Jest porozumienie w sprawie hali

autor: czukers, 20-03-2018, 20:46, źródło: inf. własna, Leave a comment

Jest porozumienie w sprawie obiektu. Urząd Miasta Łodzi zaproponował satysfakcjonujące rozwiązanie problemu wynajmu hali MOSiR przy Małachowskiego!

Koszykarki Widzewa od 1 marca tego roku będą zwolnione z opłat za wynajem hali na mecze ligowe i treningi. Warunkiem jest utrzymanie zespołu w rozgrywkach Energa Basket Ligi Kobiet. Porozumienie zakłada zwolnienie z opłat drużyny seniorskiej naszego klubu. Stosowny dokument podpisał wiceprezydent Łodzi Tomasz Trela, a w sprawę zaangażował się radny Rady Miejskiej Bartosz Domaszewicz. Sprawa została doprowadzona do szczęśliwego dzięki pomocy kibiców Widzewa, którzy wstawili się za naszą drużyną. Prezes Ryszard Andrzejczak cieszy się z wypracowanego porozumienia, jednak żałuje, że ze względów formalnych nie można było wprowadzić go w życie jeszcze przed poprzednim sezonem.

Teraz należy zapewnić sobie utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>