Dogrywka w starciu ze Ślęzą

autor: czukers, 13-09-2019, 17:37, źródło: inf. własna, Leave a comment

Dogrywki potrzebowały koszykarki Ślęzy Wrocław i Widzewa by rozstrzygnąć pojedynek w pierwszym meczu turnieju towarzyskiego w Lublinie.

Ostatecznie zwyciężyły wrocławianki 69:61, ale nie przyszło im to łatwo. Mecz był bardzo wyrównany i przez większość spotkania to widzewianki były ciut lepsze. Po pierwszej połowie prowadziły 28:27. Kolejne 10 minut to zwiększenie przewagi do trzech oczek. Niestety krótka ławka i przekroczenie limitu fauli przez Monikę Jasnowską i Arinę Bilotserkivską spowodowało, że łodzianki nie zdołały w dodatkowych pięciu minutach meczu pokonać Ślęzy. Pozostawiły jednak po sobie dobre wrażenie i pokazały, że będą w tym sezonie walczyć na boisku.

Ślęza Wrocław – Widzew Łódź 69:61

Punkty dla Widzewa: Klaudia Gertchen 18, Katarina Vucković 17, Ewelina Gala 15, Arina Bilotserkivska 5, Julia Drop 3, Anna Kudelska 3, Jagoda Bandoch 0, Monika Jasnowska 0.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>