Julia Drop z nowym kontraktem!

autor: czukers, 05-04-2017, 10:00, źródło: inf. własna, Leave a comment

Jedna z najlepszych polskich rozgrywających Julia Drop podpisała nowy kontrakt z Widzewem!

Od przedłużenia umowy ze swoją liderką nasz klub rozpoczął budowanie składu na przyszły sezon w Basket Lidze Kobiet. Julia Drop zdecydowała się pozostać w Łodzi, mimo że jej dobra gra w minionych rozgrywkach spowodowała zainteresowanie wielu klubów z najwyższego szczebla rozgrywkowego. Julia ma pozostać podstawową rozgrywającą łódzkiej drużyny.

Przypomnijmy, że Drop była jedną z najważniejszych postaci Cosinus Widzewa w poprzednim sezonie. Została wybrana najbardziej wartościową zawodniczką finałów Mistrzostw Polski do lat 22, w których widzewianki zdobyły złoty medal. Zaliczyła też bardzo udany sezon w Basket Lidze Kobiet – wystąpiła w 20 spotkaniach (w każdym wychodziła w pierwszej piątce), w których średnio zdobywała 10,4 pkt. Na placu gry spędzała po 31:30 minut.

Julia Drop jest jednym z przykładów projektu realizowanego przez nasz klub, który polega na promowaniu młodych reprezentantek Polski i perspektywicznych zawodniczek, które w innych klubach nie dostają szans. Nasza nowa-stara rozgrywająca wykorzystała ją w stu procentach.

Foto: Michał Żukowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>