Ambitna walka z ekipą z Gdyni | Widzew Kosz

Ambitna walka z ekipą z Gdyni

autor: Adam Sadowiak, 11-03-2018, 21:38, źródło: inf. własna, Leave a comment

Mimo ambitnej walki widzewianek, musiały one uznać wyższość Basketu 90 Gdynia.

Pierwsze minuty to prowadzenie gdynianek 4:0. Sygnał do odrabiania strat skuteczną akcją dała Roksana Schmidt. Jednak kilka minut później goście odskoczyli na 9 oczek. Utrzymały taką przewagę do końca kwarty, ale w drugiej odsłonie skutecznie akcję 2+1 wykorzystała Brandi Harvey-Carr i było 16:22. Jednak później serię punktową 5:0 zaliczyła ekipa z Gdyni. Tym samym odpowiedział Widzew i było tylko 29:25 dla przyjezdnych. Gdy wydawało się że Widzew odrobi straty celną trójką popisała się Jankoska – zresztą nie po raz ostatni, bo podcinała łodziankom skrzydła siedmiokrotnie trafiając za trzy punkty. Kolejne trzy oczka po wykorzystanych trzech rzutach osobistych dołożyła Copper i było 37:25 dla jej zespołu. Ostatecznie do przerwy Widzew przegrywał 36:48.

Po zmianie stron jeszcze bardziej nacisneły gdynianki, które uzyskały aż 20 punktów przewagi! Ambitnie walczące widzewianki odrobiły połowę strat i przed ostatnią kwartą wszystko było jeszcze możliwe. Niestety w ostatniej cześci meczu ekipa gości wykazała się większą dojrzałością i to ona ostatecznie cieszyła się z kompletu punktów w Łodzi.

Widzew Łódź – Basket 90 Gdynia 75:89
(13:22, 23:26, 22:22, 17:19)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>