F&F automatyka domowa nowym Sponsorem

autor: czukers, 10-08-2019, 14:12, źródło: inf. własna, Leave a comment

Do grona Sponsorów koszykarek Widzewa Łódź dołącza firma F&F automatyka domowa i przemysłowa!

Miło nam poinformować, że od nowego sezonu nasze zawodniczki wspierać będzie nowy Partner. Firma F&F ma ponad 25-letnie doświadczenie – powstała w 1992 roku. Wyłoniła się z firmy handlowo-usługowej działającej w branży elektronicznej. Doświadczenie właścicieli z zakresu elektroniki i elektrotechniki pozwoliło stworzyć firmę o profilu produkcyjnym, oferującą elektroniczne urządzenia sterujące dla automatyki domowej i przemysłowej.
Obecnie współpraca działu badawczo-rozwojowego firmy ze środowiskiem naukowym oraz klientami prowadzi do dynamicznego rozwoju oferty i pozwala tworzyć rozwiązania o coraz wyższym stopniu zaawansowania technologicznego, czego przykładem są systemy inteligentnego domu F&Home i systemy telemetryczne.
F&F jest znaną w Polsce marką, a wyroby pod nią produkowane trafiają również na rynki Rosji, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Łotwy, Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii, Serbii, Niemiec, Grecji, Irlandii, Szwecji, Norwegii, Portugalii, Chile i Stanów Zjednoczonych.
Zapraszamy na stronę internetową F&F: https://www.fif.com.pl/pl/.

Umowa z firmą F&F obowiązuje przez rok, logo nowego Sponsora pojawi się w hali podczas meczów, a także na ściance konferencyjnej i stronie internetowej klubu. Dziękujemy za zaufanie i zachęcamy inne firmy do współpracy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>