia Drop zdecydowała się pozostać w Widzewie na kolejny sezon!

Julia Drop to seniorska reprezentantka Polski. Mimo młodego wieku jest podstawową rozgrywającą łódzkiej drużyny w rozgrywkach Energa Basket Ligi Kobiet. Julia mocno utożsamia się z Widzewem, często podkreśla fantastyczną atmosferę jaką tworzą na trybunach kibice i to mogło pomóc w wyborze przez nią klubu. W poprzednim sezonie Drop zagrała w 24 meczach widzewianek – we wszystkich wychodziła w pierwszej piątce. Średnio na parkiecie spędzała ponad 33 minuty, notowała 10,6 punktów na mecz i uzyskała współczynnik eval na poziomie 10,1. W klasyfikacji najlepszych asystujących w zakończonych rozgrywkach zajęła pierwsze miejsce wśród polskich zawodniczek (5,1). Została też wybrana przez portal KoszykowkaKobiet.pl najlepszą Polką rundy zasadniczej rozgrywek.

Julia Drop ma 23 lata, mierzy 174 centymetry. Cechuje ją niezwykły charakter i nieustępliwość, które bardzo pomagają na boisku.

Julia oficjalnie przedstawiła swoją decyzję kibicom podczas meczu piłkarzy Widzewa z Lechią Tomaszów:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>